عنوان

قاب روکار

عنوان

قاب روکار، از جمله تجهیزاتی است که می‌تواند در افزایش زیبایی سیستم‌های روشنایی در محیط‌های مختلف اداری و مسکونی نقش مهمی ایفا کند.

عنوان

نحوه خرید آنلاین قاب روکار

به منظور روشنایی محیط در آپارتمان و همچنین محیط‌های مسکونی و اداری، از لامپ و سیستم‌های روشنایی مختلفی استفاده می‌شود. قاب روکار، از جمله تجهیزاتی است که می‌تواند در افزایش زیبایی این سیستم‌های روشنایی و همچنین سایر تجهیزات الکتریکی نقش مهمی ایفا کند. در صورت نیاز به خرید آنلاین قاب روکار، پیشنهاد می‌کنیم با مشاورین مجموعه صنعت برق تماس بگیرید. همچنین جهت شناخت بهتر  این محصول، همراهی ما تا انتهای مطلب خالی از لطف نخواهد بود!

عنوان

فریم روکار چیست؟

مهم‌ترین کاربرد قاب روکار مربوط به سیستم‌های روشنایی می‌باشد. با این حال استفاده از این قاب در بسیاری دیگر از تجهیزات الکتریکی رایج است. به عنوان مثال در آن دسته از تجهیزاتی که در محیط بیرونی ساختمان قرار دارند و در معرض شرایط جوی، آلاینده‌های زیست محیطی و غیره می‌باشند، استفاده از یک قاب روکار جهت حفاظت از این تجهیزات از اهمیت خاصی برخوردار می‌باشد

بنر تماس - صنعت برق

در نظر داشته باشید که این قاب‌ها از نظر طرح و رنگ و اندازه، در طیف‌های بسیار متنوعی در بازار یافت می‌شوند. و متناسب با نوع هدف و کاربرد مورد نظر خود، می‌توانید به راحتی قاب مورد نظر خود را خریداری نمایید.

عنوان

تفاوت قاب‌های روکار

لازم به ذکر است که قاب‌هایی که جهت سیستم‌های روشنایی و یا سایر تجهیزات الکتریکی مورد استفاده قرار می‌گیرند، ممکن است بسیار ساده بوده و یا از نظر دکوراسیون، زیبایی خاصی به محیط ببخشند. در ادامه به تفاوت این قاب‌ها بر اساس برخی از معیارها پرداخته می‌شود:

جنس قاب: انواع قاب‌های روکار را می‌توان از نظر جنس، به قاب‌هایی با جنس استیل، کریستال، قاب‌های آلومینیومی و همچنین قاب دایکاست طبقه بندی کرد. البته قاب‌هایی با سایر جنس‌ها نیز در بازار یافت می‌شوند. با این حال این موارد را می‌توان رایج ترین جنس قاب‌های روکار در نظر گرفت.

  • بسته به محیط، هر یک از این قاب‌ها از کاربرد مختص به خود برخوردار می‌باشند. به عنوان مثال، از قاب با جنس کریستال در آن دسته از فضاهایی که امکان بروز آسیب و صدمه در آن‌ها کمتر می‌باشد، استفاده می‌شود. علاوه بر این، قاب‌های استیل به دلیل برخورداری از زیبایی منحصر به فرد، در حوزه دکوراسیون و طراحی داخلی ساختمان‌ها نیز بسیار پرکاربرد می‌باشند.
  • رنگ قاب: رنگ قاب را می‌توان از دیگر شاخص‌های تفاوت قاب‌های روکار دانست. لازم به ذکر است که قاب‌های روکار از نظر رنگ در طیف متنوعی به بازار عرضه می‌شوند که مهمترین علت آن، نیاز به سازگاری رنگ قاب با فضاهای مختلف می‌باشد. رایج‌ترین و محبوب‌ترین رنگ‌ قاب‌های روکار شامل رنگ‌های مشکی، سفید، نقره‌ای و همچنین رنگ طلایی می‌باشد.
  • سایز قاب: سایر قاب از دیگر عواملی است که موجب تمایز قاب‌های روکار می‌شود. در نظر داشته باشید که اندازه و ابعاد قاب روکار محدود به طیف خاصی نبوده و در اندازه و سایزهای مختلفی به بازار عرضه می‌شود.

عنوان

نکات مهم در انتخاب فریم روکار

در صورت نیاز به کسب اطلاعات دقیق در این زمینه و همچنین نحوه خرید قاب روکار، به طور حتم، تماس با کارشناسان مجموعه صنعت برق خالی از لطف نخواهد بود! شایان ذکر است که در انتخاب قاب‌های روکار لازم است عوامل متعددی مدنظر قرار گیرد که در ادامه به برخی از مهمترین این عوامل پرداخته می‌شود:

بنر تماس - صنعت برق

محیط استفاده از قاب روکار: نخستین و مهم‌ترین عاملی که در انتخاب یک قاب روکار، بایستی مدنظر قرار گیرد، محیطی است که قصد استفاده از قاب را در آن محیط داریم! چرا که یک قاب از نظر ظاهری، رنگ و کاربرد بایستی کاملا مطابق با محیطی باشد که لازم است در آن استفاده شود

  • . همچنین در نظر داشته باشید که کاربرد قاب روکار تنها محدود به فضاهای بسته نمی‌باشد! بلکه در محیط‌های باز نیز استفاده از قاب روکار متداول است. و در نتیجه جهت استفاده از قاب در این محیط‌ها لازم است که آن دسته از قاب‌های مقاوم و ضد خوردگی انتخاب و خریداری شوند.
  • سایز قاب: در انتخاب یک قاب روکار بایستی اندازه قاب دقیقا متناسب با قطعه‌ای باشد که قصد داریم قاب را برای آن به کار ببریم! قاب انتخابی بایستی نه خیلی کوچک و نه خیلی بزرگ باشد!
  • کیفیت بالای قاب: در نظر داشته باشید که جنس قاب نیز بسیار حائز اهمیت است. در صورتی که در انتخاب یک قاب روکار، تنها قیمت آن را مدنظر قرار دهیم! در این صورت ممکن است قاب‌های خریداری شده به سرعت دچار خوردگی و فرسودگی شده! و به این ترتیب جنبه زیبایی شناختی محیط را تحت تاثیر قرار دهند.

عنوان

قیمت قاب روکار

لازم به توضیح است که قیمت قاب روکار محدود به طیف خاصی نبوده و بسته به کیفیت و جنس بدنه آن، در قیمت‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شود. به عنوان مثال، بدیهی است که قاب‌های استیل از نظر قیمتی نسبت به قاب‌های پلاستیک، از قیمت بالاتری برخوردار باشند! در صورتی که طول عمر یک قاب روکار برای شما بسیار حائز اهمیت می‌باشد، پیشنهاد می‌کنیم در خرید این محصولات، حتما قاب‌های دارای جنس مرغوب را مدنظر قرار دهید.

عنوان

مرکز خرید قاب روکار

در نهایت لازم به یادآوری است که در صورت نیاز به خرید انواع مختلفی از قاب‌های روکار در سایز، رنگ و ابعاد مختلف می‌توانید از مجموعه محصولات ارائه شده در وب سایت https://sanatbargh.com دیدن فرمایید. لازم به توضیح است که رسالت مجموعه صنعت برق توزیع محصولات برخوردار از کیفیت و قیمت مناسب می‌باشد.

این مجموعه به دلیل توزیع مستقیم قاب‌های روکار از تولید کنندگان مشهور و شناخته شده  به مصرف کنندگان نهایی توانسته است علاوه بر تامین جنبه‌های کیفی محصول، از نظر قیمتی نیز قاب‌هایی بسیار خوش قیمت را به بازار عرضه نماید.

در نظر داشته باشید که در فرایند عرضه و توزیع مستقیم از تولید کننده به مصرف کننده، بسیاری از هزینه‌های مربوط به واسطه‌های متعدد از جمله قیمت حمل و نقل، هزینه‌های مربوط به تبلیغات، هزینه‌های مربوط به بسته بندی و غیره حذف شده و در نتیجه محصول با قیمت مشتری پسندتری در اختیار مشتریان نهایی قرار می‌گیرد.

این مجموعه به مشتریان خود تضمین داده است که تنها با یک بار تجربه کیفیت قاب‌های روکار مرکز صنعت برق، خریدی مجدد را از این مجموعه انجام خواهند داد! بخش پشتیبانی مجموعه صنعت برق نیاز مشتاقانه آماده رفع کلیه نیازهای اطلاعاتی شما می‌باشد. و در صورت نیاز به طرح هر گونه پرسشی می‌توانید با کارشناسان این بخش تماس بگیرید.

عنوان

سوالات متداول 

فریم روکار چیست؟

مهم‌ترین کاربرد قاب روکار مربوط به سیستم‌های روشنایی می‌باشد. با این حال استفاده از این قاب در بسیاری دیگر از تجهیزات الکتریکی رایج است. به عنوان مثال در آن دسته از تجهیزاتی که در محیط بیرونی ساختمان قرار دارند و در معرض شرایط جوی، آلاینده‌های زیست محیطی و غیره می‌باشند، استفاده از یک قاب روکار جهت حفاظت از این تجهیزات از اهمیت خاصی برخوردار می‌باشد. در نظر داشته باشید که این قاب‌ها از نظر طرح و رنگ و اندازه، در طیف‌های بسیار متنوعی در بازار یافت می‌شوند. و متناسب با نوع هدف و کاربرد مورد نظر خود، می‌توانید به راحتی قاب مورد نظر خود را خریداری نمایید.

نکات مهم در انتخاب فریم روکار چیست ؟

محیط استفاده از قاب روکار
سایز قاب
کیفیت بالای قاب

تفاوت قاب‌های روکار را توضیح دهید ؟

جنس قاب
رنگ قاب
سایز قاب

ثبت نظر