لامپ ال ای دی خزرشید از جمله محصولات بسیار باکیفیت روشنایی در بازار می باشد. لامپ های ال ای دی بعد از لامپ های کم مصرف به بازار عرضه شدند.

آشنایی با انواع لامپ ال ای دی خزرشید

لامپ ال اسی دی خزرشید- صنعت برق

لامپ ال ای دی خزرشید از جمله محصولات بسیار باکیفیت روشنایی در بازار می باشد. لامپ های ال ای دی بعد از لامپ های کم مصرف به بازار عرضه شدند. فناوری ال ای دی امروزه با جهش بسیار خوبی و با عنوان اس ام دی در بازار عرضه می شود. لامپ ال ای را در بازار با نام لامپ اس ام دی می شناسند.

می توان از این لامپ ها در موارد مختلفی استفاده کرد. نور این نوع از لامپ ها بسیار بیشتر از لامپ های کم مصرف می باشد. با توجه به سایز های این لامپ ها می توان در موارد مختلفی از این محصولات استفاده کرد. تنوع در این محصولات باعث افزایش تقاضا در بین مشتریان شده است. فناوری به کار رفته در این لامپ ها از نوع اتصال سطحی می باشد. با توجه به قابلیت های بسیار زیاد این محصولات می توان در مکان های مختلفی از این لامپ ها استفاده کرد. این لامپ ها در دسته خانواده دیود ها می باشند. لامپ ال ای دی خزرشید با توجه به کیفیت و بازدهی بالای خود می تواند نور بسیار بیشتری را نسبت به رقبای خود در بازار به نمایش بگذارد.می توان از این لامپ به دلیل طول عمر بسیار بالای آن در مکان های بسیار زیادی استفاده کرد. نوردهی بسیار خوب باعث شده است که بتوان در ارتفاع های مختلف قابلیت نصب را داشته باشد. با داشتن یک حباب از جنس پلاستیک، نور را پخش کرده و روشنایی بی نظیری را به نمایش می گذارد. با توجه به قدرت نور دهی بالا می توان در کاربرد های تزئیناتی نیز از لامپ ال ای دی خزرشید استفاده کرد. لامپ ال ای دی خزرشید با داشتن لومن نور بسیار بالای خود در مصرف انرژی صرفه جویی بسیار خوبی را از خود نشان می دهد.

آیا لامپ ال ای دی خزرشید تعمیر پذیر است؟

یکی از مزایای موجود درباره انواع ال ای دی های این شرکت را می توان تعمیر پذیر بودن عنوان کرد. در لامپ ال ای دی خزرشید دیگر خبری از گازهای مختلف نیست. می توان به راحتی با تعمیر برد های کنترلی و یا ال ای دی های موجود تعمیرات را در حوزه های مختلف انجام داد.

لامپ ال اسی دی خزرشید- صنعت برق

به دلیل وجود قطعات مختلف در لامپ ال ای دی خزرشید می توان به راحتی تک تک قطعات را تعویض نمود. خرابی های مختلفی را می توان در این لامپ ها مشاهده کرد. یکی از این خرابی ها مربوط به سوختن دیود ها می باشد. دیود ها به صورت جدا از هم به صورت سری با یکدیگر قرار می گیرند. با سوختگی یکی از واحد های ال ای دی کل مدار از کار می افتد. به راحتی می توان با ایجاد یک اتصال کوتاه در ال ای دی سوخته لامپ را به حالت اولیه خود برگرداند. از دیگر خرابی های موجود می توان به خرابی در مدار تغذیه اشاره کرد. این خرابی مانند بسیاری از لامپ های دیگر قابل تعمیر می باشد. خرابی در برد تغذیه می تواند مربوط به خازن های به کار رفته و یا بسیاری از قطعات دیگر باشد. این قطعات موجود در برد تغذیه همگی قابل تعویض و تعمیر می باشند. با توجه به موارد گفته شده می توان بیان کرد که این لامپ ها در هر صورتی قابل تعمیر می باشد. این تعمیر پذیر بودن را می توان به عنوان یک ویژگی بسیار عالی بیان کرد. می توان با تعمیر دوباره لامپ ال ای دی خزرشید تا مدت زمان طولانی تری از این محصولات استفاده کرد.

چرا باید لامپ ال ای دی خزرشید را برای خرید انتخاب کنیم؟

لامپ ال اسی دی خزرشید- صنعت برق

در انتخاب لامپ ال ای دی خزرشید می توان موارد متعددی را بررسی کرد. این لامپ ها با داشتن ویژگی های مختلف گزینه مناسبی برای انتخاب می باشند. کیفیت و دوام بالای لامپ ال ای دی خزرشید باعث تمایز این محصولات با دیگر برند ها شده است. مزایای زیر را می توان به عنوان دلایل بسیار قابل قبول برای خرید بیان کرد.

 • راندمان بالا و صرفه اقتصادی، لامپ ال ای دی خزرشید با مصرف انرژی بسیار پایین نسبت به دیگر محصولات بسیار اقتصادی می باشد
 • لامپ ال ای دی خزرشید طول کمر بسیار بالایی را دارا می باشد. به طور کلی می توان ۲۵ برابر لامپ های رشته ای و ۳ برابر لامپ های کم مصرف طول عمر را برای این محصولات در نظر گرفت
 • با توجه به بدنه تمام پلاستیکی می توان استحکام مکانیکی بالایی را برای آن ها در نظر گرفت.
 • نور بسیار مناسب و قابل کنترل برای انواع نورپردازی ها
 • با توجه به مصرف پایین خود نسبت به نوسانات موجود در شبکه برق کمترین واکنش را نشان می دهند.
 • بدون نیاز به هیچگونه فیلتری می توان رنگ های بسیار متنوعی را در لامپ ال ای دی خزرشید ایجاد کرد.
 • به دلیل عدم وجود بسیاری از عناصر مخرب با محیط زیست سازگاری بسیاری خوبی از خود نشان می دهند.
 • نور پخش شده بدون هیچگونه آزار و اذیت چشمی منتشر می شود.
 • می توان با انواع سیستم های خورشیدی از لامپ ال ای دی خزرشید استفاده کرد.
 • داشتن نور پاک بدون هیچ یک از اشعه های مضر برای بدن
 • به دلیل ایجاد گرمای کم می توان در مجاورت کالاهای فاسد شدنی از این محصولات استفاده کرد.

لیست قیمت لامپ ال ای دی خزرشید

با توجه به موارد مختلف می توان قیمت های مختلفی را برای لامپ ال ای دی خزرشید بیان کرد. به دلیل اینکه لامپ ال ای دی خزرشید طیف بسیار گسترده ای از مدل ها و توان ها را در خود جای داده اند قیمت های مختلفی را نیز شامل می شوند.

لامپ ال اسی دی خزرشید- صنعت برق

باید توجه نمود که با توجه به بودجه مد نظر خود بدون شک می توانید لامپ های مختلفی را از این برند خریداری کنید. توان های مختلف می توانند قیمت های متفاوتی داشته باشند. مهم ترین پارامتر برای تعیین قیمت را می توان برای هر لامپ توان آن در نظر گرفت. در لامپ ال ای دی خزرشید قیمت را می توان به عنوان یک ویژگی مناسب نیز بیان کرد. برای دریافت قیمت های قطعی می توانید با شماره تلفن های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

آدرس نمایندگی لامپ ال ای دی خزرشید

به جرات می توان گفت که بهترین راه برای خرید لامپ ال ای دی خزرشید مراجعه به نمایندگی های مجاز می باشد. در سایت آدرس نمایندگی های مجاز این محصول برای شما قرار داده شده اند. می توانید با مراجعه حضوری و یا به صورت اینترنتی لامپ های مد نظر خود را خریداری نمایید. لامپ ال ای دی خزرشید به دلیل محبوبیت و کیفیت بالا مورد توجه بسیاری از افراد قرار دارند. برای اطمینان از اصالت کالا می توانید با خرید از نمایندگی های موجود کیفیت برتر را تجربه کنید.

سوالات متداول لامپ ال ای دی خزرشید

لامپ ال ای دی خزرشید چیست؟

لامپ ال ای دی خزرشید از جمله محصولات بسیار باکیفیت روشنایی در بازار می باشد. لامپ های ال ای دی بعد از لامپ های کم مصرف به بازار عرضه شدند. فناوری ال ای دی امروزه با جهش بسیار خوبی و با عنوان اس ام دی در بازار عرضه می شود. لامپ ال ای را در بازار با نام لامپ اس ام دی می شناسند.

آیا لامپ ال ای دی خزرشید تعمیر می شود؟

یکی از مزایای موجود درباره انواع ال ای دی های این شرکت را می توان تعمیر پذیر بودن عنوان کرد. در لامپ ال ای دی خزرشید دیگر خبری از گازهای مختلف نیست. می توان به راحتی با تعمیر برد های کنترلی و یا ال ای دی های موجود تعمیرات را در حوزه های مختلف انجام داد.

قیمت لامپ ال ای دی خزرشید چکونه محاسبه می شود؟

مهم ترین پارامتر برای تعیین قیمت را می توان برای هر لامپ توان آن در نظر گرفت. در لامپ ال ای دی خزرشید قیمت را می توان به عنوان یک ویژگی مناسب نیز بیان کرد. برای دریافت قیمت های قطعی می توانید با شماره تلفن های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

ثبت نظر