ترموستات هانيانگ از جمله وسايل و تجهيزات کنترلي دما مي باشد. شما مي توانيد به وسيله آن دماي يک محيط را در يک مقدار معين نگهداريد. ترموستات وسيله اي است که هم براي کنترل و هم براي ثابت نگه داشتن دما مورد استفاده قرار مي گيرد.

عنوان

ترموستات هانيانگ مناسب براي دماهاي مختلف

ترموستات هانيانگ از جمله وسايل و تجهيزات کنترلي دما مي باشد. شما مي توانيد به وسيله آن دماي يک محيط را در يک مقدار معين نگهداريد. ترموستات وسيله اي است که هم براي کنترل و هم براي ثابت نگه داشتن دما مورد استفاده قرار مي گيرد. ترموستات ها توسط شرکت هاي مختلفي توليد مي شوند که هرکدام از اين شرکت ها محصولات خود را با ويژگي هاي مختلف به بازار عرضه مي کنند.

ترموستات هانيانگ - sanatbargh.com

شرکت کره اي هانيانگ از جمله توليد کنندگان معروف و محبوب ترموستات مي باشد. از ترموستات ها در تنظيم دما و اندازه گيري گرما و سرماي محيط هاي مختلف استفاده مي کنند. شما مي توانيد يک ترموستات را در محيط هاي صنعتي، اداري و حتي مسکوني مورد استفاده قرار دهيد. از ترموستات هانيانگ مي توان در فرايند هاي توليدي مختلفي استفاده کرد.

براي نمونه مي توان به توليد سراميک اشاره کرد که در اين محصولات بايد دماي محيط و تجهيزات ثابت بمانند. ترموستات هانيانگ را در مدل ها و کاربرد هاي بسيار زيادي توليد مي کنند. در ادامه به معرفي انواع ترموستات هانيانگ پرداخته و مشخصات و کاربرد هاي هريک را براي شما شرح خواهيم داد. ابتدا با نحوه عملکرد ترموستات هانيانگ آشنا شده و در ادامه به معرفي مدل هاي مختلف اين برند خواهيم پرداخت.

محصولات امنیتی و اعلام حریق

عنوان

ترموستات هانيانگ

ترموستات هاي مختلف با برند هاي مختلف توليد و راهي بازار مي شوند. يکي از محبوب ترين توليدکنندگان ترموستات شرکت کره اي هانيانگ مي باشدو محصولات خود را در بازار ايران به فروش مي رساند. اين برند تمرکز اصلي خود را بر روي توليد ترموستات هاي صنعتي قرار داده است.

به دليل کيفيت قابل قبول محصولات خود به خوبي در بازار ايران جاي باز کرده است. ترموستات هانيانگ مورد استفاده طيف وسيعي از مصرف کنندگان قرارگرفته است. از ترموستات هانيانگ در محيط هاي گلخانه اي، سالن هاي پرورش طيور و دام براي کنترل دما استفاده مي کنند. از ديگر کاربرد هاي پرشمار ترموستات هانيانگ مي توان به کنترل دماي آب استخر و جکوزي ها اشاره کرد.

ترموستات هانيانگ - sanatbargh.com

نحوه عملکرد ترموستات هاي صنعتي تفاوت و اختلافي با ترموستات هاي معمولي نداشته و يک شاخصه کلي را دنبال مي کنند. ترموستات هاي خانگي و کوچک تر براي تنظيم سرما و گرما استفاده مي شوند. سيستم هاي خنک کننده و يا گرما زا را به کار مي اندازند. در ترموستات هاي صنعتي نيز اين روند و عملکرد مشاهده مي شود . تفاوت چنداني را در اين وسايل شاهد نيستيم. ترموستات هانيانگ به طور معمول دماي معين و مشخص را دريافت مي کنند. دماي محيط و محل مورد نظر را در همان نقطه نگه مي دارند. ترموستات هانيانگ در صورت مشاهده تغيير در دما با ارسال دستورات مختلف به مدارهاي الکتريکي و دستگاه هاي مختلف اين تجهيزات را به کار مي اندازد. باعث تنظيم دماي محيط مي شوند.

بنر تماس - صنعت برق

انواع ترموستات هانيانگ

ترموستات هانيانگ را مي توانيد در دو دسته آنالوگ و ديجيتال مورد استفاده قرار دهيد. ترموستات هانيانگ را مي توان در مدل هاي مختلف در بازار يافت. مي توان از مهم ترين و پرمصرف ترين آن ها به سري AX، NX،    ED6 و BR6 اشاره کرد. در ادامه به معرفي و بررسي هريک از اين ترموستات ها خواهيم پرداخت. با اطلاعات کافي از مشخصات اين ترموستات ها براي نياز خود به تهيه آن ها اقدام نماييد.

ترموستات هانيانگ - sanatbargh.com

ترموستات سري AX

سري AX  را مي توان به عنوان يکي از محبوب ترين سري هاي ترموستات هانيانگ معرفي کرد. دليل محبوبيت و استفاده زياد اين سري از ترموستات را مي توان قابليت نصب و کارکردن راحت و آسان اين تجهيزات معرفي کرد. سنسور هاي مختلف و متنوعي را مي توان با اين ترموستات نصب و راه اندازي کرد. مي توان ترموستات هانيانگ سري AX را به دو صورت عملکرد مستقيم و عملکرد معکوس مورد استفاده قرار داد.

مي توان اين ترموستات ها را در دو حالت سرمايش و گرمايش مورد استفاده قرار داد. نحوه کنترل در اين محصولات به دو صورت OFF/ON و PID مي باشند. در اين سري شاهد زير مجموعه هاي مختلفي هستيم که باعث تنوع زياد محصولات ترموستات هانيانگ شده است.

سري NX

ترموستات هانيانگ سري NX را مي توان با تمام سنسور هاي دما استفاده کرد. در فواصل طولاني بين سنسور و ترموستات عملکرد بسيار خوبي را از خود نشان مي دهند. اين ترموستات را مي توان با حالت OF/ON مورد استفاده و تنظيم کرد. در برخي مدل هاي زير مجموعه NX همزمان مي توان براي سرمايش و گرمايش مورد استفاده قرار داد.

ترموستات هانيانگ - sanatbargh.com

سري BR6

در اين سري از ترموستات هانيانگ شاهد کنترل به صورت OFF/ON هستيم. دقت اندازه گيري اين سري از ترموستات ها را از ۰٫۱ درجه سانتي گراد مي باشد. کارکردن با اين سري از ترموستات هانيانگ بسيار ساده و آسان مي باشد. به همين دليل مي توان ميزان فروش بسيار زيادي را در اين سري مشاهده کرد.

خريد ترموستات هانيانگ

اگر محلي را براي تنظيم دما در اختيار داريد و ميخواهيد يک سيستم کنترل کننده دماي قدرتمند را راه اندازي کنيد. قطعا به يک ترموستات بسيار دقيق و کارآمد نيازمند خواهيد بود.

بنر تماس - صنعت برق
ترموستات هانيانگ - sanatbargh.com

خريد ترموستات هانيانگ را بايد با توجه به نياز خود و سيستم بکار رفته در مکان مورد نظر انجام دهيد. به دليل تنوع بسيار زياد اين ترموستات ها مي توانيد در خريد انعطاف بسيار زيادي را به خرج دهيد. در هنگام خريد حتما به مشخصات فني هريک از مدل ها دقت کنيد. مي توانيد مدل هاي مختلف را به صورت اينترنتي و حضوري خريد نماييد.

خريد از فروشگاه هاي معتبر باعث اطمينان از اصالت کالا خواهد شد. اين ترموستات ها با توجه به ظرفيت هاي خود قيمت گذاري شده و در بازار عرضه مي گردند.

جمع بندي

در جمع بندي کلي مي توان بيان کرد که خريد و استفاده از ترموستات هاي متنوع مي تواند فوايد مختلفي داشته باشد. مي توان از ترموستات هانيانگ در مکان هاي مختلف صنعتي و غير صنعتي براي هوشمند سازي و بازدهي بيشتر استفاده کرد. يکي از ويژگي هاي بارز اين ترموستات ها را مي توان تنوع بسيار بالاي آن ها معرفي کرد.

سوالات متداول

ترموستات هانیانگ چیست ؟

ترموستات هانيانگ از جمله وسايل و تجهيزات کنترلي دما مي باشد. شما مي توانيد به وسيله آن دماي يک محيط را در يک مقدار معين نگهداريد. ترموستات وسيله اي است که هم براي کنترل و هم براي ثابت نگه داشتن دما مورد استفاده قرار مي گيرد.

انواع ترموستات هانيانگ چیست ؟

ترموستات سري AX

سري NX

سري ED6

سري BR6

ترموستات سري AX چیست؟

سري AX  را مي توان به عنوان يکي از محبوب ترين سري هاي ترموستات هانيانگ معرفي کرد. دليل محبوبيت و استفاده زياد اين سري از ترموستات را مي توان قابليت نصب و کارکردن راحت و آسان اين تجهيزات معرفي کرد. سنسور هاي مختلف و متنوعي را مي توان با اين ترموستات نصب و راه اندازي کرد.ثبت نظر