عنوان

فیوز کاردی را می توان به عنوان یکی از کلید های قطع کننده بسیار کاربردی در صنایع و تابلو های برق مختلف در نظر گرفت.

بنر تماس - صنعت برق

عنوان

فیوز کاردی چیست

فیوز کاردی را می توان به عنوان یکی از کلید های قطع کننده بسیار کاربردی در صنایع و تابلو های برق مختلف در نظر گرفت. کلید های قطع کننده در تمامی مدار های الکتریکی کاربردی بوده و می توان به صورت گسترده از آن ها استفاده کرد. معمولا از فیوز ها برای حفاظت در مدار ها استفاده می کنند. تنوع در فیوز ها بسیار زیاد بوده و می توان به صورت گسترده از آن ها استفاده نمود.

وجود پایه های مخصوص - صنعت برق

به صورت کلی فیوز ها یک مکانیسم ذوب شونده را در ساختمان خود دارند. در تمامی فیوز های موجود می توان سیم و یا ورق های نازکی را مشاهده نمود که با بالارفتن میزان جریان عمل ذوب صورت می گیرد. با بالا رفتن میزان جریان عبوری دمای قطعه بالا رفته و با گذشتن از یک دمای خاص می توان ذوب شدن را مشاهده نمود.

با ذوب شدن این سیم و صفحات نازک به اصطلاح می توان گفت که فیوز سوخته است.
فیوز کاردی که با نام فیوز چاقویی نیز معروف می باشد یک نوع فیوز ذوب شونده به حساب می آید. در ساختار و شکل ظاهر این فیوز ها می توان تفاوت هایی را مشاهده نمود. این محصولات در توان ها و میزان جریان های بسیار متنوعی تولید می شوند. با توجه به سیستم الکتریکی خود می توانید به راحتی از این محصولات استفاده کنید. در مدل های مختلف می توان تحمل جریان های بسیار متنوعی را مشاهده کرد. این محصولات به راحتی می توانند برای موارد و سیستم های مختلف مفید باشند.
در انتخاب فیوز کاردی بای به موارد و نکات بسیار زیادی توجه داشته باشید. می توان به راحتی از این محصولات استفاده کرده و یک حفاظت بسیار خوب را به وجود آورد. برای این محصولات باید پایه های مخصوصی را مورد استفاده قرار داد. پایه های این فیوز ها به عنوان گیره های نگه دارنده نیز عمل می کنند.

عنوان

قیمت

فیوز کاردی را می توان در تنوع قیمتی بسیار خوبی خریداری کرد. با توجه به جریان های مختلفی می توان قیمت گذاری را در این محصولات انجام داد. قیمت فیوز کاردی را می توان بر اساس نوع عملکرد نیز تعیین کرد. در فیوز کاردی زمان عملکرد بسیار مهم می باشد. فیوز کاردی را می توان در انواع سیستم های الکتریکی برای ایجاد حفاظت مورد استفاده قرار داد. ایجاد حفاظت کلی در یک مدار می تواند در موارد بسیار زیادی مفید باشد.

قیمت این محصولات با توجه به حفاظت ایجاد شده بسیار عالی می باشد. می توان از سیستم های بسیار گران قیمت در برابر اضافه بار و اتصال کوتاه به خوبی مراقبت کرد. فیوز کاردی دارای یک طول عمر مفید بوده و می توان به راحتی از این محصولات نهایت استفاده را کرد. با توجه به نیاز خود می توانید از این محصولات در موارد مختلف استفاده کنید.

تنوع در فیوز کاردی - صنعت برق

 برای اینکه بتوانید بهترین بازدهی را از فیوز کاردی شاهد باشید بهتر است که از افراد متخصص در اجرا و نصب کمک بگیرید. در انتخاب این محصولات می توانید فروشگاه های برتر را انتخاب کنید. فروشگاه های برتر می توانند برای شما بالاترین کیفیت را به وجود بیاورند. در خرید این محصولات باید به موارد دیگری نیز توجه داشته باشید. برای خرید خود می توانید بهترین فروشگاه های موجود در سراسر ایران را با سایت صنعت برق شناسایی کنید. در این سایت تمامی فروشگاه های مجاز فیوز کاردی برای خرید قرار داده شده است. برای خرید خود می توانید به راحتی به صورت اینترنتی و حضوری نیز اقدام کنید. برای خرید حضوری فیوز کاردی می توانید از آدرس های موجود در سایت نیز استفاده کنید. با توجه به استفاده گسترده از فیوز کاردی می توان بهترین کیفیت را از این فروشگاه ها دریافت کرد. در ادامه به معرفی انواع فیوز کاردی های موجود در بازار خواهیمن پرداخت و هر یک را برای شما به خوبی شرح می دهیم.

عنوان

انواع فیوز کاردی

فیوز کاردی به عنوان یکی از کلید های قطع کننده در مدار های الکتریکی بسیار پر کاربرد و محبوب می باشد. می توان این محصولات را در دسته بندی های بسیار خوبی قرار داد. با  توجه به عملکرد این فیوز ها می توان دسته بندی های بسیار متنوعی را ارائه کرد. در انتخاب این محصولات به این دسته بندی ها به صورت ویژه توجه داشته باشید.

فیوز کاردی - صنعت برق
  • فیوز کاردی غیر قابل قطع در زیر بار: این فیوز ها با توجه به نامشان نمی توان در حال کار آن ها را قطع و وصل نمود. زمانی که برق در این قطعات در جریان می باشد نمی توان برق را به صورت دستی قطع و وصل نمی باشد. نمی توان از این فیوز کاردی ها برای قطع و وصل برق استفاده نمود و بیشتر نقش حفاظتی را دارا می باشند.
  • فیوز کاردی قابل قطع در زیر بار: نوعی کلید می باشد که می توان از آن ها برای قطع و وصل مدار نیز استفاده نمود. می توان از این نوع فیوز کاردی ها برا حفاظت در مدار های مختلف نیز استفاده نمود. به عنوان یک کلید که می توان در زیر بار از آن استفاده نمود یک محصول بسیار کاربردی می باشد.

در استفاده از این محصولات می توان موارد زیادی را مورد بررسی قرار داد. توجه داشته باشید که با توجه به نیاز خود می توانید هر دو نوع فیوز ها را استفاده کنید. با توجه به اینکه هر یک از این فیوز کاردی ها دارای ویژگی های مخصوص به خود می باشند می توان به صورت گسترده از آن ها استفاده نمود. در مورد استفاده از این محصولات باید به جریان مدار خود توجه داشته باشد. جریان نامی مدار را برای انتخاب انواع فیوز کاردی ها مد نظر داشته باشد. در استفاده و نصب این محصولات می توان به راحتی عمل کرد.

جمع بندی

فیوز کاردی را می توان به عنوان یک محصول بسیار با دوام و با طول عمر بسیار خوب در نظر گرفت. حفاظت ایجاد شده از طرف این محصولات بسیار عالی بوده و می توان به راحتی از این فیوز ها به صورت گسترده استفاده نمود. در انواع مدار های قدرت نیز می توان از این محصولات به صورت گسترده استفاده نمود. توجه داشته باشید که این محصولات برای مدار های موتور دار نیز بسیار مناسب می باشند. می توان به راحتی از این فیوز ها در کنار کلید های دیگر استفاده نمود.

عنوان

فیوز کاردی چیست ؟

فیوز کاردی را می توان به عنوان یکی از کلید های قطع کننده بسیار کاربردی در صنایع و تابلو های برق مختلف در نظر گرفت. کلید های قطع کننده در تمامی مدار های الکتریکی کاربردی بوده و می توان به صورت گسترده از آن ها استفاده کرد. معمولا از فیوز ها برای حفاظت در مدار ها استفاده می کنند. تنوع در فیوز ها بسیار زیاد بوده و می توان به صورت گسترده از آن ها استفاده نمود.

انواع فیوز کاردی را نام ببرید ؟

فیوز کاردی غیر قابل قطع در زیر بار
فیوز کاردی قابل قطع در زیر بار

فیوز کاردی غیر قابل قطع در زیر بار را توضیح دهید؟

این فیوز ها با توجه به نامشان نمی توان در حال کار آن ها را قطع و وصل نمود. زمانی که برق در این قطعات در جریان می باشد نمی توان برق را به صورت دستی قطع و وصل نمی باشد. نمی توان از این فیوز کاردی ها برای قطع و وصل برق استفاده نمود و بیشتر نقش حفاظتی را دارا می باشند.

ثبت نظر