عنوان

ریل مینیاتوری را در مدل های متنوع بارگذاری سنگین، متوسط و سبک تولید می کنند که هر یک از آنها دارای ویژگی خاصی هستند.

ریل مینیاتوری را در مدل های متنوع بارگذاری سنگین، متوسط و سبک تولید می کنند. این نمونه ریل ها برای نگهداری انواع تجهیزاتی که برقی هستند مورد استفاده قرار می گیرند. هر یک از انواع جعبه تقسیم ها را با استفاده از این ریل ها نگه می دارند. به ریل های مینیاتوری، ریل های تابلویی هم می گویند. نبودن سیستم برق کشی در هر یک از ساختمان ها، مشکلات زیادی به وجود می آورد. اگر می خواهید سیستم برق هر یک از ساختمان ها، به درستی نصب شود، می توانید از ریل مینیاتوری استفاده کنید.

ریل مینیاتوری را می توانید در انواع گوناگون که دارای ضخامت متفاوت هستند، خریداری کنید. از ریل هایی که مینیاتوری هستند به طور معمول در تابلوهای برق، صنعت برق و …. استفاده می کنند. برای جلوگیری از لغزش و ثابت نگه داشتن هر یک از تجهیزات، ریل های نگهدارنده کاربرد زیادی دارند. تجهیزات زیادی مانند کنتاکتورها، تایمرها، کلیدها و … را روی ریل مینیاتوری نصب می کنند. برای تعویض کردن ریل ها باید وسیله ای که روی ریل سوار است را بردارید و بر اساس نوع اتصالی که ریل دارد سطح مورد نظر را جدا کنید.

عنوان

ریل مینیاتوری C شکل

ریل مینیاتوری را در دو مدل شکل c و شکل u تولید می کنند. شما باید به خوبی بدانید که هر یک از آنها دو نوع بدون سوراخ و سوراخ کاری دارند. ریل های c آن دسته از ریل هایی هستند که در بیشتر تجهیزات مانند کنتاکتورها، تایمرها و رله ها نصب می شوند. بسیاری از فیوزهایی که در صنعت برق مورد استفاده قرار می گیرند، مدل c هستند. ریل های مینیاتوری که به شکل c هستند را در دو نوع متفاوت تولید می کنند. یکی از آنها دارای عمق زیاد یعنی دو سانتی متر می باشد. دیگری با عمق کمتر که یک سانتی متر می باشد تولید می گردد. هر یک از انواع ریل مینیاتوری شکل c را می توانید برای کاربردهای متفاوت مورد استفاده قرار دهید.

وزن سبک ریل مینیاتوری شکل c یکی از مهمترین ویژگی هایی است که دارد. در ضخامت های مختلف می توانید این نمونه ریل ها را سفارش دهید تا برایتان آنها را تولید کنند. پایداری مکانیکی و استحکام هر یک از ریل ها بسیار بالا می باشد.

طراحی های متنوع هر یک از ریل های مینیاتوری کمک می کند که شما بر اساس صنعت خود یکی از کاربردی ترین مدل ها را خریداری کنید.

ریل مینیاتوری - صنعت برق

عنوان

ریل مینیاتوری U شکل

یکی دیگر از مدل های ریل مینیاتوری که در گذشته بیش از اندازه استفاده می شده است، ریل های شکل u می باشد. برای بسیاری از ترمینال هایی که باکالیتی بودند این نمونه ریل ها را مورد استفاده قرار می دادند. امروزه استفاده کردن از این نمونه ریل ها زیاد مرسوم نمی باشد و افراد از آن استفاده چندانی ندارند. اگر شما زمان خرید ریل مینیاتوری می خواهید از نقطه جوش استفاده کنید بهتر است که نمونه های بدون سوراخ ریل را خریداری کنید. اما اگر می خواهید از پیچ و مهره استفاده کنید بهتر است که نوع سوراخ دار این محصول را خریداری نمایید.

ریل مینیاتوری از نظر جنس در دسته بندی های متنوعی تولید می شود. ریل های آلومینیومی، استیل، گالوانیزه، پلاستیک، ورق روغنی و …. از جمله مهمترین جنس های ریل ها هستند. ریل هایی که مینیاتوری هستند را از نظر رنگ بندی به دو دسته ورشو و سفید تقسیم بندی می کنند.

ریل مینیاتوری - صنعت برق

هر یک از انواع ریل مینیاتوری شکل u را می توانید در بخش های متنوع نصب کنید و کارایی لازم را از آنها دریافت نمایید.

عنوان

سی ریل رنگی

یکی از انواع ریل مینیاتوری که در صنایع متنوع کاربرد زیادی دارد نمونه سی ریل رنگی می باشد. این ریل ها را با استفاده از مواد با کیفیت و مقاوم تولید کرده اند. بنابراین شما می توانید طول عمر زیادی از ریل های مینیاتوری رنگی دریافت کنید. استانداردهای خاص و منحصر به فردی که برای تولید این ریل ها به کار گرفته شده است، از دیگر ویژگی های آنها می باشد. شما می توانید بر اساس چگالی که انواع ریل های مینیاتوری دارند یکی از آنها را خریداری کنید. از این ریل ها برای محافظت کردن از کابل ها و سیم ها استفاده می کنند. تنوع ریل مینیاتوری زیاد است، به همین دلیل شما هر یک را که مایل باشید می توانید خریداری کنید.

استفاده از ریل مینیاتوری رنگی در بسیاری از محیط ها جایز می باشد. محیط های کارخانه ای و محیط های صنعتی از این ریل ها استفاده طولانی مدت دارند. برای انتقال برق به صورت خطی از این نمونه ریل ها استفاده می کنند. ویژگی های خاصی که این نمونه ریل مینیاتوری دارد موجب شده تا افراد از آن کارایی بی نظیری را دریافت کنند. به دلیل انعطاف پذیری که از این ریل مینیاتوری دریافت می شود شما می توانید آن را در بسیاری از محیط ها نصب کنید. پوشش این ریل ها به گونه ای است که با هر ضربه و آسیبی دچار خراش نمی شود.

ریل سی چنل

از دیگر مدل های ریل مینیاتوری که بسیار کاربردی می باشد می توانیم ریل سی پنل را معرفی کنیم. این ریل ها برای مراقبت از کابل های برق استفاده می شوند. در واقع شما باید به خوبی بدانید که ریل های چنل از جمله شیوه های کارامد برای نگهداری از کابل ها هستند. استفاده همزمان از چندین ریل سی چنل، کمک می کند که شما بتوانید کاربرد زیادی از آنها دریافت نمایید. ریل مینیاتوری سی چنل را با استفاده از گالوانیزه و فولاد تولید کرده اند. روکش گالوانیزه که روی این ریل ها به کار گرفته می شود در برابر خوردگی، مقاومت زیادی دارد.

یکی از بهترین روش هایی که برای تجهیز کردن کابل ها به کار گرفته می شود استفاده از ریل مینیاتوری سی چنل است. این نمونه کابل ها می توانند نیروی برق را به خوبی توزیع کنند. یکی از مهمترین ویژگی هایی که ریل های مینیاتوری دارند مقاومت آنها می باشد. آنها در برابر بی نظمی مقاومت زیادی از خود نشان می دهند. استقامت بالای ریل مینیاتوری سی چنل در برابر فشار عمومی یکی از دیگر ویژگی ها و مشخصات این ریل ها می باشد. در تاسیسات از ریل مینیاتوری سی چنل استفاده می کنند.

ریل مینیاتوری - صنعت برق

عنوان

سوالات متداول

ریل مینیاتوری C شکل چیست؟

ریل مینیاتوری را در دو مدل شکل c و شکل u تولید می کنند. شما باید به خوبی بدانید که هر یک از آنها دو نوع بدون سوراخ و سوراخ کاری دارند. ریل های c آن دسته از ریل هایی هستند که در بیشتر تجهیزات مانند کنتاکتورها، تایمرها و رله ها نصب می شوند. بسیاری از فیوزهایی که در صنعت برق مورد استفاده قرار می گیرند، مدل c هستند.

ریل مینیاتوری U شکل چیست؟

یکی دیگر از مدل های ریل مینیاتوری که در گذشته بیش از اندازه استفاده می شده است، ریل های شکل u می باشد. برای بسیاری از ترمینال هایی که باکالیتی بودند این نمونه ریل ها را مورد استفاده قرار می دادند. امروزه استفاده کردن از این نمونه ریل ها زیاد مرسوم نمی باشد و افراد از آن استفاده چندانی ندارند.

ثبت نظر