عنوان

ساعت فرمان شیواامواج از جمله تجهیزاتی می باشد که به وسیله آن می توان اقدامات مختلفی را جهت کنترل سیستم ها انجام داد.

مقدمه

ساعت فرمان شیواامواج از جمله تجهیزاتی می باشد که به وسیله آن می توان اقدامات مختلفی را جهت کنترل سیستم ها انجام داد. می توان به صورت ساده این دستگاه را اینگونه معرفی کرد که در ساعتی خاص برق را قطع و وصل می کند. این عملیات توسط تمامی ساعت فرمان ها به یک شکل صورت می گیرد و تنها تفاوت موجود را می توان در وجود میزان سیکل ساعت بیان کرد. در مدل های مختلف شاهد فرمان دهی به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه هستیم. هر یک از این سیکل های زمانی در موارد متعددی کاربرد دارند. شما با توجه به نیاز مدار خود باید از مدل های مختلف این ساعت فرمان شیواامواج استفاده کنید. اساس کار و نوع سیم بندی تمامی این مدل ها یکسان می باشد و شما می توانید به راحتی از تمامی مدل های موجود استفاده کنید. در این کلید ها می توان از کلید های دو حالته برای تنظیم دستی و اتوماتیک استفاده کرد. این ساعت فرمان ها دارای دو خروجی مختلف بوده و در سیم بندی باید یک خروجی را به کنتاکتور وصل کرد. خروجی دیگر را به تغذیه ساعت فرمان شیواامواج متصل می کنیم. با این کار قطع و وصل به صورت خودکار انجام می شود. در ساعت فرمان شیواامواج می توان تنظیمات مختلفی را اعمال کرد. به عنوان مثال می توان در مورد ساعت فرمان هفتگی ۳۰ برنامه در یک روز و یا ۳۰ برنامه در یک هفته را برنامه ریزی و اجرا کرد. با این برنامه ریزی ها می توان سیستم های مختلف را در سیکل های زمانی متفاوتی کنترل کرد. با استفاده از ساعت فرمان شیواامواج می توان به راحتی تعداد اپراتور ها را تا حد زیادی کاهش داد. این تجهیزات به دلیل دقت بالا خطای انسانی را به میزان زیادی کاهش می دهند.

ساعت فرمان شیواامواج - صنعت برق

ویژگی های ساعت فرمان شیواامواج

هر محصول کنترلی دارای ویژگی های خاص خود می باشد. ساعت فرمان شیواامواج با داشتن ویژگی های خاص و بسیار می تواند در کنترل بسیاری از مدارات الکتریکی کارآمد باشد. شما با استفاده از قابلیت و ویژگی های مختلف ساعت فرمان شیواامواج می توانید از کاربرد های متنوع این محصول استفاده کنید. ویژگی های این ساعت فرمان با کیفیت را در ادامه برای شما شرح خواهیم داد.

ساعت فرمان شیواامواج - صنعت برق
 • استفاده از باتری لیتیم یون با داشتن عمر مفید ۵ سال و قابلیت تعویض باتری
 • ذخیره تنظیمات در صورت قطع برق ورودی
 • نمایش درست و دقیق تاریخ، ساعت و روز های در نظر گرفته شده
 • نمایش خطاها و پیغام های تنظیمی مختلف
 • دارای تعدادی نمایشگر سون سگمنت برای نمایش برنامه های تعریف شده
 • قابلیت تغییر و عدم تغییر به ساعت های تابستانه و زمستانه
 • فعال و غیر فعال کردن برنامه های تعریف شده در روز های خاص
 • برنامه ریزی با دقت بالا در حد یک دقیقه برای برنامه های موجود
 • کار کردن با ولتاژ ۱۸۰ تا ۲۵۰ ولت متناوب
 • دارای فرکانس کاری ۵۰ تا ۶۰ هرتز
 • کارکردن در بازه دمایی منفی ۲۰ تا مثبت ۶۵ درجه سانتی گراد
 • قابلیت کار کردن در رطوبت ۷۰ درصد
 • دارای رله خروجی ۵ آمپر

عنوان

خرید ساعت فرمان شیواامواج

در خرید این محصولات ابتدا باید نیاز سنجی های مد نظر را انجام داد. ساعت فرمان شیواامواج را می توان در موارد بسیاری برای قطع و وصل برق مدار ها مورد استفاده قرار داد. در هنگام خرید با توجه به نیاز خود از ساعت فرمان های هفتگی، روزانه و یا ماهانه استفاده کنید. می توان با توجه به میزان جریان خروجی مد نظر ساعت های مختلفی را خریداری کرد. به طور معمول ساعت فرمان شیواامواج برای قطع و وصل برق یک یا چند وسیله استفاده می شود. می توانید ساعت فرمان شیواامواج را از فروشگاه های اینترنتی و حضوری تهیه نماید. در هنگام خرید به اصالت کالا توجه نمایید. برای ثبت سفارش خود می توانید با شماره تلفن های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

عنوان

قیمت ساعت فرمان شیواامواج

ساعت فرمان شیواامواج را بر اساس نوع برنامه های موجود در آن ها قیمت گذاری می کنند. قیمت در ساعت فرمان شیواامواج علاوه بر برنامه های موجود می تواند بر اساس جریان خروجی نیز تعیین شود. برای دریافت قیمت های قطعی ساعت فرمان شیواامواج می توانید با شماره های موجود تماس حاصل فرمایید.

ساعت فرمان شیواامواج - صنعت برق

با توجه به اینکه این محصول ایرانی می باشد قیمت بسیار کمتری را نسبت به نمونه های خارجی به خود اختصاص می دهد. با توجه به تحریم و قیمت ارز این محصول بسیار خوش قیمت به شمار می رود.

عنوان

آموزش ساعت فرمان شیواامواج

در هنگام نصب می توان با توجه به ریل و پانل های موجود ساعت فرمان شیواامواج را در داخل تابلو ها نصب کرد. با توجه به نقشه های موجود برق ورودی را به دستگاه وصل کنید. این دستگاه برای مدار فرمان طراحی گردیده است و نباید جریان های بیشتر از ۲ آمپر را به آن متصل نمود. برای استفاده در مدار های بیش از ۲ آمپر باید از کنتاکتور و رله های کمکی استفاده کرد. در هنگام نصب ساعت فرمان شیواامواج از بار های خازنی و درایور های  ال ای دی به هیچ عنوان استفاده نکنید. به دلیل وجود جریان راه اندازی زیاد در خازن ها باعث آسیب به دستگاه می شود. در این موارد می توانید با استفاده از رله های خارجی و کنتاکتور این آسیب ها را به حداقل برسانید.

عنوان

راه اندازی ساعت فرمان شیواامواج

ساعت فرمان شیواامواج - صنعت برق

راه اندازی این دستگاه ساده نبوده ولی می توان با استفاده از کاتالوگ های موجود مرحله به مرحله این وسیله را راه اندازی کرد. راه اندازی این ساعت می تواند برای مصارف و کاربرد های مختلف باشد. می توان این دستگاه کاربردی را در مکان های مختلفی نصب کرد.

در یک مدل از این ساعت فرمان ها می توان با استفاده از قابلیت های ویژه در مصارف خانگی نیز راه اندازی شوند. در خانه های مسکونی می توان برای هوشمند سازی و برنامه ریزی های مختلف از ساعت فرمان شیواامواج استفاده کرد. به دلیل اینکه این محصول ساخت داخل می باشد با ساعت و تاریخ داخلی بسیار عالی کار می کند. می توانید در راه اندازی از افراد متخصص نیز کمک گرفته و تنظیمی دقیق را داشته باشید.

عنوان

تنظیمات ساعت فرمان شیواامواج

ساعت فرمان شیواامواج با داشتن رابط کاربری عالی می تواند تنظیمات و شخصی سازی های بسیاری را برای استفاده کنندگان به دنبال داشته باشد. تنظیمات در این دستگاه بسیار ساده و روان بوده و با کلید های قرار گرفته بر روی دستگاه می توان برنامه های مختلفی را اجرا کرد. ایجاد برنامه های مختلف و تعداد بالای آن ها باعث کارآمد بودن این ساعت فرمان شده است. در تنظیم می توانید حالت های مختلفی را در نظر بگیرید.

عنوان

سوالات متداول

ویژگی های ساعت فرمان شیواامواج چیست؟

هر محصول کنترلی دارای ویژگی های خاص خود می باشد. ساعت فرمان شیواامواج با داشتن ویژگی های خاص و بسیار می تواند در کنترل بسیاری از مدارات الکتریکی کارآمد باشد. شما با استفاده از قابلیت و ویژگی های مختلف ساعت فرمان شیواامواج می توانید از کاربرد های متنوع این محصول استفاده کنید. ویژگی های این ساعت فرمان با کیفیت را در ادامه برای شما شرح خواهیم داد.

خرید ساعت فرمان شیواامواج به چه صورت است؟

می توانید ساعت فرمان شیواامواج را از فروشگاه های اینترنتی و حضوری تهیه نماید. در هنگام خرید به اصالت کالا توجه نمایید. برای ثبت سفارش خود می توانید با شماره تلفن های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

قیمت ساعت فرمان شیواامواج به چه صورت است؟

ساعت فرمان شیواامواج را بر اساس نوع برنامه های موجود در آن ها قیمت گذاری می کنند. قیمت در ساعت فرمان شیواامواج علاوه بر برنامه های موجود می تواند بر اساس جریان خروجی نیز تعیین شود. برای دریافت قیمت های قطعی ساعت فرمان شیواامواج می توانید با شماره های موجود تماس حاصل فرمایید.ثبت نظر