عنوان

ریسه شلنگی یکی از نوارهای بلند و باریک است که برای نورپردازی مکان های متنوع استفاده می شود و دارای مدل های گوناگونی است.

ریسه شلنگی یکی از نوارهای بلند و باریک می باشد که برای نورپردازی مکان های متنوع استفاده می شود. ریسه های شلنگی را در مدل ها و اندازه های متنوع تولید می کنند. شما می توانید یکی از آنها را برای تزئینات و روشنایی مکان های مورد نظر خود، خریداری کنید. یکی از ریسه هایی که طرفدار زیادی دارد، نمونه هفت رنگ می باشد. مدل هفت رنگ ریسه ها را می توانید در جاهای متفاوتی نصب کنید.

اگر می خواهید زیبایی و جذابیت مکان مورد نظرتان را افزایش دهید، ریسه شلنگی هفت رنگ گزینه مناسبی است. انعطاف پذیری بالایی که از این ریسه دریافت می شود یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های آنها می باشد. ریسه های شلنگی دارای نور غیر مستقیم می باشند. همین ویژگی آنها موجب شده که تاثیر زیادی در محیط داشته باشند. از ریموت برای خاموش و روشن کردن آنها استفاده می شود.

عنوان

 خرید آنلاین ریسه شلنگی

برای خرید ریسه شلنگی می توانید به صورت آنلاین سفارش تان را ثبت کنید. فروشگاه های زیادی هستند که فروش انواع ریسه های شلنگی را بر عهده دارند. ولی شما باید بهترین فروشگاه که تخصص و تجربه بیشتری در زمینه فروش ریسه ها دارد را انتخاب کنید. فروشگاه صنعت برق، انواع ریسه های شلنگی در مدل های متنوع را به مشتریان خود ارائه می دهد. شما می توانید به صورت آنلاین انواع ریسه ها را از این فروشگاه دریافت کنید.

در وب سایت فروشگاه، مدل های زیادی از ریسه ها را مشاهده می کنید که هر یک از آنها دارای ویژگی خاصی هستند.

ریسه شلنگی هفت رنگ - صنعت برق

عنوان

 ریسه شلنگی ال ای دی

یکی از انواع ریسه شلنگی که کاربرد زیادی دارد مدل ال ای دی می باشد. لامپ هایی که روی این ریسه ها نصب می شود از نوع ال ای دی است. مصرف این نمونه از لامپ ها در هر فضایی امکان پذیر می باشد. مصرف برق این نمونه از لامپ ها مقرون به صرفه می باشد و انرژی زیادی ندارند. این نمونه از ریسه ها گرمای زیادی تولید نمی کنند، به همین دلیل دارای مزیت های بی نظیری هستند. تنوع رنگ های ریسه شلنگی ال ای دی زیاد است. بنابراین شما بین مدل های متنوع ریسه ها می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید و خریداری نمایید.

ریسه شلنگی هفت رنگ - صنعت برق

شما در منازل، فروشگاه ها، سینما و … می توانید این ریسه ها را مشاهده کنید. کنترل روشن و خاموش شدن این نمونه از ریسه ها به صورت دستی می باشد. شما برای روشن و خاموش کردن آن نمی توانید از ریموت استفاده کنید.

 ریسه شلنگی لیمویی

یکی از بهترین مدل های ریسه شلنگی که طرفداران زیادی دارد، مدل لیمویی می باشد. این ریسه ها را شما می توانید در مکان های متنوع نصب کنید و زیبایی فضا را افزایش دهید. رنگ بندی این ریسه ها  خاص و منحصر به فرد می باشد. به همین دلیل باید بدانید که روز به روز طرفداران آن افزایش پیدا می کند. شما می توانید ریسه شلنگی لیمویی را با قیمتی مناسب خریداری کنید و در هر مکانی که مایل هستید نصب نمایید.

عنوان

 ریسه شلنگی ارزان

اگر می خواهید یکی از مدل های ریسه شلنگی ارزان را خریداری کنید، می توانیم نمونه معمولی را به شما معرفی کنیم. هر وسیله ای که شما خریداری می کنید قدیمی و جدید دارد. بنابراین برای خرید وسیله های قدیمی هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد. به طور کلی ریسه های شلنگی زیبایی فضا را افزایش می دهند. بنابراین شما می توانید با هزینه کمتری نمونه ریسه های معمولی را خریداری کنید و زیبایی لازم را از آنها دریافت نمایید. ریسه هایی که معمولی هستند برش های یکنواخت دارند. رنگ بندی آنها متفاوت می باشد که شما هر یک از آنها را می توانید خریداری کنید.

 ریسه شلنگی نور مخفی

یکی از مدل های متنوع ریسه شلنگی که در برخی از بخش ها کاربرد زیادی دارد نمونه نور مخفی می باشد. شما می توانید ریسه های نور مخفی را برای زیر کابینت، زیر گچبری ساختمان، زیر شیشه ها و …. خریداری کنید. آیا می خواهید زیبایی و جذابیت برخی از مکان ها را افزایش دهید. ولی مایل هستید که ریسه ها در آن مکان ها مشخص نباشند. اگر پاسختان بلی است باید بدانید که ریسه نور مخفی انتخاب مناسبی است. مصرف برق این نمونه از ریسه ها بسیار کم است. بنابراین شما با خیال راحت می توانید این مدل از ریسه شلنگی را در مکان های متنوع نصب کنید.

 ریسه شلنگی برای اتاق

برای اینکه زیبایی اتاق خواب خود را افزایش دهید، می توانید از ریسه شلنگی های مخصوص استفاده کنید. ریسه های اس ام دی یکی از بهترین چراغ هایی می باشد که شما می توانید آن را برای اتاق خواب خود سفارش دهید. ریسه های فلکسی یکی از دیگر مدل های ریسه شلنگی می باشد که شما می توانید آن را برای اتاق خواب سفارش دهید. طول عمر این ریسه ها طولانی مدت می باشد. اگر شما می خواهید در اتاق خواب طرح خاصی ایجاد کنید، می توانید ریسه های شلنگی را برای اتاق خواب تان سفارش دهید.

 بهترین مارک ریسه شلنگی

برندهای زیادی از ریسه شلنگی وجود دارد که هر یک از آنها دارای ساختار خاصی هستند. شما برای خرید ریسه های شلنگی باید بهترین برند را خریداری کنید تا طول عمر زیادی از آنها دریافت نمایید. بدون توجه به قیمت ریسه ها، ابتدا باید کیفیت آنها را بررسی نمایید. با در نظر گرفتن کیفیت هر یک از ریسه ها، می توانید آنها را برای مکان های متنوع خریداری کنید. بهترین و شناخته شده ترین برندهای ایران و خارجی ریسه های شلنگی را می توانید از فروشگاه صنعت برق خریداری کنید.

 قیمت ریسه شلنگی

هزینه خریداری هر یک از مدل های ریسه شلنگی با یکدیگر فرق می کند. به عنوان مثال باید بدانید که قیمت ریسه های ال ای دی با ریسه ها اس ام دی فرق می کند. دقت داشته باشید که پیش از خرید ریسه های شلنگی باید در مورد کیفیت و قیمت آنها اطلاعات بیشتری به دست آورید. هزینه خرید هر یک از مدل های ریسه ها در وب سایت فروشگاه صنعت برق وارد شده است. بنابراین شما می توانید با آگاهی و دانش کافی، ریسه ها را خریداری کنید.

ریسه شلنگی هفت رنگ - صنعت برق

عنوان

سوالات متداول

قیمت ریسه شلنگی چقدر است؟

هزینه خریداری هر یک از مدل های ریسه شلنگی با یکدیگر فرق می کند. به عنوان مثال باید بدانید که قیمت ریسه های ال ای دی با ریسه ها اس ام دی فرق می کند. دقت داشته باشید که پیش از خرید ریسه های شلنگی باید در مورد کیفیت و قیمت آنها اطلاعات بیشتری به دست آورید.

بهترین مارک ریسه شلنگی کدام است؟

برندهای زیادی از ریسه شلنگی وجود دارد که هر یک از آنها دارای ساختار خاصی هستند. شما برای خرید ریسه های شلنگی باید بهترین برند را خریداری کنید تا طول عمر زیادی از آنها دریافت نمایید. بدون توجه به قیمت ریسه ها، ابتدا باید کیفیت آنها را بررسی نمایید. با در نظر گرفتن کیفیت هر یک از ریسه ها، می توانید آنها را برای مکان های متنوع خریداری کنید.

ثبت نظر