صفحه مسی را می توان به عنوان یکی از تجهیزات بسیار کاربردی و پرمصرف در صنعت برق و همچنین سیستم ارت دانست.

صفحه مسی چیست

صفحه مسی-صنعت برق

صفحه مسی را می توان به عنوان یکی از تجهیزات بسیار کاربردی و پرمصرف در صنعت برق و همچنین سیستم ارت دانست. این صفحات نقش بسیار مهمی را در انتقال انرژی به زمین دارند. جنس ساخت از مس بوده و به صورت عمودی در چاه ها قرار می گیرند. نکته بسیار مهم این است که صفحه موجود باید به سیم مد نظر جوش بخورد.جوش زدن سیم به صفحه می تواند یک اتصال دائم را به وجود بیاورد. یکی از مهم ترین تجهیزات موجود در صنعت برق ساختمان صفحات مسی می باشند. صفحه مسی را می توان برای اجرای بسیار عالی چاه ارت استفاده نمود. از صفحات مسی در اتصال زمین بهره می برند. استفاده از این صفحات می تواند به خوبی ایمنی و حفاظت را برای ساختمان و افراد ایجاد کند. صفحه مسی را می توان در تنوع بسیار خوبی مورد استفاده قرار داد. این صفحات می توانند به خوبی برای موارد بسیار زیاد استفاده شده و مفید باشند.

جوش زدن سیم به صفحه می تواند یک اتصال دائم را به وجود بیاورد. یکی از مهم ترین تجهیزات موجود در صنعت برق ساختمان صفحات مسی می باشند. صفحه مسی را می توان برای اجرای بسیار عالی چاه ارت استفاده نمود. از صفحات مسی در اتصال زمین بهره می برند. استفاده از این صفحات می تواند به خوبی ایمنی و حفاظت را برای ساختمان و افراد ایجاد کند. صفحه مسی را می توان در تنوع بسیار خوبی مورد استفاده قرار داد. این صفحات می توانند به خوبی برای موارد بسیار زیاد استفاده شده و مفید باشند.

تنوع موجود در این صفحات در ابعاد و ضخامت می باشد. می توان به راحتی این صفحات را برای موارد بسیار متنوعی نیز مورد استفاده قرار داد. کیفیت صفحه مسی در انتقال انرژی بسیار مهم و موثر می باشد. توجه داشته باشید که هر چه کیفیت این صفحات بالاتر باشد می توان انتقال انرژی بهتری را شاهد بود. در اکثر موارد صفحات از جنس های دیگری ساخته می شوند و یک روکش با خلوص ۹۹ درصد را بر روی آن ها قرار می دهند. صفحه مسی می تواند بسیار کارآمد و تاثیر گذار برای موارد مختلف باشد. ضخامت موجود در صفحه مسی بسیار مهم بوده و در هنگام استفاده باید به این موارد توجه داشته باشید. با توجه به نوع ساختمان و نوع چاه ارت موجود صفحه مسی مناسب انتخاب می شود. برای کاربرد های گوناگون می توان ابعاد بسیار متنوعی را در صفحه مسی مشاهده نمود.

بنر تماس - صنعت برق

خرید صفحه مسی

صفحه مسی را می توان برای موارد بسیار زیادی خریداری کرد. در خرید این محصولات باید به موارد و نکات بسیار زیادی توجه داشته باشید. به دلیل اهمیت سیستم ارتینگ در ساختمان های مختلف باید کیفیت لازم را در اختیار داشته باشید. یکی از مهم ترین موارد در انتخاب صفحه مسی درصد مس موجود می باشد. با توجه به درصد مس به کار گرفته شده می توان به راحتی قیمت های متنوعی را مشاهده کرد.

صفحه مسی-صنعت برق

در خرید این صفحات بهتر است که برند های معتبر تر را در اولویت انتخاب قرار دهید. به دلیل حساسیت موجود در این محصولات باید دقت داشته باشید که کیفیت شرط اول خرید می باشد. نبود کیفیت به معنای عملکرد نادرست در این صفحه های مسی می باشد. در خرید خود از ابعاد بسیار متنوع موجود نیز می توانید به خوبی استفاده کنید. توجه داشته باشید که نسبت درست ابعاد در خرید بسیار مهم می باشد. از دیگر موارد بسیار مهم در هنگام خرید صفحه مسی ضخامت می باشد.

با توجه به ضخامت موجود می توان تنوع قیمت بسیار زیادی را مشاهده کرد. ضخامت می تواند دوام و طول عمر بالاتری را برای شما به همراه داشته باشد. یکی از موارد بسیار مهم در ضخامت، قابلیت جوش کاری می باشد. در ضخامت های کم و نازک نمی توان این قابلیت را مشاهده نمود. باید دقت داشته باشید که در ضخامت های بیشتر وزن بالاتر می شود. افزایش وزن در صفحه مسی به منزله بالا رفتن قیمت می باشد. در خرید خود می توانید با توجه به نیاز خود خرید را انجام دهید. در انتخاب خود بهتر است که فروشگاه های معتبر را برای خرید در اولویت قرار دهید. فروشگاه های معتبر می توانند کیفیت بالاتر را به شما ارائه کنند. برای شناسایی فروشگاه های معتبر می توانید از سایت صنعت برق استفاده کنید. این سایت به شما بهترین فروشگاه های موجود در صنعت برق را معرفی می کند.

کاربرد صفحه مسی

صفحه مسی-صنعت برق

صفحه مسی را می توان در کاربرد های بسیار متنوعی مورد استفاده قرار داد. توجه داشته باشید که این صفحات می توانند برای موارد بسیار زیادی مفید باشند. در ابعاد مختلف کاربرد های گوناگونی را می توان مشاهده نمود. برای مثال یک صفحه مسی ۳۰*۳۰ با ضخامت ۵ میلی متر در اجرای سیستم های ارتینگ بسیار کارآمد می باشد.

این صفحات می توانند به راحتی اضافه بار به وجود آمده در سیستم های مختلف را به زمین منتقل کنند. این کار برای این محصولات بسیار ساده بوده و باعث بالا رفتن ایمنی دستگاه نیز می شود. این صفحه را به یک سیم مسی جوش داده و به وسیله یک میله مسی عمودی از چاه خارج می کنند.

تمامی مسیر ارت باید از مس باشد. رسانایی بسیار بالای مس می تواند برای تمامی سیستم ها جوابگو باشد. می توان از متریال های جایگزین دیگری نیز استفاده نمود. استفاده از متریال های دیگر نمی تواند اطمینان بالایی را برای شما به همراه داشته باشد.

می توان اصلی ترین ویژگی های موجود در این صفحه مسی را قابلیت جوش کدولد و نقره، طول عمر بالا و فرسایش پایین در نظر گرفت. می توان مزایا و کاربرد های دیگر صفحه مسی را به صورت زیر بیان کرد.

  • قیمت بسیار عالی و مناسب
  • با توجه به آزمایشات بسیار زیاد روکش موجود به صفحه فولادی جوشکاری شده و به هیچ عنوان جدا نمی شود. مغزی فولادی می تواند مزایای بسیاری را برای موارد مختلف داشته باشد.
  • روکش موجود در صفحه مسی از خلوص ۹۹ درصد بهره می برد
  • انتقال جریان توسط صفحه مسی بسیار بهتر از دیگر صفحات موجود می باشد.
  • می توان با توجه به ضخامت موجود عمری در حدود ۴۰ تا ۵۰ سال را برای صفحه مسی در نظر گرفت.
  • از ایمنی جان انسان و حفاظت از وسایل مختلف به خوبی پشتیبانی می کند.
  • صفحه مسی ولتاژ اضافی به وجود آمده را به خوبی حذف می کند.
  • از ایجاد ولتاژ تماس به خوبی جلوگیری می کند.

نمایندگی

برای خرید صفحه مسی می توانید از نمایندگی های مجاز نیز استفاده کنید. خرید از نمایندگی می تواند مزایای بسیار زیادی را برای شما داشته باشد. نمایندگی های معتبر می توانند خدمات پس از فروش و همچنین ضمانت نامه های معتبر را به شما ارائه کنند. خرید از نمایندگی های مجاز می تواند برای شما بسیار مفید باشد. در خرید خود می توانید از این نمایندگی ها نهایت استفاده را کنید. برای شناسایی نمایندگی های موجود می توانید از سایت صنعت برق استفاده کنید. برای خرید های حضوری و اینترنتی آدرس های هر فروشگاه بر روی سایت قرار داده شده است.

سوالات متداول صفحه مسی

خرید از نمایندگی چه مزایایی دارد؟

خرید صفحه مسی می توانید از نمایندگی های مجاز نیز استفاده کنید. خرید از نمایندگی می تواند مزایای بسیار زیادی را برای شما داشته باشد. نمایندگی های معتبر می توانند خدمات پس از فروش و همچنین ضمانت نامه های معتبر را به شما ارائه کنند. خرید از نمایندگی های مجاز می تواند برای شما بسیار مفید باشد. در خرید خود می توانید از این نمایندگی ها نهایت استفاده را کنید.

صفحه مسی چیست؟

صفحه مسی را می توان به عنوان یکی از تجهیزات بسیار کاربردی و پرمصرف در صنعت برق و همچنین سیستم ارت دانست. این صفحات نقش بسیار مهمی را در انتقال انرژی به زمین دارند. جنس ساخت از مس بوده و به صورت عمودی در چاه ها قرار می گیرند. نکته بسیار مهم این است که صفحه موجود باید به سیم مد نظر جوش بخورد.

هنگام خرید صفحه مسی جه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

در خرید این محصولات باید به موارد و نکات بسیار زیادی توجه داشته باشید. به دلیل اهمیت سیستم ارتینگ در ساختمان های مختلف باید کیفیت لازم را در اختیار داشته باشید. یکی از مهم ترین موارد در انتخاب صفحه مسی درصد مس موجود می باشد. با توجه به درصد مس به کار گرفته شده می توان به راحتی قیمت های متنوعی را مشاهده کرد. در خرید این صفحات بهتر است که برند های معتبر تر را در اولویت انتخاب قرار دهید.

ثبت نظر