عنوان

رک ریتال تشکیل شده از تجهیزات متنوعی می باشد. محفظه خاصی را روی رک های دیواری و ایستاده برای سازماندهی شبکه، نصب کرده اند.

رک ریتال ایستاده

 

 رک ریتال ایستاده تشکیل شده از تجهیزات خاصی می باشد که محفظه خاصی را روی آن نصب کرده اند. محفظه درون رک برای نگهداری کردن تجهیزات متنوع مانند روتر، سوئیچ، مودم و …. استفاده می شود. زمانی که تعداد هر یک از تجهیزات شبکه ها زیاد باشد، نیاز است که محلی را برای سازماندهی آنها در نظر بگیرید. رک ها را دقیقا برای سازماندهی کردن تجهیزات شبکه ها طراحی کرده اند. رک ریتال علاوه بر اینکه از تجهیزات شبکه نگهداری می کند، تجهیزات مربوط به یو پی اس و سرور را هم ایمن نگه می دارد. بسیاری از سازمان ها، مراکز اداری و …. این نمونه رک ها را مورد استفاده قرار می دهند. قفل خاصی را روی رک های ایستاده نصب می کنند.

رک ریتال ایستاده-صنعت برق

قفل ها به صورت سوئیچی، اثر انگشتی، ریتال و … هستند. قفل ریک ها باید ایمن باشد تا از سرقت تجهیزات شبکه جلوگیری شود.

به طور معمول زمانی که تجهیزات شبکه بسیار زیاد است، از رک ریتال ایستاده استفاده می کنند. رک هایی که دیواری هستند برای نگه داشتن تجهیزات شبکه کمتری استفاده می شوند. جنس هر یک از مدل های رک ایستاده متفاوت است، چرا که هز یک از آنها را متریال های متنوعی تولید می کنند. گالوانیزه، استیل، آلومینیوم، شیشه، فلز، طلق و …. از جمله متریال های اصلی تشکیل دهنده رک ریتال هستند. رک هایی که ایستاده هستند دارای چهارپایه می باشند. چهار پایه نصب شده برای رک ایستاده کمک می کند که محفظه ایمن نگه داشته شود. همچنین باید بدانید که برخی از رک ریتال های ایستاده دارای ۴ چرخ هستند تا افراد به راحتی آنها را حمل کنند.

عنوان

رک ریتال دیواری

رک ریتال دیواری را در اندازه های متنوع تولید می کنند. عمق هر یک از انواع رک دیواری به ۳۰، ۴۰، ۶۰ و ۴۵ سانتی متر می رسد. اگر می خواهید در فضای خود صرفه جویی کنید می توانید یکی از انواع رک ریتال دیواری را سفارش دهید. در صورتی که تعداد تجهیزات شبکه تان کم است، رک های دیواری کاربرد زیادی دارند. در قسمت جلویی این نمونه رک ها می توانید درب آن را مشاهده کنید که فلزی و یا شیشه ای می باشد.

درب های شیشه ای رک ها فضای بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهند تا آنها سریعتر تنظیمات رک را مشاهده کنند. برای تامین کردن امنیت فیزیکی رک ریتال دیواری باید درب ها را همراه با قفل روی ریک تنظیم کنند.

رک ریتال ایستاده-صنعت برق

رک ریتال دیواری را در دو نوع تولید می کنند. یکی از آنها دارای درب شیشه ای می باشد که به صورت کامل باز می شود. سوراخ های زیادی در قسمت بالا و پایین این رک بای خروج و ورود وجود دارد. یکی از دیگر مدل های رک ریتال دیواری، دارای درب اضافی در قسمت پشت می باشد. این رک روی پنل مشخص شده ای نصب می شود و به صورت محکم روی آن قرار می گیرد. امکان باز و بسته شدن رک با استفاده از این درب بسیار آسان تر خواهد بود. برای سوئیچ هایی که دارای ماژول پشتی هستند این رک مناسب می باشد. تهویه رک های دیواری به وسیله منفذها و سوراخ ها انجام خواهد شد.

عنوان

ساب رک ریتال چیست ؟

در یک رک ریتال امکان دارد که چندین رک کوچک را مورد استفاده قرار دهند. به این رک های کوچک ساب می گویند. از ساب ها برای اهداف متنوع استفاده می کنند. به طور معمول شما باید به خوبی بدانید که ساب ها در سیستم های کنترل از راه دور و سیستم های کنترلی استفاده می شوند. ساب ها برای مجموعه هایی که کوچک هستند و دارای هدف خاصی می باشند استفاده می شوند. داخل هر یک از رک ریتال ها و ساب ها به گونه ای طراحی شده است که مقاومت زیادی دارند. مقاومت و کیفیت هر یک از آنها به عنوان ویژگی مهمی شناخته می شوند که دارند. شما می توانید از ساب های رک ریتال ها برای نگهداری اطلاعات متنوع استفاده کنید.

پایه رک ریتال چیست ؟

رک ریتال را در مدل های متنوعی تولید می کنند که هر یک از آنها را می توانید برای سازمان ها و اداره های متنوع استفاده کنید. پایه ای که مخصوص رک ها می باشد را بیشتر برای رک های ایستاده مورد استفاده قرار می دهند. رک ایستاده را به راحتی نمی توانید بدون پایه چابجا کنید. برخی از پایه های رک های ایستاده دارای چرخ می باشند و برخی از دیگر مدل ها به صورت ثابت هستند.

شما بر اساس راحتی خود می توانید یکی از انواع پایه های رک ریتال را خریداری کنید. کیفیت و مقاومت از جمله نکاتی به شمار می رود که زمان خرید پایه های رک ها باید به آنها دقت داشته باشید. برخی از رک ها که بدون پایه می باشند، دیواری هستند، آنها وزن کمتری دارند و به همین دلیل به راحتی روی دیوار نصب می شوند.

خازن روغنی - صنعت برق

اگر می خواهید اطلاعات زیادی را درون رک ها قرار دهید باید رک های ایستاده را خریداری کنید و با پایه آن را محکم نمایید.

عنوان

انواع رک ریتال

انواع رک ریتال را می توانید برای مکان های متنوع خریداری کنید. رک ریتال ها را در دو دسته دیواری و ایستاده تولید می کنند. هر یک از مدل های ایستاده و دیواری دارای ابعاد متنوعی هستند. بنابراین برای خرید هر یک از آنها باید فضای مد نظرتان را بررسی کنید. اینکه بدانید هر یک از رک ها تا چه اندازه ذخیره سازی اطلاعات را انجام می دهند بسیار مهم است. برای محیط هایی که بسیار بزرگ می باشند و اطلاعات آنها امنیتی است، باید از رک های ایستاده استفاده کنید.

رک ریتال های دیواری بیشتر برای محیط های کوچک تر استفاده می شوند. البته باید بدانید که آنها هم امنیت زیادی دارند و دارای ویژگی های خاصی هستند. شما برای خرید هر یک از انواع رک های دیواری و ایستاده باید به خوبی مدل آن را بررسی کنید تا بتوانید یکی از بهترین نمونه ها را خریداری نمایید. نمونه رک دیواری دارای ساختار خاص و ابعاد متنوعی است که کار کردن با این رک ها آسان می باشد. نمونه رک های ایستاده هم امنیت بیشتری دارند و برای سازمان های گسترده استفاده خواهند شد.

رک ریتال ایستاده-صنعت برق

عنوان

سوالات متداول

رک ریتال ایستاده چیست؟

 رک ریتال ایستاده تشکیل شده از تجهیزات خاصی می باشد که محفظه خاصی را روی آن نصب کرده اند. محفظه درون رک برای نگهداری کردن تجهیزات متنوع مانند روتر، سوئیچ، مودم و …. استفاده می شود.

رک ریتال دیواری چیست؟

رک ریتال دیواری را در اندازه های متنوع تولید می کنند. عمق هر یک از انواع رک دیواری به ۳۰، ۴۰، ۶۰ و ۴۵ سانتی متر می رسد. اگر می خواهید در فضای خود صرفه جویی کنید می توانید یکی از انواع رک ریتال دیواری را سفارش دهید.

ثبت نظر