عنوان

تسمه مسی را می توان به عنوان یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات در حوزه برق برای ایجاد اتصال های قوی به کار گرفت.

تسمه مسی چیست

تسمه مسی را می توان به عنوان یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات در حوزه برق برای ایجاد اتصال های قوی به کار گرفت. به دلیل هدایت بسیار عالی مس می توان کاربرد های بسیار زیادی را برای این محصولات در نظر گرفت. در انتقال جریان الکتریکی و همچنین هدایت گرمایی می توان مس را به عنوان یکی متریال ویژه در نظر گرفت. با توجه به این ویژگی ها می توان کاربرد و مصارف بسیار زیادی را برای این محصولات در نظر گرفت. داشتن قابلیت جوشکاری بسیار راحت و سریع این محصولات به عنوان یکی از ویژگی های برتر این متریال در نظر گرفته می شود. می توان به راحتی از تسمه مسی در موارد متنوعی استفاده کرد.

تسمه مسی به صورت رولی

تنوع در تسمه های مسی بسیار زیاد بوده و هر یک را می توان برای کاربرد های گوناگون مورد استفاده قرار داد. توجه داشته باشید که تسمه مسی را می توان در انواع تابلو های برق مشاهده کرد.

با توجه به تنوع ابعاد و اندازه این تسمه ها می توان کاربرد های بسیار زیادی را نیز برای این تسمه ها در نظر گرفت.

بیشترین کاربرد در این محصولات مربوط به سیستم ارتینگ می شود. از این محصول در سیستم های ارت به صورت گسترده استفاده می کنند. توجه داشته باشید که هرچه کیفیت این تسمه ها بالاتر باشد می توان سیستم ارت بهتر و قوی تری را داشت. یکی دیگر از از کاربرد های تسمه مسی استفاده در برق گیر ها می باشد. می توان به صورت ویژه برای برقراری ارتباط از این محصولات استفاده کرد. تسمه مسی را به صورتی رولی با خلوص مس بسیار بالا عرضه می کنند. در موارد متعدد می توان این تسمه ها را با مغز فولاد و روکش مس نیز مشاهده نمود. در ادامه انواع ویژگی های موجود در تسمه مسی را برای شما شرح داده و کاربرد های این تسمه ها را برای شما بازگو می کنیم.

بنر تماس - صنعت برق

عنوان

کاربرد تسمه مسی

تسمه مسی در ایجاد سیستم ارت بسیار مهم می باشد. از این محصول می توان به صورت ویژه برای برقراری نقطه نوترال در انواع سیستم های برق استفاده کرد. در گذشته نقطه نوترال در سیستم های برق جایگاه چندانی نداشت. عدم توجه به این سیستم باعث به وجود آمدن حوادث بسیار زیادی شده بود. با توجه به قوانین نظام مهندسی اجرای سیستم ارتینگ به عنوان یک لزوم در نظر گرفته شده است. امروزه به سیستم های ارتینگ برای ایجاد یک حفاظت کلی توجه ویژه ای می شود. استفاده از تسمه مسی نازک در سیستم ارت بسیار متداول بوده و می توان به عنوان یکی از اجزای بسیار مهم آن را معرفی کرد. تمامی این کاربرد ها با توجه به خواص و ویژگی های موجود در مس می باشد.

داشتن انعطاف در تسمه مسی باعث استفاده گسترده از آن ها شده است. این محصولات مقاومت بسیار خوبی را داشته و می توانند طول عمر مناسبی را از خود نشان دهند.

انعطاف در تسمه های مسی بافته شده

می توان این محصولات را در اندازه های بسیار کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار داد. قابلیت جوشکاری را می توان برای این محصولات در نظر گرفت. توجه داشته باشید که تسمه مسی را می توان با انواع مدل های جوشکاری اتصال داد. کاربرد گسترده این محصولات در تابلو سازی باعث استفاده گسترده از آنها شده است. برای هر قسمت در سیستم های ارتینگ می توان از انواع تسمه های مسی استفاده کرده و یک سیستم بسیار خوب را به وجود آورد.

عنوان

خرید

تسمه مسی را می توان به صورت گسترده خریداری نمود. این محصولات را می توان به صورت متری و رولی خریداری کرد. با توجه به نیاز خود می توانید سایز های مختلف در این تسمه ها را خریداری کنید. برای خرید این محصولات بهتر است که فروشگاه های معتبر را مد نظر قرار دهید. با توجه به اهمیت کاربرد این محصولات باید کیفیت آن ها را به صورت ویژه مورد توجه قرار دهید. کیفیت در تسمه مسی بسیار مهم بوده و باید بالاترین خلوص را خریداری کنید. برای اینکه از کیفیت این محصولات مطمئن باشید بهتر است که فروشگاه های معتبر را برای خرید انتخاب کنید.

خلوص بالای مس - صنعت برق

 برای شناسایی فروشگاه های معتبر می توانید از سایت صنعت برق استفاده کنید. در این سایت می توان با بهترین فروشگاه های موجود ارتباط برقرار کرده و بالاترین کیفیت را دریافت کرد. در این سایت می توانید با فروشگاه های مختلف آشنا شده و بهترین خرید را تجربه کنید.

در هنگام خرید تسمه مسی می توانید از طریق سایت سفارشات خود را ثبت نمایید. خرید به صورت آنلاین می تواند برای شما مزایایی را داشته باشد. برای خرید خود می توانید از افراد با تجربه مشاوره گرفته و سایز های مناسب را خریداری کرد. در هنگام خرید به برند این محصولات نیز توجه داشته باشید. برای خرید تسمه مسی می توانید به صورت حضوری نیز خرید های خود را انجام دهید. آدرس فروشگاه های معتبر در این سایت قرار داده شده است. می توانید با مراجعه به این آدرس ها بهترین خرید را تجربه کنید.

عنوان

تسمه مسی نازک

تسمه مسی نازک را می توان در دو مدل بافته شده و نواری مورد مورد استفاده قرار داد. تسمه مسی بافته شده را می توان در انواع سایز ها نیز مورد استفاده قرار داد. برای اتصال تسمه مسی می توان از انواع کلمپ های موجود نیز استفاده کرد. در این مدل از تسمه ها نمی توان هر نوع جوشی را استفاده کرد. برای برقراری اتصال در این محصولات باید از جوش های مخصوص و یا از کلمپ های مسی شینه ارت استفاده نمود. این محصولات از دوام و مقاومت بالایی برخوردار هستند.

می توان برای تسمه مسی ویژگی های بسیار زیادی را بیان کرد. در این تسمه ها خلوص مس به کار گرفته شده بالای ۹۹ درصد می باشد.

اتصال راحت و سریع - صنعت برق

می توان از این محصولات به راحتی انشعاب های گوناگونی را گرفت. به دلیل استفاده گسترده این محصولات باید در هنگام انتخاب آن ها دقت بالایی را داشته باشید. تعویض این تسمه ها در صورت ایجاد اشکال بسیار راحت بوده و هزینه کمتری را برای شما خواهند داشت. برای تست کیفیت این محصولات می توانید از آتش استفاده کنید. با گرفتن آتش در زیر رشته های موجود می توانید کیفیت مس موجود را به خوبی تست نمایید.

عنوان

سوالات متداول

تسمه مسی چیست ؟

تسمه مسی را می توان به عنوان یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات در حوزه برق برای ایجاد اتصال های قوی به کار گرفت. به دلیل هدایت بسیار عالی مس می توان کاربرد های بسیار زیادی را برای این محصولات در نظر گرفت. در انتقال جریان الکتریکی و همچنین هدایت گرمایی می توان مس را به عنوان یکی متریال ویژه در نظر گرفت.

کاربرد تسمه مسی چیست؟

تسمه مسی در ایجاد سیستم ارت بسیار مهم می باشد. از این محصول می توان به صورت ویژه برای برقراری نقطه نوترال در انواع سیستم های برق استفاده کرد. در گذشته نقطه نوترال در سیستم های برق جایگاه چندانی نداشت. عدم توجه به این سیستم باعث به وجود آمدن حوادث بسیار زیادی شده بود. با توجه به قوانین نظام مهندسی اجرای سیستم ارتینگ به عنوان یک لزوم در نظر گرفته شده است.

تسمه مسی نازک را در چند مدل میتوان یافت؟

تسمه مسی نازک را می توان در دو مدل بافته شده و نواری مورد مورد استفاده قرار داد. تسمه مسی بافته شده را می توان در انواع سایز ها نیز مورد استفاده قرار داد. برای اتصال تسمه مسی می توان از انواع کلمپ های موجود نیز استفاده کرد. در این مدل از تسمه ها نمی توان هر نوع جوشی را استفاده کرد.

ثبت نظر