عنوان

جک برقی

جک برقی انواع متفاوتی دارد که هر یک از انواع آن برای درب های گوناگون استفاده می شود. هزینه خریداری جک های برقی با یکدیگر فرق می کند.

عنوان

انواع جک برقی

جک برقی انواع متفاوتی دارد که هر یک از انواع آن برای درب های گوناگون استفاده می شود. شما می توانید برای باز و بسته کردن درب ها این جک ها را مورد استفاده قرار دهید. جک های برقی به عنوان یکی از ابزارهای مهم درب های اتوماتیک شناخته می شوند. آسایش و آرامش افراد با این جک ها برای باز و بسته کردن درب ها افزایش پیدا کرده است. برخی از مهمترین و اصلی ترین مدل های جک برقی که می توانید آنها را روی درب های اتوماتیک نصب کنید عبارت هستند از :

جک برقی ریلی

یکی از انواع جک برقی که شما می توانید روی درب ها نصب کنید، نمونه ریلی می باشد.

برای درب هایی که تک لنگه و دو لنگه هستند این نمونه از جک ها کاربرد زیادی دارند. هر یک از درب ها که ابعاد، وزن و همچنین ترددهای متنوع داشته باشند می توانند از این جک استفاده کنند.این جک از آنجایی که در محیط های روباز استفاده می شود در برابر نم و رطوبت مقاوم است. بدنه این جک برقی تمام فلزی می باشد و با استفاده از ریموت قابل کنترل است.

عنوان

جک برقی بازویی

یکی دیگر از انواع جک برقی که کاربرد زیادی دارد نمونه بازویی می باشد. مقاومت این جک و کارایی زیاد آن موجب شده که روز به روز کاربرد آن افزایش پیدا کند. جک های بازویی در دسته بندی های متنوعی تولید می شوند. بر همین اساس طبق نوع درب ورودی می توانید یکی از انواع جک های بازویی را انتخاب کنید. این نمونه جک برقی را می توانید روی درب های تک لنگه و دو لنگه نصب کنید. البته که این جک روی درب های لولایی نصب می شود. بازوهای جک وظیفه اصلی شان، باز و بسته کردن درب است. جک های بازویی در مدل های هیدرولیکی و الکترومکانیکی تولید می شوند.

عنوان

جک پارکینگی

استفاده از جک برقی به رانندگان این امکان را می ‌دهد که بدون پیاده شدن از خودرو قادر باشند وارد پارکینگ گردند. بسیاری از افراد امروزه از جک برقی برای پارکینگ استفاده می کنند. این محصول را با نام‌ های متفاوت مانند درب اتوماتیک، جک پارکینگی یا ریموت کنترل می شناسند. این جک یکی از تکنولوژی هایی است که به عنوان تکنولوژی مدرن شناخته می ‌شود. در سال‌ های گذشته جک برقی را روی ساختمان های لوکس نصب می کردند. اما امروزه هر یک از انواع جک های برقی را در ساختمان های متفاوت مشاهده خواهید کرد.

جک های برقی به صورت هیدرولیک و الکترومکانیکی تولید می شوند. کاربرد جک برقی برای درب هایی که وزن شان زیاد است بسیار عالی می باشد. شما می توانید هر یک از انواع جک های پارکینگی را برای ورودی پارکینگ خریداری کنید.

توجه داشته باشید که نصب جک های برقی را تنها افرادی که در این زمینه حرفه ‌ای هستند انجام می دهند. برای خرید جک برقی باید انواع آنها را به خوبی بررسی کنید و سپس یکی از آنها که مناسب تر می باشد را سفارش دهید.

عنوان

قیمت جک پارکینگی

یکی از مهمترین مواردی که افراد زمان خرید جک برقی به آن توجه می‌ کنند قیمت می باشد. هزینه خرید جک های برقی به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد. یکی از مهمترین فاکتورهایی که تعیین کننده قیمت جک های برقی است مدل آنها می باشد. هر یک از مدل های جک برقی هزینه خریداری شان به ویژگی هایی که دارند بستگی دارد. در صورتی که شما با کارشناسان جهت خرید جک پارکینگی مشورت کنید از خسارات احتمالی و همچنین هزینه های اضافی جلوگیری خواهید کرد. اطلاعاتی که مربوط به وزن و طول هر لنگه درب ها می باشد را باید بررسی نمایید.

 در صورتی که این اطلاعات را در اختیار داشته باشید می توانید بهترین جک برقی را خریداری کنید. برند تولیدی جک برقی یکی از مهم ترین مواردی است که قیمت جک را تعیین می کند. شما باید به خوبی برند تولیدی جک و همچنین قطعات به کار گرفته شده برای تولید جک را بررسی کنید. برخی از تولید کنندگان بهترین متریال ها را جهت تولید جک های برقی به کار می گیرند

آنها هزینه بیشتری را برای خرید جک های برقی دریافت می کنند. شما به صورت اینترنتی می توانید از وب سایت صنعت برق جک های برقی را خریداری کنید. صنعت برق، هزینه مناسب و به صرفه ای را برای خریداری جک به مشتریان اعلام می کند.

جک بازویی

جک برقی بازویی در درب های پارکینگ و ورودی استفاده می شود. در واقع می توانیم بگوییم که با استفاده از جک بازویی کارکردن با درب های پارکینگ آسان ‌تر شده است. درب های پارکینگ با استفاده از جک های بازویی به راحتی باز و بسته می شوند. جک های بازویی به عنوان مهمترین قطعات سیستم درب های اتوماتیک شناخته می‌ شوند. در واقع شما باید به خوبی بدانید که جک برقی بازویی طول عمر بالایی دارد. به همین دلیل شما با نصب این جک بر روی درب ها می توانید مدت زمان زیادی از آنها استفاده کنید.

بالا بردن امنیت یکی از دیگر مزیت های جک برقی بازویی می باشد. در صورتی که این نمونه از جک ها را روی درب ها نصب کنید از ورود سارقان جلوگیری خواهید کرد. فراهم کردن رفاه بیشتر ساکنین به عنوان مزیت دیگر جک بازویی معرفی می‌ شود.

زمان نصب جک برقی بازویی باید تمامی نکات رعایت گردد. اگر موقعیت مکانی بررسی نشود جک های بازویی به درستی نصب نمی گردند. در ابتدا نیاز است که موقعیت مکانی درب های پارکینگ بررسی گردد.
از آنجایی که جک های بازویی روی کلافه درب نصب می شوند باید اندازه مناسبی داشته باشند. دیواره کنار درب ورودی نیاز است که جهت نصب جک بازویی بررسی گردد. به همین دلیل پایه عقب درب ها با زاویه مناسب اندازه گیری خواهد شد. یکی دیگر از نکاتی که زمان نصب جک برقی بازویی اهمیت دارد کنده کاری می باشد. زمان نصب جک بازویی باید به دفترچه راهنمای جک بازویی توجه داشته باشید. اندازه و ابعاد جک در دفترچه به صورت دقیق وارد شده است. اگر اندازه و ابعاد جک را به خوبی بررسی کنید زمان کنده کاری دچار اشتباه نخواهید شد.

عنوان

سوالات متداول

انواع جک برقی را نام ببرید؟

جک برقی ریلی
جک برقی بازویی
جک پارکینگی

جک بازویی چیست؟

جک برقی بازویی در درب های پارکینگ و ورودی استفاده می شود. در واقع می توانیم بگوییم که با استفاده از جک بازویی کارکردن با درب های پارکینگ آسان ‌تر شده است. درب های پارکینگ با استفاده از جک های بازویی به راحتی باز و بسته می شوند.

جک برقی ریلی مناسب چه درب هایی است؟

یکی از انواع جک برقی که شما می توانید روی درب ها نصب کنید، نمونه ریلی می باشد. برای درب هایی که تک لنگه و دو لنگه هستند این نمونه از جک ها کاربرد زیادی دارند. هر یک از درب ها که ابعاد، وزن و همچنین ترددهای متنوع داشته باشند می توانند از این جک استفاده کنند.

ثبت نظر