سیم و کابل مغان

کارخانه سیم و کابل مغان، از بزرگترین کارخانه های سیم و کابل در کشور است و در شهر شاهرود سمنان قرار دارد. انواع سیم و کابل ساختمانی، کابل های قدرت، کابل های فشار متوسط و فشار قوی، کابل های مخابراتی، کابل های ابزار دقیق، کابل های هوایی و غیره از محصولات این شرکت می باشند.

سیم و کابل مغان - صنعت برق

انواع سیم و کابل مغان از بهترین سیم و کابل هایی است که در کشور ما تولید می گردد. با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و گسترش صنعت برق، تقاضای وسیعی برای انواع سیم و کابل در کشور وجود دارد. تولیدکنندگان بزرگ سیم و کابل، در چند سال اخیر توانسته اند، محصولاتی مطابق با استانداردهای داخلی و جهانی تولید و روانه بازار کنند.

. شرکت تولیدی و صنعتی مغان، سهم بزرگی در جهت تامین بازارهای سیم و کابل کشور داشته و تنوع بی نظیری از محصولات را ارائه می دهند. محصولات این شرکت، در گروه های زیر دسته بندی می شوند:

  • سیم و کابل های ساختمانی

سیم و کابل های ساختمانی، برای کار با ولتاژ ۲۲۰ ولت طراحی شده اند. سیم و کابل های ساختمانی، از نوع افشان هستند، یعنی متشکل از رشته های هادی به هم تابیده شده می باشند. این سیم و کابل ها، دارای انعطاف پذیری بالایی بوده و به راحتی خم می شوند، بدون این که بشکنند، بنابراین برای سیم کشی برق ساختمان، مناسب می باشند. سیم و کابل های ساختمانی، از سطح مقطع های ۱ تا ۳۰۰ میلی متر مربع را شامل می شوند.

  • کابل های قدرت

کابل های قدرت، برای کار با ولتاژ ۰٫۶ تا ۱ کیلو ولت طراحی شده اند. این کابل ها، در تابلوهای توزیع، کنتور برق منازل، روشنایی های خیابانی و غیره مورد استفاده قرار می گیرند. عایق این کابل ها، معمولا از جنس XLPE و یا PVC است.

  • کابل های کنترل و ابزار دقیق

کابل های کنترل و ابزار دقیق، از هادی هایی با تعداد رشته های زیاد، تشکیل شده اند. سایز این رشته ها، از سایز رشته های هادی کابل های برق معمولی، کوچکتر بوده و هادی ها به صورت دو به دو، سه به سه، به هم تابیده شده و در لایه ای از EMI قرار گرفته اند.

بنر تماس - صنعت برق

  • کابل های مخابراتی و کواکسیال

کابل های مخابراتی و کواکسیال در تجهیزات مخابراتی و سیستم های ارتباطی استفاده و برای عدم تداخل سیگنال طراحی شده اند.

  • کابل های فشار متوسط و فشار قوی

این کابل ها برای استفاده در خطوط توزیع و انتقال طراحی شده اند تا تحمل ولتاژهای متوسط و قوی را داشته باشند.

  • کابل های هوایی

کابل های هوایی معمولا از جنس آلومینیوم بوده و در خطوط توزیع و فشار ضعیف استفاده می شوند.

  • کابل با روکش لاستیک

این کابل ها، دارای روکشی از لاستیک بوده و بسیار انعطاف پذیر می باشند. کابل های لاستیکی، دارای مقاومت خوبی در برابر روغن، مواد شیمیایی و آب هستند.

 

کارخانه سیم و کابل مغان

کارخانه سیم و کابل مغان در استان سمنان، شهرستان شاهرود قرار دارد. این شرکت، در سال ۱۳۶۱ تاسیس شده و فعالیت خود را با تولید سیم و کابل های فشار ضعیف و سیم و کابل های ساختمانی آغاز نمود. بعد از آن، تا به امروز، این کارخانه، محصولات تولیدی خود را گسترش داده و در فضایی بالغ بر ۱۰ هکتار، فعالیت می کند.

استفاده از تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته، رمز موفقیت این شرکت در تولید سیم و کابل های باکیفیت در بازار است. تمامی محصولات این شرکت، دارای گواهینامه هایی از مراجع بین المللی بوده و دارای استاندارد ملی هستند.

کارخانه صنعتی مغان، هم اکنون به مدد مهندسین توانگر، تکنسین های ماهر و تجهیزات پیشرفته از بزرگترین تولید کنندگان سیم و کابل با کیفیت عالی در کشور است. این شرکت با بهره گیری از ماشین آلات مدرن اروپایی، محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی تولید می نماید.

نمایندگی سیم و کابل مغان در تهران

شرکت سیم و کابل مغان، تولید کننده تنوع بی نظیری از سیم و کابل است. کیفیت برتر سیم و کابل های مغان، باعث تقاضای فراوان برای این محصولات در سراسر کشور شده است. خوشبختانه این شرکت، دارای نمایندگی های فروش بسیاری در کشور و از جمله شهر تهران می باشد.

این نمایندگی ها، عرضه کننده انواع سیم و کابل های تولیدی شرکت مغان هستند و محصولات کارخانه مغان را با مناسب ترین قیمت در دسترس خریداران قرار می دهند. انواع کابل های فشار ضعیف، فشار متوسط و فشار قوی و همچنین انواع کابل های مخابراتی، کابل های قدرت و غیره در نمایندگی های سیم و کابل مغان عرضه می گردد.

نمایندگی کابل مغان لاله زار

همان طور که می دانید، خیابان لاله زار تهران، بورس انواع تجهیزات الکتریکی و سیم و کابل است. سیم و کابل مغان نیز از برندهای معتبری است که نمایندگی هایی در لاله زار تهران دارد. بسیاری از خریداران سیم و کابل، برای خرید این محصولات، به مراکز معتبر و نمایندگی های سیم و کابل در لاله زار مراجعه کرده و خرید خود را انجام می دهند.

سیم و کابل مغان - صنعت برق

انواع سیم و کابل های ساختمانی افشان، سیم و کابل های مفتولی و سیم و کابل های نیمه افشان در این نمایندگی ها به خریداران با قیمت کارخانه ارائه می گردد. سیم و کابل های ساختمانی مغان، دارای کد رهگیری می باشند که می توان، از سامانه های ذیصلاح، استاندارد بودن آن ها را استعلام نمود.

قیمت سیم و کابل مغان

همان طور که در بالا توضیح دادیم، سیم و کابل مغان دارای نوین ترین تجهیزات و ماشین آلات تولید کابل در کشور است، بنابراین محصولات تولیدی این کارخانه، از کیفیتی بی نظیر برخوردار بوده و از نظر جنس هادی، جنس عایق و فرآیند ساخت، مثال زدنی می باشند.

قیمت سیم و کابل ها، بسته به نوع سیم و کابل و سطح مقطع آن ها  متفاوت است. مستحضر هستید که قیمت جهانی مس، ثابت نیست و دارای نوسان می باشد. ماده اولیه و هادی سیم و کابل ها نیز، از جنس مس می باشد، بنابراین نمی توان، قیمت ثابتی برای سیم و کابل ها ذکر نمود. شما می توانید، لیست قیمت نهایی سیم و کابل و نرخ روز آن ها را از نمایندگی های سیم و کابل مغان جویا شوید.

اگر قصد خرید انواع سیم و کابل های مغان را با قیمت مناسب دارید، توصیه ما مراجعه حضوری به نمایندگی های محصولات مغان و یا سفارش آنلاین سیم و کابل در سایت های نمایندگی مغان می باشد. با توجه به پر شدن بازار از سیم و کابل های بی کیفیت، همواره قبل از خرید انواع سیم و کابل، کد رهگیری محصول را در سامانه های مخصوص وارد کرده و از استاندارد و مجاز بودن این سیم و کابل ها اطمینان حاصل نمایید. سپس خرید خود را انجام دهید.

سوالات متداول

کارخانه سیم و کابل مغان کجاست؟

کارخانه سیم و کابل مغان در استان سمنان، شهرستان شاهرود قرار دارد. این شرکت، در سال ۱۳۶۱ تاسیس شده و فعالیت خود را با تولید سیم و کابل های فشار ضعیف و سیم و کابل های ساختمانی آغاز نمود. بعد از آن، تا به امروز، این کارخانه، محصولات تولیدی خود را گسترش داده و در فضایی بالغ بر ۱۰ هکتار، فعالیت می کند.

نمایندگی سیم و کابل مغان در تهران کجاست؟

شرکت سیم و کابل مغان، تولید کننده تنوع بی نظیری از سیم و کابل است. کیفیت برتر سیم و کابل های مغان، باعث تقاضای فراوان برای این محصولات در سراسر کشور شده است. خوشبختانه این شرکت، دارای نمایندگی های فروش بسیاری در کشور و از جمله شهر تهران می باشد.

قیمت سیم و کابل مغان به چه صورت است؟

قیمت سیم و کابل ها، بسته به نوع سیم و کابل و سطح مقطع آن ها  متفاوت است. مستحضر هستید که قیمت جهانی مس، ثابت نیست و دارای نوسان می باشد. ماده اولیه و هادی سیم و کابل ها نیز، از جنس مس می باشد، بنابراین نمی توان، قیمت ثابتی برای سیم و کابل ها ذکر نمود. شما می توانید، لیست قیمت نهایی سیم و کابل و نرخ روز آن ها را از نمایندگی های سیم و کابل مغان جویا شوید.ثبت نظر