عنوان

شیرینگ حرارتی یا وارنیش یا روکش حرارتی نام های است که برای این وسیله بسیار پرمصرف و کاربردی به کار می برند.

شیرینگ حرارتی چیست

شیرینگ حرارتی یا وارنیش یا روکش حرارتی نام های است که برای این وسیله بسیار پرمصرف و کاربردی به کار می برند. با توجه به مواد به کار گرفته شده در این محصولات می توان با حرارت داده شاهد تغییر در ساختار آن ها بود. با توجه به این شکل از واکنش می توان قابلیت ها و ویژگی های بسیار زیادی را برای این محصولات در نظر گرفت. بر اثر حرارت این محصولات بجای سوختن شروع به جمع شدن می کنند.برای مثال میتوان یک شینه یا سیم را درون شیرینگ حرارتی قرار داد به راحتی برای این وسایل یک روکش بسیار عالی را به وجود آورد. در استفاده از این وسایل باید توجه داشته باشید که تنوع بسیار زیاد می باشد. شیرینگ حرارتی را می توان در تنوع رنگ و سایز بسیار عالی مشاهده نمود. توجه داشته باشید که در حین استفاده از این محصولات باید میزان حرارت به خوبی رعایت شود. این محصولات را می توان در موارد بسیار زیادی مورد استفاده قرار داد.

 این محصولات به خوبی می توانند برای موارد مختلف و تجهیزات بسیار زیادی عایق ایجاد کنند. برای اینکه بتوان به خوبی از آن ها استفاده کرد باید روش ها و نکات مختلفی را رعایت کرد. عمل حفاظت در وسایل برقی و الکترونیکی بسیار مهم و حیاتی می باشد.

بسیاری از تکنسین های صنعتی و برق ساختمان به این تجهیزات در طول کار خود نیاز داشته و می توانند به خوبی از مزایای موجود در این محصولات استفاده کنند. در انواع تابلو های برق نیز می توان از شیرینگ حرارتی به خوبی استفاده کرده و آن ها را به کار گرفت. برای نظم دهی به سیم های موجود در انواع تابلو های برق نیز می توان از شیرینگ حرارتی استفاده نمود. توجه داشته باشید که در این محصولات می توان کیفیت های بسیار زیاد و متنوعی را مشاهده نمود.

عنوان

خرید شیرینگ

شیرینگ حرارتی را می توان در تنوع بسیار بالایی برای کاربرد های بسیار متنوع خریداری کرد. در خری این محصولات باید به نکات بسیاری توجه داشته باشید. یکی از مهم ترین موارد در این محصولات جنس و متریال می باشد. می توان به راحتی از این محصولات در موارد مختلف استفاده کرد که همین موضوع می تواند نشان دهنده ارزش خرید این محصولات باشد. در خرید می توانید برند های بسیار زیادی را مشاهده کنید. برند های مختلف می توانند کیفیت های گوناگون را برای شما به همراه داشته باشند.

یکی از مهم ترین موارد در این محصولات رنگ بندی و سایز می باشد. برای خرید باید به رنگ بندی های موجود نیز توجه داشته باشد. با توجه به رنگ های موجود می توان کاربرد های مختلفی را برای شیرینگ حرارتی در نظر گرفت. در خرید شیرینگ حرارتی یکی دیگر از موارد بسیار مهم سایز می باشد.

شیرینگ حرارتی صنعت برق
بنر تماس - صنعت برق

اکثر افراد به دلیل استفاده زیاد این محصولات به صورت عمده خرید های خود را انجام می دهند. برای خرید به فروشگاه هایی مراجعه کنید که بتوانند به شما تمامی ابعاد را عرضه کنند. در خرید خود بهترین فروشگاه های برتر را انتخاب کنید. خرید از فروشگاه های معتبر تر می تواند برای شما مزایای بسیار زیادی داشته باشد. برای شناسایی فروشگاه های معتبر می توانید از سایت صنعت برق استفاده کرده و با این مجموعه ها آشنا شد. در این سایت می توانید انواع فروشگاه های مجاز که شیرینگ حرارتی را به فروش می رسانند مشاهده کنید. شیرینگ حرارتی به دلیل کارایی خود در قسمت های حساس باید از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشد. برای خرید های حضوری و اینترنتی نیز می توانید از این سایت استفاده کنید. برای اینکه بتوانید به راحتی خرید های حضوری خود را انجام دهید آدرس فروشگاه های معتبر بر روی سایت قرار داده شده است. در فروشگاه های موجود می توانید تمامی خرید های جزئی و عمده را به راحتی انجام دهید.

عنوان

مشخصات فنی شیرینگ حرارتی

شیرینگ حرارتی را می توان در تنوع بسیار خوبی مورد استفاده قرار داد. توجه داشته باشید که این محصولات را برای شناسایی بهتر کد گذاری می کنند. می توان از لحاظ فنی و کاربردی این محصولات را نیز مورد بررسی قرار داد. با توجه به کد های فنی موجود بر روی این محصولات می توان به راحتی در موارد مختلف از شیرینگ حرارتی استفاده نمود. برای اینکه بالاترین بازدهی را از این محصولات شاهد بود بهتر است که با مشخصات فنی این محصول به خوبی آشنا شوید. در سیستم های مختلف برقی از شیرینگ حرارتی برای کاربرد های متنوع از جمله نظم دهی، رنگ بندی سیم ها، عایق بندی کابل ها و …. استفاده می کنند. می توان به صورت موردی مشخصات فنی این محصولات را به صورت زیر بیان کرد.

بنر تماس - صنعت برق
 • ماده تشکیل دهنده این محصولات از پلی الین انعطاف پذیر می باشد. این محصولات بدون هالوژن بوده و ضد شعله می باشند. در صورت آتش گرفتن قابلیت خود خاموش شونده را دارا می باشند.
 • شیرینگ حرارتی دارای بازه دمایی بسیار خوبی می باشد. این محصولات در بین دماهای منفی ۴۵ تا ۱۲۵ درجه سانتیگراد بالای صفر عملکرد بسیار خوبی را دارا می باشند.
 • دمای مورد نیاز برای شروع جمع شوندی ۷۰ درجه سانتی گراد می باشد.
 • دمای مورد نیاز برای حداکثر جمع شوندگی نزدیک به ۱۲۰ درجه می باشد.
 • انقباض طولی در این محصولات نزدیک به ۵ درصد می باشد.
 • میزان کشش در شیرینگ حرارتی در آزمایش های انجام شده ۲۰۰ درصد می باشد.
 • سازگاری با فلز های مختلف مخصوصا با مس دارا می باشد.
 • دارای مقاومت دی الکتریک بسیار خوبی است.
 • دارای رنگ بندی بسیار زیاد
 • تحمل ولتاژ بسیار عالی بدون فروپاشی
 • در هنگام استفاده از شیرینگ حرارتی بهتر است که از حرارت مستقیم استفاده نشود. برای مصارف مختلف می توان از حرارت دهنده های مختلف صنعتی استفاده کرد.

عنوان

جمع بندی

در یک جمع بندی کلی می توان شیرینگ حرارتی را به عنوان یک محصول بسیار کاربردی در موارد مختلف معرفی نمود. در استفاده های گوناگون این محصولات می توانند به خوبی عمل کرده و کیفیت بالایی را از خود به نمایش بگذارند. با رعایت نکات در هنگام نصب شیرینگ حرارتی می توان بالاترین کیفیت را دریافت کرد. توجه داشته باشید که این محصولات می توانند برای تمامی صنایع مفید بوده و کاربردی باشند. در نصب این محصولات بهتر است که از افراد متخصص کمک گرفته و از آن ها استفاده کنید. برای اینکه بتوان به راحتی سیم های موجود در یک تابلو را تشخیص داد می توان از این شیرینگ ها استفاده نمود. شیرینگ حرارتی با داشتن سایز بندی قطری و طولی مختلف می تواند برای تمامی سیم و کابل ها قابل استفاده باشد.

عنوان

سوالات متداول

شیرینگ حرارتی چیست ؟

شیرینگ حرارتی یا وارنیش یا روکش حرارتی نام های است که برای این وسیله بسیار پرمصرف و کاربردی به کار می برند. با توجه به مواد به کار گرفته شده در این محصولات می توان با حرارت داده شاهد تغییر در ساختار آن ها بود. با توجه به این شکل از واکنش می توان قابلیت ها و ویژگی های بسیار زیادی را برای این محصولات در نظر گرفت. بر اثر حرارت این محصولات بجای سوختن شروع به جمع شدن می کنند.

مشخصات فنی شیرینگ حرارتی را نام ببرید ؟

 • ماده تشکیل دهنده این محصولات از پلی الین انعطاف پذیر می باشد. این محصولات بدون هالوژن بوده و ضد شعله می باشند. در صورت آتش گرفتن قابلیت خود خاموش شونده را دارا می باشند.
 • شیرینگ حرارتی دارای بازه دمایی بسیار خوبی می باشد. این محصولات در بین دماهای منفی ۴۵ تا ۱۲۵ درجه سانتیگراد بالای صفر عملکرد بسیار خوبی را دارا می باشند.
 • دمای مورد نیاز برای شروع جمع شوندی ۷۰ درجه سانتی گراد می باشد.
 • دمای مورد نیاز برای حداکثر جمع شوندگی نزدیک به ۱۲۰ درجه می باشد.
 • انقباض طولی در این محصولات نزدیک به ۵ درصد می باشد.

در خرید شیرینگ باید به چه نکاتی توجه کرد ؟

شیرینگ حرارتی را می توان در تنوع بسیار بالایی برای کاربرد های بسیار متنوع خریداری کرد. در خری این محصولات باید به نکات بسیاری توجه داشته باشید. یکی از مهم ترین موارد در این محصولات جنس و متریال می باشد. می توان به راحتی از این محصولات در موارد مختلف استفاده کرد که همین موضوع می تواند نشان دهنده ارزش خرید این محصولات باشد. در خرید می توانید برند های بسیار زیادی را مشاهده کنید. برند های مختلف می توانند کیفیت های گوناگون را برای شما به همراه داشته باشند. یکی از مهم ترین موارد در این محصولات رنگ بندی و سایز می باشد. برای خرید باید به رنگ بندی های موجود نیز توجه داشته باشد.

ثبت نظر