عنوان

درب اتوماتیک دارای مدل های متفاوتی می باشد که هر یک از مدل های درب ها، ویژگی های خاصی دارند و قیمت شان هم فرق می کند.

انواع درب اتوماتیک

 

درب اتوماتیک دارای مدل های متفاوتی می باشد که هر یک از مدل ها ویژگی های خاصی دارند. امروزه بسیاری از ساختمان ها برای ورود و خروج آسان افراد از درب های اتوماتیک استفاده می کنند. انواع درب اتوماتیک که کاربرد زیادی برای ورودی ساختمان ها دارند عبارت هستند از :

 

درب اتوماتیک-صنعت برق

۱- درب های کشویی

درب اتوماتیک کشویی یکی از انواع درب هایی به شمار می‌ رود که برای ترافیک دو طرفه و یا ترافیک جهت دار تولید می شود. درب های کشویی دارای تنظیمات اسلاید دو بخشی و تلسکوپی هستند.

این درب ها به صورت کاملا استاندارد تولید می گردند. شما می ‌توانید درب های کشویی را برای ورودی بسیاری از ساختمان ها انتخاب کنید.

۲- درب های چرخشی

درب اتوماتیک چرخشی یکی دیگر از انواع درب هایی می باشد که به طور معمول جهت دار است. برای عبور آسان افراد، این نمونه از درب ها را از داخل به خارج و از خارج به داخل مورد استفاده قرار می دهند. اپراتور این درب ها را تنها می ‌توانند به عنوان بازوی درایو یا اپراتور هدر تهیه کنند. پانل درب، ریل راهنما، قفل درب، اپراتور، گیربکس و غیره از جمله مهم ‌ترین بخش ‌های این نمونه از درب های اتوماتیک هستند.

۳- درب های تاشو

درب اتوماتیک تاشو و یکی دیگر از انواع درب هایی است که کاربرد زیادی دارد. این نمونه درب های اتوماتیک را به صورت دو طرفه طراحی می کنند. عابران پیاده به راحتی قادر هستند که در هر دو جهت درب ها حرکت کنند. اگر فضا به طور خودکار مشکل‌ ساز گردد دربهای اتوماتیک تاشو باید در این شرایط نصب شوند. درب اتوماتیک تاشو به صورت استاندارد تولید می‌ شود و دارای قطعات و تجهیزات متفاوتی است.

۴- درب های چرخشی

درب اتوماتیک چرخان را به عنوان درب های جفت، منفرد و دو نفره تولید می کنند. درب های چرخشی انرژی کمتری نسبت به دیگر درب ها دارند. به همین دلیل برای مناطقی که به پشتیبانی راحتی نیاز دارند این نمونه درب ها را نصب می کنند. صفحه فشار روی درب های چرخشی، انرژی پایین را رقم می ‌زند. این مدل درب ها به صورت دستی هم کار می کنند.

۵- درب های چرخان

درب اتوماتیک چرخان یکی دیگر از انواع درب های اتوماتیک به شمار می رود. از این نمونه درب های اتوماتیک در مناطقی استفاده می کنند که ورود و خروج افراد زیاد است. درب ها از عبور باد گرم و سرد جلوگیری می نمایند. صرفه جویی در مصرف انرژی یکی از مهم‌ ترین مزیت‌های درب های چرخان می باشد. اساسی ترین مواردی که برای درب های چرخان اهمیت دارد را باید در نظر بگیرید و سپس آنها را سفارش دهید.

هر یک از انواع درب اتوماتیک را باید از نظر ویژگی هایی که دارند بررسی کنید و سپس آنها را سفارش دهید. این مسئله که درب های اتوماتیک با فضای مورد نظر شما هماهنگی داشته باشند بسیار مهم است. کارشناسان صنعت برق تمامی نکاتی که مربوط به سفارش درب اتوماتیک می باشد را برای شما توضیح می دهند.

عنوان

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای یکی از محبوب‌ ترین درب های اتوماتیک به شمار می‌ رود. در اشکال و مدل‌ های متفاوتی این نمونه از درب ها را تولید می کنند. درب های شیشه ای به دلیل زیبایی که دارند موجب جذابیت دکوراسیون داخلی و بیرونی ساختمان می شوند. درب های شیشه ای را در اندازه های متفاوت تولید می نمایند. بر همین اساس شما می توانید هر یک از آنها را برای ساختمان های گوناگون سفارش دهید. شیشه سکوریت یا دوجداره یکی از مهم ترین متریال هایی می باشد که برای تولید درب های شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین یراق آلات و تجهیزات دیگری را برای تولید انواع  درب اتوماتیک شیشه ای به کار می گیرند. توجه داشته باشید که زمان سفارش درب های اتوماتیک شیشه ای باید نوع درب که تلسکوپی، ریلی گردان و غیره می باشد را مورد بررسی قرار دهید. انواع درب اتوماتیک شیشه ای را از نظر کیفیت مورد بررسی قرار داده و سپس یکی از آنها را سفارش دهید. توجه داشته باشید که شیشه های درب های اتوماتیک باید نشکن باشند. در صورت شکسته شدن، شیشه ها به قطعات بسیار ریزی تبدیل می شوند که برای جان افراد خطری ندارند.

درب اتوماتیک کرکره ای برقی

برای امنیت هر یک از فروشگاه ها، مغازه ها، ساختمان ها و غیره از درب اتوماتیک کرکره ای برقی استفاده می شود. درب های کرکره ای دارای مدل های متفاوتی هستند. به طور معمول رنگ بندی آنها سفید می باشد. اما شما می توانید رنگ های متفاوتی از درب های کرکره ای را سفارش دهید. البته باید بدانید که هزینه رنگ بندی درب های کرکره ای با یکدیگر فرق می کند. درب های کرکره ای با استفاده از ریموت باز و بسته می شوند.

امنیت ساختمان ها با استفاده از درب اتوماتیک کرکره ای افزایش پیدا می کند. امروزه بسیاری از افرادی که از کرکره های قدیمی استفاده می‌ کرده‌ اند درب های اتوماتیک کرکره ای را سفارش می دهند.

درب اتوماتیک-صنعت برق

درب های اتوماتیک کرکره ای دارای کیفیت بسیار عالی هستند. درب اتوماتیک کرکره ای در برابر ضربه، نور خورشید، رطوبت و غیره مقاومت زیادی از خود نشان می دهد.

عنوان

آشنایی با درب اتوماتیک

درب اتوماتیک یکی از انواع درب هایی می باشد که با استفاده از ریموت کنترل باز و بسته می گردد. درب های اتوماتیک را در جهت های متفاوت حرکت می دهند. این نمونه درب ها مدل‌ های گوناگونی دارند. متریالی که برای ساخت درب های اتوماتیک به کار گرفته می ‌شود متفاوت می باشد. شما می توانید از درب اتوماتیک برای بانک ها، فروشگاه ها، منازل ویلایی، مراکز خدماتی، مجتمع مسکونی و غیره استفاده کنید.

از آنجایی که تنوع دربهای اتوماتیک بسیار زیاد است، به راحتی قادر می باشید که یکی از آنها را برای ساختمان تان سفارش دهید. درب اتوماتیک از قسمت های متفاوتی تشکیل می شود. نصب این درب ها را باید به افراد حرفه ‌ای بسپارید. موتور الکتریکی، ریموت، برد الکترونیکی، حسگر، چرخ دنده، گیربکس، تجهیزات امنیتی، فلاشر و غیره از جمله مهمترین بخش های تشکیل دهنده درب های اتوماتیک هستند.

درب اتوماتیک-صنعت برق

عنوان

سوالات متداول

درب اتوماتیک شیشه ای چیست؟

درب اتوماتیک شیشه ای یکی از محبوب‌ ترین درب های اتوماتیک به شمار می‌ رود. در اشکال و مدل‌ های متفاوتی این نمونه از درب ها را تولید می کنند. درب های شیشه ای به دلیل زیبایی که دارند موجب جذابیت دکوراسیون داخلی و بیرونی ساختمان می شوند.

درب اتوماتیک کرکره ای برقی چیست؟

برای امنیت هر یک از فروشگاه ها، مغازه ها، ساختمان ها و غیره از درب اتوماتیک کرکره ای برقی استفاده می شود. درب های کرکره ای دارای مدل های متفاوتی هستند. به طور معمول رنگ بندی آنها سفید می باشد.

ثبت نظر