عنوان

تایمر امرن چیست؟

تایمر ها در پروسه های صنعتی، کاربرد های وسیع و متنوعی دارند. در عین حال برای کاربرد خانگی نیز، بسیار مفید عمل می کنند.  در واقع، زمان گیری و ایجاد تاخیر در پروسه های صنعتی، مهمترین عملکردی است که تایمر امرن انجام می دهد. در هر جایی که بخواهیم زمان شروع، پایان و مدت زمان اجرای یک عملکرد را نظارت کنیم و به طور دقیق کنترل نماییم، ناگزیر به استفاده از تایمر ها هستیم. جالب است بدانید که تایمر امرن مانند سایر تایمر های موجود در بازار به دو شکل آنالوگ و دیجیتال عرضه می شوند. نوع دیجیتالی تایمر های امرن دارای صفحه نمایش LED هستند. این در حالی است که نمونه های آنالوگ بدون صفحه نمایش تولاید و عرضه می شوند. تایمر های امرن می توانند حالت های مختلف عملکردی را ارائه دهند که در ادامه آنها را لیست می کنیم.

تایمر های صنعتی امرن که دارای عملکرد تاخیر در وصل، تاخیر در قطع هستند. همجنین به شکل چشمک زدن با شروع حالت روشن و خاموش، عمل می کنند.

تایمر های روزانه امرن که به طور خاص و ویژه در عملکرد های سیکلی روزانه پریودیک مورد استفاده قرار می گیرند.

تایمر های هفتگی امرن که به طور خاص در عملکرد های سیکلی هفتگی پریودیک، کارایی دارند و به کار برده می شوند.

تایمر های سالانه امرن.

و…

نکته: چنانچه استفاده از تایمر های امرن را برای یک پروسه کوچک می خواهید، بهتر است که یک تایمر با یک عملکرد خاص را خریداری نمایید. اما اگر چندین تایمر لازم دارید، در این صورت خرید جداگانه آنها مقرون به صرفه نیست. می توانید استفاده از PLCها را مورد توجه قرار بدهید که قیمتی مناسب نیز دارند.

انواع تایمر امرن

کاربرد گسترده تایمر های امرن موجب شده است تا انواع مختلفی از این محصولات تولید و روانه بازار شوند. تایمر های عرضه شده توسط کمپانی امرن را می توان به دو مدل تایمر های آنالوگ و تایمر های دیجیتال دسته بندی کرد. هر کدام از این انواع دارای ویژگی ها و مشخصات منحصر به خود هستند. به طور مثال در طراحی و ساخت تایمر های دیجتال از یک نمایشگر بهره گرفته شده است که می تواند زمان دقیق شروعف پایان و مدت زمان اجرای پروسه را به نمایش بگذارد. کار با این تایمر ها بسیار آسان است. کافیست دکمه استارت را فشار دهید تا دستگاه شروع به سنجش زمان کند. در پایان نیز می توانید آن را فشار دهید تا زمان سنج متوقف شود. این در حالی است که تایمر های امرن از نوع آنالوگ فاقد چنین ویژگی هستند. وب سایت فروشگاهی صنعت برق، متنوع ترین تایمر های امرن را در مدل و طراحی های متعدد عرضه می کند.

عنوان

خرید تایمر امرن

در اینجا سعی کرده­ایم با ارائه چند نکته کلیدی در هنگام خرید تایمر امرن، به شما کمک کنیم تا خرید مطمئن و قابل اعتمادی داشته باشید.

توجه به ولتاژ تغذیه دستگاه در هنگام خرید: می توانید از فروشنده در مورد این ویژگی سوال بپرسید و از وی بخواهید تا توضیحات مشخص و دقیقی به شما ارائه بدهد.

تعیین رنج زمانی: تایمر های امرن در محدوده وسیع رنج زمانی عرضه می شوند. از این رو باید به طور دقیق به این مشخصه، توجه داشته باشید.

سوکتی یا کتابی بودن تایمر ها: به دلیل تنوع در طراحی گسترده تایمر ها، باید نوع مورد نیاز خود را مشخص کنید.

تعداد پایه و سیم بندی نیز در انتخاب و خرید تایمر امرن باید لحاظ شود.

عنوان

مشخصات تایمر امرن

تایمر های امرن در نوع خود بی نظیر هستند و با کارایی فوق العاده بالا تولید و عرضه می شوند.  جالب است بدانید که تایمر ها معمولا با ولتاژ ثابت کار می کنند. البته در برخی موارد نیز از رنج مشخصی از ولتاژ­های متناوب AC و مستقیم DC نیز بهره می برند. بند معروف امرن، تایمر های خود را که معمولا به لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه هستند را  دو رنج ولتاژی ارائه می دهد که شامل  دو نوع سوکتی و کتابی می شود. شایان ذکر است که تایمر های امرن از نظر رنج زمانی شامل دو حالت ثابت و متغیر هستند و در دسته بندی های متفاوتی قرار می گیرند.

فروش تایمر امرن

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، تایمر ها برای کنترل زمان شروع و پایان پروسه های کوچک و بزرگ استفاده می شوند. مراکز فروش متعددی هستند که به صورت انلاین و حضوری اقدام به فروش تایمر امرن می کنند. اما با این حال، باید به طور کاملا دقیق، نسبت به کیفیت محصول و اعتبار فروشنده اطمینان خاطر کسب کنید. وب سایت فروشگاهی صنعت برق به عنواتن نمایندگی فروش تایمر امرن مفتخر است که بهترین محصولات را با کیفیت فوق العاده عالی تولید و عرضه کند. در صورتی که قصد خرید انواع تایمر های امرن از زمان سنج های آنالوگ گرفته تا مدل های دیجیتال را دارید، همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. ما بهترین محصولات را با ضمانت کالا و ارائه خدمات پس از فروش، عرضه می کنیم.

عنوان

قیمت تایمر امرن

تایمر ها دارای رنج قیمت متفاوت هستند و این می تواند به دلیل تنوع گسترده در طراحی و ساختار فنی آنها باشد. کمپانی امرنف انواع تایمر ها را به صورت آنالوگ و دیجیتال  طراحی و عرضه می کند که هر کدام دارای قیمت متفاوتی هستند. کیفیت محصول نیز بر رنج قیمت گذاری آن تاثیر گذار است. علاوه بر این، نوسانات قیمت بازار و روند رو به رشد نرخ قیمت گذاری دلار نیز تا حد زیادی بر بازار فروش محصولات مختلف از جمله تایمر ها تاثیر می گذارد. به همین دلیل، نمی توان نرخ مشخصی را برای عرضه این محصول در نظر گرفت چرا که قیمت ها به صورت لحظه ای در حال تغییر هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تایمر های مختلف عرضه شده توسط برند امرن، می توانید همین الان با کارشناسان ما در وب سایت فروشگاهی صنعت برق تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده خدمت رسانی به شما مشتریان محترم هستند.

سوالات متداول

تایمر امرن چیست؟

تایمر ها در پروسه های صنعتی، کاربرد های وسیع و متنوعی دارند. در عین حال برای کاربرد خانگی نیز، بسیار مفید عمل می کنند.  در واقع، زمان گیری و ایجاد تاخیر در پروسه های صنعتی، مهمترین عملکردی است که تایمر امرن انجام می دهد. در هر جایی که بخواهیم زمان شروع، پایان و مدت زمان اجرای یک عملکرد را نظارت کنیم و به طور دقیق کنترل نماییم، ناگزیر به استفاده از تایمر ها هستیم. جالب است بدانید که تایمر امرن مانند سایر تایمر های موجود در بازار به دو شکل آنالوگ و دیجیتال عرضه می شوند.

انواع تایمر امرن را نام ببرید؟

کاربرد گسترده تایمر های امرن موجب شده است تا انواع مختلفی از این محصولات تولید و روانه بازار شوند. تایمر های عرضه شده توسط کمپانی امرن را می توان به دو مدل تایمر های آنالوگ و تایمر های دیجیتال دسته بندی کرد. هر کدام از این انواع دارای ویژگی ها و مشخصات منحصر به خود هستند. به طور مثال در طراحی و ساخت تایمر های دیجتال از یک نمایشگر بهره گرفته شده است که می تواند زمان دقیق شروعف پایان و مدت زمان اجرای پروسه را به نمایش بگذارد. کار با این تایمر ها بسیار آسان است.

ثبت نظر