لامپ کم مصرف افراتاب از جمله محصولات روشنايي موجود در بازار مي باشد که علاوه بر کيفيت از قيمت خوبي نيز برخوردار مي باشد. اين محصول ايراني کيفيت بسيار خوبي در ساختار خود دارد. تنوع طرح و توان هاي مختلف باعث شده است تا طرفداران بسياري در بازار فروش داشته باشد.

عنوان

مقدمه

لامپ کم مصرف افراتاب از جمله محصولات روشنايي موجود در بازار مي باشد که علاوه بر کيفيت از قيمت خوبي نيز برخوردار مي باشد. اين محصول ايراني کيفيت بسيار خوبي در ساختار خود دارد. تنوع طرح و توان هاي مختلف باعث شده است تا طرفداران بسياري در بازار فروش داشته باشد. داشتن استاندارد هاي لازم باعث شده تا اين لامپ ها به بهترين شکل ممکن در بازار به فروش برسند. در توليد اين لامپ ها از بهترين قطعات الکترونيکي استفاده شده است که باعث دوام و طول عمر بالاي آن ها خواهد شد. روش هاي مدرن در توليد اين لامپ ها باعث ارتقا کيفيت و تنوع در اين محصولات شده است. لامپ کم مصرف افراتاب براي انواع نور پردازي ها قابل استفاده مي باشد.

عنوان

نحوه ساخت و استاندارد هاي لازم

پروسه توليد لامپ کم مصرف افراتاب توسط با تجربه ترين متخصصان داخلي انجام مي شود. اين متخصصان با توجه به نياز هاي داخلي از بهترين قطعات براي توليد لامپ کم مصرف افراتاب استفاده مي کنند. با کسب استاندارد هاي ملي و بين المللي مختلف به بهترين شکل ممکن لامپ هاي کم مصرف افراتاب را توليد کرده و به بازار عرضه مي کنند. استاندارد هاي بين المللي IEC از معتبر ترين استاندارد هاي موجود در حوزه الکترونيک و انرژي مي باشد. با رعايت استاندارد هاي لازم لامپ کم مصرف افراتاب بهترين انتخاب براي افراد و خانواده هاي ايراني مي باشد. نحوه توليد و ساخت در لامپ کم مصرف افراتاب بسيار با اهميت است. يکي از مهم ترين ويژگي هاي لامپ کم مصرف افراتاب استفاده از قطعات اس ام دي مي باشد.

لامپ کم مصرف افراتاب با توان 105

اين قطعات با قرارگيري سطحي انتقال انرژي را به بهترين شکل ممکن انجام مي دهند. اين تکنولوژي اجازه اجراي طراحي هاي ظريف را به توليد کنندگان مي دهد. استفاده از فسفر سه باند در توليد لامپ کم مصرف افراتاب باعث شده تا از آسيب به پوست و چشم جلوگيري کند.

از نظر سلامت و زيست محيطي بودن تمامي استاندارد هاي لازم در لامپ کم مصرف افراتاب رعايت شده است. با داشتن مدار استارت نرم يک تاخير جزئي در روشن شدن ايجاد مي شود که همين تاخير باعث افزايش طول عمر لامپ خواهد شد. اين مدار مخصوص از سياه شدن پايه هاي لامپ به مرور زمان جلوگيري کرده و طول عمر و حفظ کيفيت بالاتري را در اختيار شما خواهد گذاشت.

بنر تماس - صنعت برق

عنوان

يک مقايسه سريع

با يک مقايسه بسيار سريع مي توان اين موضوع را درک کرد که لامپ کم مصرف افراتاب داراي ۴ برابر عمر بيشتر مي باشد. علاوه بر عمر بيشتر، ۲ برابر ميزان نور بيشتر نسبت به لامپ هاي بي کيفيت بازار از ويژگي هاي بارز اين لامپ ها مي باشد. ايجاد کيفيت در لامپ کم مصرف افراتاب اتفاقي نيست.

طراحي زيبا و با دوام

اين لامپ ها با توجه به تست هاي لازم در آزمايشگاه مراحل و روند بسيار طولاني را براي گرفتن مجوز توليد طي مي کنند. بسته بندي بسيار عالي اين محصول باعث شده تا در هنگام جابجايي نگران شکستگي هاي احتمالي نباشيد. توليد در رنگ هاي آفتابي و مهتابي از جمله تنوع هاي موجود در اين لامپ ها مي باشد. اين توليدات بر اساس تقاضاي مشتريان انجام گرفته و با توجه به نيازسنجي هاي صورت گرفته دست به توليدات متنوع مي زنند.

عنوان

مزاياي استفاده از لامپ کم مصرف افراتاب

 • اگر جزو مشتريان پر مصرف برق به شمار مي رويد اين گزينه بهترين انتخاب مي باشد چرا که در کمتر از ۳ ماه مبلغ پرداخت شده بابت خريد لامپ از صرفه جويي در مصرف برق به شما باز خواهد گشت.
 • لامپ کم مصرف افراتاب نسبت به لامپ هاي رشته اي به ميزان ۸۰ درصد در مصرف انرژي صرفه جويي مي کنند.
 • طول عمر بالا و نوردهي بسيار بيشتر نسبت به لامپ هاي کم مصرف بي کيفيت بازار
 • با توان برابر نسبت به لامپ هاي مشابه بازار مي توان نوردهي بيشتر را حس کرد
 • داراي گارانتي معتبر و نمايندگي هاي فعال
 • عدم چشمک زدن و تخليه انرژي
 • ايجاد گرماي کمتر نسبت به محصولات مشابه
 • به دليل طول عمر زياد مي توان در مکان هايي که دسترسي محدود دارند از اين لامپ ها استفاده کرد.
 • عدم ايجاد نويز
 • عدم استفاده از ترانس هاي تبديل
لامپ 11 وات افراتاب

انواع لامپ هاي کم مصرف افراتاب

تنوع در محصولات افراتاب از جمله ويژگي هاي بارز اين برند مي باشد. اين محصولات در توان هاي بسيار زيادي توليد مي شوند. از ۱۱ تا ۱۰۵ وات توان اين لامپ ها است که به صورت گسترده در بازار قابل خريداري هستند.

لامپ 90 وات افراتاب آفتابي

وجود توان هاي متفاوت باعث قيمت گذاري هاي متنوع مي شود. هر فرد مي تواند برحسب نياز خود از توان هاي مختلف اين لامپ ها استفاده کند. از نظر شکل ظاهري نيز زيبايي در طراحي کاملا به چشم مي خورد. براي نياز مشتريان در تمامي توان ها شاهد وجود دو رنگ آفتابي و مهتابي هستيم که در مکان هاي مختلف مورد استفاده قرار مي گيرند.

عنوان

نمايندگي هاي افراتاب در تهران

يکي از ويژگي هاي مهم لامپ هاي کم مصرف وجود نمايندگي هاي متعدد در سطح شهر تهران مي باشد. نمايندگي خدمات و فروش مي توانند با اطمينان بالاتري از گارانتي هاي موجود پشتيباني کنند. خدمات پس از فروش لامپ کم مصرف افراتاب از جمله ويژگي هاي اين برند مي باشد. در تهران نمايندگي هاي متعددي وجود دارد که مي توانيد با مراجعه به سايت رسمي شرکت افراتاب به اين نمايندگي ها دسترسي پيدا کنيد.

لامپ 90 وات افراتاب آفتابي

از مهم ترين و پرکار ترين نمايندگي هاي محصولات افراتاب مي توان به فروشگاه آلترون و کالاي برق مهراب اشاره کرد. اين فروشگاه ها با ارائه بهترين محصولات افراتاب مي توانند در ارائه خدمات پس از فروش به شما کمک کرده و گارانتي هاي موجود را پشتيباني نمايند.

عنوان

قيمت لامپ کم مصرف

لامپ هاي کم مصرف را بر اساس چند ويژگي قيمت گذاري مي کنند. از لحاظ طراحي و کيفيت ساخت قيمت هاي مختلفي براي اين لامپ ها وجود دارد. اصلي ترين مورد براي قيمت گذاري را مي توان مربوط به توان لامپ کم مصرف افراتاب دانست. در خريد اين محصولات بايد به اصالت و برند مربوطه دقت نمود. براي خريد لامپ کم مصرف افراتاب مي توانيد به سايت هاي اينترنتي مراجعه کرده و خريد خود را انجام دهيد. خريد اينترنتي و يا حضوري بستگي به سليقه شما داشته و مي توانيد از فروشگاه هاي مختلف خريد هاي مورد نياز خود را انجام دهيد. در خريد لامپ بايد به ميزان لومن که واحد اندازه گيري روشنايي مي باشد دقت کنيد.

عنوان

سوالات متداول 

نحوه ساخت و استاندارد هاي لازم ؟

پروسه توليد لامپ کم مصرف افراتاب توسط با تجربه ترين متخصصان داخلي انجام مي شود. اين متخصصان با توجه به نياز هاي داخلي از بهترين قطعات براي توليد لامپ کم مصرف افراتاب استفاده مي کنند. با کسب استاندارد هاي ملي و بين المللي مختلف به بهترين شکل ممکن لامپ هاي کم مصرف افراتاب را توليد کرده و به بازار عرضه مي کنند. استاندارد هاي بين المللي IEC از معتبر ترين استاندارد هاي موجود در حوزه الکترونيک و انرژي مي باشد.

مزاياي استفاده از لامپ کم مصرف افراتاب چیست؟

 • اگر جزو مشتريان پر مصرف برق به شمار مي رويد اين گزينه بهترين انتخاب مي باشد چرا که در کمتر از ۳ ماه مبلغ پرداخت شده بابت خريد لامپ از صرفه جويي در مصرف برق به شما باز خواهد گشت.
 • لامپ کم مصرف افراتاب نسبت به لامپ هاي رشته اي به ميزان ۸۰ درصد در مصرف انرژي صرفه جويي مي کنند.
 • طول عمر بالا و نوردهي بسيار بيشتر نسبت به لامپ هاي کم مصرف بي کيفيت بازار
 • با توان برابر نسبت به لامپ هاي مشابه بازار مي توان نوردهي بيشتر را حس کرد

داراي گارانتي معتبر و نمايندگي هاي فعال

انواع لامپ هاي کم مصرف افراتاب کدام است ؟

تنوع در محصولات افراتاب از جمله ويژگي هاي بارز اين برند مي باشد. اين محصولات در توان هاي بسيار زيادي توليد مي شوند. از ۱۱ تا ۱۰۵ وات توان اين لامپ ها است که به صورت گسترده در بازار قابل خريداري هستند. وجود توان هاي متفاوت باعث قيمت گذاري هاي متنوع مي شود. هر فرد مي تواند برحسب نياز خود از توان هاي مختلف اين لامپ ها استفاده کند. از نظر شکل ظاهري نيز زيبايي در طراحي کاملا به چشم مي خورد.

ثبت نظر