معرفی پرتال جامع راهنمای تخصصی صنعت برق

 

مجموعه صنعت برق با هدف ساماندهی شرکت ها ، نمایندگان و مراکز فروش در صنعت برق و آگاهی رسانی به مشتریان گرامی که همانا حمایت کننده گان اصلی ما در این عرصه می باشند و با هدف ایجاد رابطه مستقیم بین تولید کنندگان و مصرف کننده گان به دنبال توسعه و ایجاد یکپارچگی در بازار صنعت برق کشور و همچنین در جهت مبارزه با فروش اجناس تقلبی و جلوگیری از به اشتباه افتادن مشتریان در شناسایی شرکت هایی که با نام های مشابه ثبت شده اند و مسائلی از این دست که موجب نابسامانی های موجود در بازار برق کشور گردیده و لطمات بسیاری به تولید کنندگان و نمایندهای محترم آنان وارد آورده ، لذا این مجموعه اقدام به ایجاد سامانه ای تخصصی در این رابطه کرده است .

راهنمــای جامع و جستجوگر تخصصـی صنعـت بــرق

www.sanatbargh.com

شیوه ای نوین و جامع در اطلاع رسانی به صورت کاملا تخصصی در صنعت برق

نهوه عملکرد به ۳ صورت :

  1.  ایجاد پرتال شخصی

  2.  طراحی مجله صنعت برق

  3.  ارائه پنل پیامک کوتاه ( SMS ) و تلگرام

۱ – ایجاد پرتال تخصصی صنعت برق با حضور همکاران فعال در این عرصه از صنعت ، اعم از تولید کنندگان ، نمایندگان ، شرکت ها و مراکز فروش در صنعت برق .
شامل بخشهای مختلفی اعم از صنعتی ، روشنایی ، سیم و کابل ، اتوماسیون و ابزار دقیق ، هیدرولیک و پنوماتیک ، تابلو برق و یراق آلات و . . .

مزایا :
دست یابی و شناخت بهتر همکاران با یکدیگر ( بدون محدودیت زمانی و مکانی  )
دست یابی راحت تر خریداران این عرصه از صنعت به شرکت ها و نمایندگان فعال

ارائه پنل اختصاصی

امکان مدیریت پنل اختصاصی ۲- قرار دادن تمامی اجناس ۳- فیلم  و سایر امکانات دیگر


۲ –
طراحی مجله صنعت برق

۳ – درصورت نیاز ارائه پنل مخابراتی ( پیامک انبوه ) SMS


کلیه فعالیت های پرتال صنعت برق تحت قوانین و مقررات کشور می باشد . در پرتال جامع صنعت برق طبق قوانین هیچگونه عملیات فروشی انجام نمی شود .

                                         صنعت برق