عنوان

جک

عنوان

جک ها انواع متنوعی دارند که هر یک از آنها دارای ویژگی های متفاوتی هستند. شما آنها را در بخش های متنوع می توانید نصب کنید.

جک پنوماتیکی

جک های پنوماتیکی از جمله عملگرهای پنوماتیک می باشند. این نمونه از بالابرهای پنوماتیک به وسیله هوای فشرده راه اندازی می شوند. روند کلی حرکت آنها به این شکل است که هوای فشرده باید از قسمت ورودی به پشت سیلندر برسد. در نهایت با فشاری که دارد حرکت درب ها را بر عهده می‌ گیرد. این نمونه بالابرها برای جابجایی و همچنین انتقال خطی استفاده خواهند شد. پارامترهای مهمی را برای انتخاب جک های پنوماتیک باید در نظر بگیرید.

 باید بدانید که فاصله بین نقطه اولیه و نقطه آخر میله پیستون نیاز است که زمان نصب بالابرهای پنوماتیکی  تعیین گردد. به طور معمول طول کورس برای هر یک از بالابر های پنوماتیک متغیر می باشد. جک های پنوماتیک انواع متفاوتی دارند که هر یک از آنها دارای کاربرد مشخص شده‌ ای هستند. برخی از آنها به عنوان سیلندرهای یک کاره شناخته می‌ شوند.

 برخی دیگر از آنها را به عنوان سیلندرهای دوکاره معرفی می‌ کنند. سیلندرهای یک کاره هوای فشرده را وارد پیستون می ‌کنند و حرکت شان به این ترتیب آغاز می شود. هر زمان فشار هوای وارد شده به سیلندر قطع گردد هوای درون سیلندر بالابرها تخلیه خواهد شد.
این نمونه از سیلندر ها و جک های پنوماتیک در صنعت مورد استفاده قرار می ‌گیرند. برای فشرده سازی قطعات و ساخت گیره های پنوماتیکی این نمونه بالابرها کاربرد زیادی دارند. سیلندرهای دوکاره برای رفت و برگشت میله پیستون کارایی زیادی دارند. تفاوت این نمونه سیلندرها با سیلندرهای یک کاره مربوط به برگشت پیستون می باشد. در برخی از نمونه سیلندرهای دو کاره میله پیستون و شفت دو طرفه می باشد. کاربرد اصلی که از جک های دوطرفه دریافت می شود در حرکات خطی می باشد. در صنایع پرسکاری و همچنین صنایع سوراخکاری و برشکاری این نمونه سیلندر ها کاربرد زیادی دارند.

عنوان

جک  dnc

یکی از انواع جک های پنوماتیک که قدرت و فشار زیادی دارد نمونه دی ان سی می باشد. برندهای متفاوتی از این نمونه بالابر پنوماتیکی را در بازار مشاهده می کنید. تولید این بالابر بر اساس استانداردهای مشخص شده و بین ‌المللی انجام می گردد. هر یک از بالابرهای دی ان سی از سایز ۳۲ تا ۱۲۵ میلیمتر تولید می شوند. این نمونه از بالابرهای پنوماتیکی کورس اصلی ‌شان ۲۰۰۰ میلی متر می باشد.

 هر یک از جک های پنوماتیک دی ان سی کیفیت بی نظیری دارند. اگر بخواهیم آنها را با دیگر بالابرها مقایسه کنیم بدون شک کیفیت آنها برتری پیدا خواهد کرد. برای تشخیص مدل هر یک از بالابر های دی ان سی ابتدا باید نام مدل را بشناسید.

بعد از آن با استفاده از یک خط فاصله می‌ت وانید کورس بالابر را مشخص کنید. جک های پنوماتیک دی ان سی قدرت و کارایی زیادی دارند. این نمونه بالابرهای پنوماتیکی مطابق استانداردهای ISO6431  و DIN24335  تولید می شوند.
اندازه قطر سیلندر ها در این نمونه جک ها از ۱۲ تا ۱۵۰ میلیمتر تعیین خواهد شد. هر یک از بالابرهای دی ان سی برخلاف بالابر های پنوماتیک که چهار میل می باشند بدنه قوی تری دارند و زیباتر هستند. ویژگی هایی که بالابرهای دی ان سی دارند نسبت به دیگر بالابرها بیشتر می باشد. ظاهر هر یک از سیلندر های جک های دی ان سی زیبا و بی نظیر است. مگنت و آهنربا را در برند ها و سایز های متفاوت این نمونه بالابرها نصب می کنند. یاتاقان هر یک از انواع بالابر های دی ان سی روان کننده می باشد و بدون روغن کاری کار می کند.

عنوان

جک هیدرولیک

جک هیدرولیکی یکی از قطعات استوانه ای شکل است که فشار زیادی درون آن وجود دارد. نیرویی که درون این استوانه وجود دارد روغن غیر قابل تراکم را می تواند به یک استوانه بزرگتر منتقل نماید. روغن بعد از وارد شدن به استوانه به پیستون فشار وارد خواهد کرد. به همین دلیل بار روی استوانه بلند خواهد شد. جک های هیدرولیک را برای بالا بردن بسیاری از ماشین های سنگین مورد استفاده قرار می‌ دهند.

 برای تولید جک های هیدرولیک از الگوریتم خاصی استفاده کرده ‌اند. در واقع باید بدانید که مدل های بالابرهای هیدرولیک بسیار زیاد است. طرز کارکرد هر یک از انواع بالابر های هیدرولیک ساده می باشد. در جک های هیدرولیکی باید از انتقال دهنده نیرو استفاده نمایند. انتقال دهنده نیرو در این بالابرها روغن می باشد.

از آنجایی که مایعات تراکم پذیری کمی دارند سرعت انواع بالابر ها را بیشتر می کنند. دسته جک به عنوان یک اهرم شناخته می‌ شود که مزیت زیادی دارد.دسته اهرم در این بالابرها نیروی محرک را افزایش خواهد داد. هر یک از انواع بالابرهای هیدرولیک دارای مزیت ها و ویژگی های خاصی هستند. این نمونه بالابرها در صنایع کاربرد زیادی دارند. برای حفاری های زیرزمینی، بلند کردن جرثقیل ها، ماشین آلات سنگین و غیره این وسیله کاربرد زیادی دارد. شما می توانید مدل های زیادی از انواع بالابر های هیدرولیکی را برای بالا بردن وسیله های سنگین خریداری کنید.

عنوان

جک پارکینگ

جک پارکینگی یکی از بهترین نمونه بالابر هایی می باشد که برای باز و بسته کردن درب های پارکینگ استفاده می شود. بسیاری از درب های پارکینگ را به صورت اتوماتیک با این وسیله باز و بسته می کنند. هر یک از انواع بالابرهای برقی که مربوط به پارکینگ هستند اتوماتیک می باشند. مدل های متفاوتی از این نمونه بالابرها را در بازار می توانید مشاهده کنید. هر یک از آنها از بخش های متفاوتی تشکیل شده اند. اجزای تشکیل دهنده انواع بالابر های پارکینگ شامل ریموت، چشمی، فلاشر و مرکز فرمان می باشد.

 برای اینکه شما امنیت درب پارکینگ خود را افزایش دهید می توانید از جک های پارکینگ استفاده کنید. توجه داشته باشید که نصب هر یک از انواع جک های پارکینگ باید توسط افراد حرفه ‌ای انجام شود. مدل های متفاوتی از این نمونه بالابرهای پارکینگ وجود دارد که هر یک از آنها کارایی ویژه‌ ای از خود نشان می دهند.

برخی از آنها برای درب های تک لنگه مناسب هستند. برخی دیگر از مدل ها را برای درب های دولنگه طراحی می کنند. به همین دلیل شما زمان خریداری انواع این نمونه جک ها باید در مورد ویژگی ها و مشخصات آنها اطلاعات بیشتری به دست بیاورید.

عنوان

سوالات متداول 

جک پنوماتیکی چیست؟

جک های پنوماتیکی از جمله عملگرهای پنوماتیک می باشند. این نمونه از بالابرهای پنوماتیک به وسیله هوای فشرده راه اندازی می شوند. روند کلی حرکت آنها به این شکل است که هوای فشرده باید از قسمت ورودی به پشت سیلندر برسد

جک dnc چیست؟

هر یک از جک های پنوماتیک دی ان سی کیفیت بی نظیری دارند. اگر بخواهیم آنها را با دیگر بالابرها مقایسه کنیم بدون شک کیفیت آنها برتری پیدا خواهد کرد. برای تشخیص مدل هر یک از بالابر های دی ان سی ابتدا باید نام مدل را بشناسید. بعد از آن با استفاده از یک خط فاصله می‌ت وانید کورس بالابر را مشخص کنید. جک های پنوماتیک دی ان سی قدرت و کارایی زیادی دارند. این نمونه بالابرهای پنوماتیکی مطابق استانداردهای ISO6431  و DIN24335  تولید می شوند.

جک هیدرولیک چیست؟

جک هیدرولیکی یکی از قطعات استوانه ای شکل است که فشار زیادی درون آن وجود دارد. نیرویی که درون این استوانه وجود دارد روغن غیر قابل تراکم را می تواند به یک استوانه بزرگتر منتقل نماید. روغن بعد از وارد شدن به استوانه به پیستون فشار وارد خواهد کرد.

ثبت نظر