قابل توجه کاربران محترم :  

 

ثبت هر نوع آگهی و تبلیغ هر نوع کالا و خدمات در سایت توسط کاربران که مخالف قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران و شرع مقدس اسلام  و یا در تعارض با حقوق اشخاص ثالث باشد اکیدا  ممنوع  است و در صورت  تخلف،خود فرد خاطی پاسخگوی آن خواهد بود و این مجموعه هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد . برخی از مصادیق موارد ممنوعه به شرح ذیل می باشد.

۱- ثبت اطلاعات مربوطه به هر نوع فعالیت ماهواره ای از قبیل نصب – راه اندازی – فروش – تجهیزات جانبی مثل: کارت DVB و…

۲- درج هر گونه آگهی مربوطه به دسترسی و فروش V. P. N و یا فیلتر شکن مجاز نمی باشد

۳- ثبت اطلاعات با تصاویر غیر اخلاقی

۴- ثبت اطلاعات استخدام و یا فروش که توصیه به واریز پول می نمایند

۵- ثبت اطلاعات با موضوع  دستگاه استراق سمع ، دستگاه شنود ، دوربین مخفی ، دوربین دکمه ای ، سیم کارت شنود ، دستگاههای جاسوسی و …

۶- اطلاع رسانی مربوط به طلا یاب ، فلز یاب ، گنج یاب و …

۷- درج مطالب توهین آمیز نسبت به اشخاص حقیقی یا حقوقی

خوشحال می شویم در صورتیکه عدم رعایت قوانین سایت توسط یک آگهی دهنده از دید تیم پشتیبانی دور مانده و آگهی آن در سایت درج شده است، با ذکر شماره و یا آدرس آگهی، ما را مطلع فرمایید .

لازم به ذکر است محتوای آگهی‌های ثبت شده در پرتال جامع مورد قبول رسمی صنعت برق نمی‌باشد .

تذکر مهم : موارد و آگهی های فروشگاه های ثبت شده در پرتال صنعت برق مورد تائید رسمی این مجموعه نبوده چرا که اطلاعات و نوع فعالیت فروشگاه های حاضر ممکن است پس از چندی تغییر کرده باشد .

بطور مثال ممکن است فروشگاهی در تاریخ ثبت شده دارای نمایندگی یا عاملیت فروش یک شرکت یا برندی معتبر بوده باشد اما بعد از گذشت مدتی نمایندگی ایشان لغو و یا به یک برند دیگر تغییر یافته ، و این مهم به مجموعه صنعت برق اطلاع داده نشده باشد .

با این حال این مجموعه در تلاش است تا اعضای حاضر را تا حد امکان مورد بررسی قرار داده و از صحت آن اطمینان نسبی بدست آورد .

لازم به ذکر است که در پرتال تخصصی هیچ گونه عملیات خرید و فروشی صورت نمی پذیرد ، لذا برای انجام این امر مهم به فروشگاه ها مراجعه فرمائید .

خواهشمند است قبل از انجام هرگونه معامله، اقدام مالی، ارسال وجه و موارد مشابه، در کسب اطمینان و اعتماد آگهی دهنده دقت لازم را مبذول فرمائید .

با تشکر از توجه شما

 صنعت بــرق 

صنعت برق کشور – صنعت برق کشور – صنعت برق کشور – صنعت برق کشور – صنعت برق کشور

مرجع برق کشور – مرجع برق کشور – مرجع برق کشور – مرجع برق کشور – مرجع برق کشور

صنعت برق کشور – صنعت برق کشور – صنعت برق کشور – صنعت برق کشور – صنعت برق کشور

مرجع برق کشور – مرجع برق کشور – مرجع برق کشور – مرجع برق کشور – مرجع برق کشور