سیم و کابل افشارنژاد از جمله برند هایی می باشد که در ایران سابقه بسیار خوبی دارد. شرکت صنعتی الکتریک خراسان در سال ۱۳۴۵ در شهر مشهد تاسیس شد. سیم و کابل های افشارنژاد مدتی است که تولیدات خود در حوزه سیم های مفتولی را متوقف نموده است. به منظور افزایش کیفیت شاهد تولید سیم برق افشان این شرکت هستیم.

مقدمه

سیم و کابل افشارنژاد از جمله برند هایی می باشد که در ایران سابقه بسیار خوبی دارد. شرکت صنعتی الکتریک خراسان در سال ۱۳۴۵ در شهر مشهد تاسیس شد. در یک سال بعد به عنوان یکی از اولین تولید کنندگان سیم و کابل در ایران شناخته شد. ساخت سیم و کابل در جهان به ۱۳۰ سال پیش باز می گردد. مرحوم علی افشارنژاد بعد از جنگ جهانی دوم پایه گذار شرکت صنعتی الکتریک خراسان بود. در ابتدای امر تولیدات خود را با اولین سیم های قیر اندود شده شروع کردند. در بدو تاسیس این شرکت با یک خط تولید ایتالیایی سیم های مسی را با پی وی سی که از ژاپن وارد کشور می شد روکش می کردند. بعد از چند سال و با دریافت تکنولوژی مورد نیاز از ژاپن شاهد تولیدات مستقل این شرکت بودیم.

سیم و کابل افشارنژاد - صنعت برق

شماره تلفن سیم و کابل افشارنژاد برای سفارش محصول

تولیدات شرکت را می توان در دسته بندی های مختلفی قرار داد. ازجمله این تولیدات می توان به انواع سیم و کابل های ساختمانی، کابل های افشان، کابل های کنترل، کابل های قدرت و… اشاره کرد. گستردگی تولیدات سیم و کابل افشارنژاد باعث محبوبیت در بازار شده است. یکی از نکات قابل توجه در مورد این شرکت داشتن استاندارد های لازم می باشد. سیم و کابل افشارنژاد از اولین شرکت های ایرانی می باشد که استاندارد های ملی را دریافت کرد. در ادامه فعالیت سیم و کابل افشارنژاد و برای اطمینان بیشتر مشتریان استاندارد های روز اروپا را اخذ نمود. شما می توانید با شماره های موجود در سایت برای تایید سفارش خود تماس گرفته و محصولات متنوعی را خرید نمایید.

قیمت سیم و کابل افشارنژاد در نمایندگی سیم و کابل افشارنژاد در تهران

سیم و کابل افشارنژاد مدتی است که تولیدات خود در حوزه سیم های مفتولی را متوقف نموده است. به منظور افزایش کیفیت شاهد تولید سیم برق افشان این شرکت هستیم. سیم های افشان این شرکت از سایز ۱ تا ۳۰۰ میلی متر در بازار موجود می باشند. شما می توانید به راحتی با مراجعه به نمایندگی های مجاز سیم و کابل افشارنژاد را تهیه نمایید. سیم های افشان از پر مصرف ترین سیم های برق می باشند. سیم و کابل افشارنژاد به دلیل کاربرد فراوان باید کیفیت مطلوبی را داشته باشند. سیم و کابل افشارنژاد یکی از تولید کنندگان برتر در حوزه تولید سیم افشان است.

عنوان

آدرس سیم و کابل افشارنژاد

سیم و کابل افشارنژاد - صنعت برق

سیم و کابل افشارنژاد به مجموعه ای گفته می شود که بسیار شبیه به سیم های افشان هستند. تنها تفاوت موجود بین سیم های افشان با کابل افشان در روکش آن ها می باشد. کابل افشان افشارنژاد به صورت دو روکشه مورد استفاده قرار می گیرد. مقاومت بالاتر و استحکام بیشتر از ویژگی های سیم و کابل افشارنژاد می باشند.

در کابل افشان از یک روکش و یک عایق برای حفاظت بیشتر بهره می برند. سایز بندی ۱۶ تا ۳۰۰ میلی متری این کابل ها باعث استفاده گسترده از آن ها شده است. کلیه کابل های افشان برخلاف سیم های افشان در رنگ مشکی می باشند. برای دریافت قیمت سیم و کابل افشارنژاد می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و این محصولات را از نمایندگی های مجاز تهیه نمایید.

قیمت کابل افشان شیلد دار افشارنژاد

در مواقع مختلف ممکن است که کابل برق در مجاورت عوامل متعددی قرار گیرد که باعث ایجاد میدان مغناطیسی شود. برای حذف و فیلتراسیون این نوع از میدان های القایی شرکت سیم و کابل افشارنژاد بر روی محصولات کابلی خود از یک نوع شیلد و فویل محافظ بر روی هادی کابل استفاده می کنند. با استفاده از این شیلد از انتقال پارازیت های احتمالی به جریان عبوری جلوگیری می شود. با توجه به کاربرد های فراوان این نوع از سیم و کابل افشارنژاد شاهد استقبال بسیار خوب مردم از این کابل ها هستیم. برای دریافت اطلاعات در مورد قیمت سایز های موجود می توانید با کارشناسان در نمایندگی تماس حاصل فرمایید.

کابل کولر افشارنژاد

سیم و کابل افشارنژاد برای انواع وسایل برقی تولیدات متنوعی را ارائه می کند. یکی از این تولیدات کابل های کولر می باشند. کابل های کولر را می توان در دو سایز تهیه کرد. سایز های موجود به صورت ۵ در یک و نیم و چهار در یک و نیم قابل استفاده می باشند.

سیم و کابل افشارنژاد - صنعت برق

کیفیت بالای این کابل باعث شده تا افراد با خیالی آسوده از کابل ها استفاده کرده و در راه اندازی کولر های خود بدون هیچ خطایی مواجه باشند. قیمت این دو نوع کابل را می توانید از نمایندگی های معتبر سیم و کابل افشارنژاد جویا شوید.

کابل های مخابراتی افشارنژاد

سیم و کابل افشارنژاد در حوزه مخابراتی نیز محصولات متنوعی را در بازار فروش عرضه کرده است. در بین کابل های مخابراتی موجود می توان کابل های آنتن صادراتی را نیز مشاهده نمود. در یک لیست اطلاعاتی می توان کابل های ۲ زوج، ۴ زوج، ۶ زوج، ۸ زوج و ۱۰ زوج را مشاهده نمود. این کابل ها در حلقه های ۲۵۰ و در برخی مدل ها ۱۰۰ متری قابل خریداری می باشند. تمامی کابل های مخابراتی در شرکت سیم و کابل افشارنژاد به صورت ۰۶ می باشند. برای دریافت لیست قیمت سیم و کابل افشارنژاد می توانید با نمایندگی های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

اهمیت کیفیت در سیم و کابل

اهمیت کیفیت در سیم و کابل را می توان در یک آمار کلی درباره آتش سوزی مشاهده نمود. در یک آمار ارائه شده ۵۰ درصد آتش سوزی های رخ داده در سال های گذشته بر اثر بی کیفیت بودن سیم و کابل های برق بوده است. سیم و کابل افشارنژاد با توجه به دارا بودن استاندارد های بین المللی و داخلی توانسته بهترین کیفیت را به مصرف کنندگان ارائه کند. استاندارد هایی نظیر کیفیت در روکش و جنس سیم از مهم ترین عوامل موثر در بالا رفتن کیفیت سیم می باشند. مبحث استاندارد برای تولید کنندگان سیم و کابل افشارنژاد بسیار مهم می باشد. فروشندگان و مصرف کنندگان در بحث استاندارد دقت های لازم را نکرده و در اکثر مواقع دچار اشتباه می شوند. می توان با مقداری تحقیق و مطالعه در مورد سیم و کابل های موجود و استاندارد های لازم به بهترین محصول دست پیدا کرد. در خرید سیم و کابل افشارنژاد و دیگر برند های موجود باید به ۳ مورد توجه ویژه ای شود. اولین مورد روکش کابل می باشد. این روکش باید از پی وی سی با کیفیت و انعطاف پذیر باشد. دومین مورد هادی به کار رفته می باشد که شما می توانید با استفاده از سیم و کابل افشارنژاد از این نظر اطمینان کامل را داشته باشید. هادی ها به دو صورت مس و آلومینیوم موجود هستند. سومین مورد تعداد رشته های موجود در هر کابل و سیم می باشد که برای انتقال برق بسیار با اهمیت است.

سوالات متداول 

شماره تلفن سیم و کابل افشارنژاد برای سفارش محصول چند است؟

تولیدات شرکت را می توان در دسته بندی های مختلفی قرار داد. ازجمله این تولیدات می توان به انواع سیم و کابل های ساختمانی، کابل های افشان، کابل های کنترل، کابل های قدرت و… اشاره کرد. گستردگی تولیدات سیم و کابل افشارنژاد باعث محبوبیت در بازار شده است. یکی از نکات قابل توجه در مورد این شرکت داشتن استاندارد های لازم می باشد.

قیمت سیم و کابل افشارنژاد در نمایندگی سیم و کابل افشارنژاد در تهران چقدر است؟

سیم و کابل افشارنژاد مدتی است که تولیدات خود در حوزه سیم های مفتولی را متوقف نموده است. به منظور افزایش کیفیت شاهد تولید سیم برق افشان این شرکت هستیم. سیم های افشان این شرکت از سایز ۱ تا ۳۰۰ میلی متر در بازار موجود می باشند.

آدرس سیم و کابل افشارنژاد کجاست؟

کلیه کابل های افشان برخلاف سیم های افشان در رنگ مشکی می باشند. برای دریافت قیمت سیم و کابل افشارنژاد می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و این محصولات را از نمایندگی های مجاز تهیه نمایید.ثبت نظر