عنوان

محافظ ولتاژ شیواامواج در حالت تک فاز با استفاده از فناوری روز و استفاده از یک سیستم میکروپروسسوری می تواند یک کنترل دقیق را به وجود بیاورد

عنوان

محافظ ولتاژ شیواامواج چیست؟

محافظ ولتاژ شیواامواج یک محصول حفاظتی می باشد که برای تجهیزات و وسایل مختلفی قابل استفاده است. از جایی که وسایل و تجهیزات برقی از حساسیت خاصی برخوردار می باشند باید از این وسایل به شکل ویژه ای حفاظت کرد. ایمنی سیستم باعث بالا رفتن طول عمر وسایل و تجهیزات مورد استفاده شما خواهد شد. از این محافظ ها می توان در موارد مختلفی استفاده کرد.

محافظ ولتاژ شیواامواج

از مصارف متعدد این محافظ ها می توان به موارد صنعتی و خانگی اشاره کرد. این تجهیزات در توان های مختلفی قابل استفاده و بهره برداری هستند. بسیاری از وسایل و تجهیزات برقی موجود از قیمت بالایی برخوردار هستند که نوسان برق می تواند به آن ها آسیب وارد کند.

ایجاد یک حفاظت کلی و یا یک حفاظت اختصاصی می تواند از ضرر های مالی جلوگیری کند. در یک منزل با استفاده از محافظ ولتاژ شیواامواج می توان برای تمامی وسایل منزل یک حفاظت بسیار خوب را ایجاد کرد. محافظ ولتاژ شیواامواج در توان های مختلفی تولید می شود که با توجه به توان و ویژگی های دیگر در مصارف خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.محافظ ولتاژ شیواامواج در حالت تک فاز با استفاده از فناوری روز و استفاده از یک سیستم میکروپروسسوری می تواند یک کنترل دقیق را به وجود بیاورد. با استفاده از این وسیله بسیار کاربردی می توان تمامی اختلالات موجود در شبکه برق صنعتی و خانگی را کنترل و رفع کرد. این کنترل باعث از بین رفتن خطرات بسیار زیادی می شود.

بنر تماس - صنعت برق

عنوان

انواع محافظ ولتاژ شیواامواج

محافظ ولتاژ شیواامواج در مدل های مختلفی تولید می شود. محافظ ولتاژ شیواامواج را باتوجه به توان های موجود در دسته بندی های مختلفی قرار می دهند. برای مثال می توان به محافظ ولتاژ شیواامواج در مصارف خانگی اشاره کرد که جریان های پایین تری داشته و از نظر ظاهری نیز متفاوت می باشند. در محافظ های خانگی ظاهر کالا نیز با اهمیت می باشد. این محافظ ها با اندازه گیری دقیق ولتاژ ورودی ساختمان ها محدوده مشخصی را تعیین می کند. اگر ولتاژ ورودی از حد خاصی فراتر رود این دستگاه عمل کرده و برای جلوگیری از آسیب به دیگر وسایل برق را قطع می کند.

این محافظ فقط برای وسایل کاربرد داشته و نمی تواند محافظ جان و کاربرد های دیگری داشته باشد. در دسته بندی صنعتی این محافظ ها شاهد گستردگی ولتاژ و جریان بیشتری هستیم. با استفاده از محافظ ولتاژ شیواامواج می توانید تجهیزات بسیار گران قیمت و حساسی را در برابر نوسانات برق حفظ کنید. هر دو نوع محافظ موجود باید به شکلی صحیح و مناسب نصب و راه اندازی شوند.

شمای فنی در مصارف خانگی

در هنگام نصب از افراد با تجربه و خبره کمک بگیرید. یکی از موارد موجود در این دسته بندی ها را می توان در میزان جریان عبوری عنوان کرد. جریان های عبوری در دستگاه های صنعتی با وسایل خانگی بسیار متفاوت می باشند. این مقدار جریان های موجود می تواند بیشترین دسته بندی را ایجاد کند.

عنوان

قیمت محافظ ولتاژ شیواامواج

قیمت گذاری در محافظ ولتاژ شیواامواج بر اساس معیار های مختلفی انجام می گیرد. در مصارف خانگی قیمت گذاری بر اساس اتصال تعداد وسایل تعیین می شود. در مصارف صنعتی و بزرگ تر قیمت گذاری را بر اساس جریان های موجود انجام می دهند. می توان با توجه به جریان های نامی وسایل و یک محاسبه دقیق میزان جریان کل را محاسبه کرد. بر اساس این جریان باید دستگاه مد نظر را تهیه کنید.

شمای فنی در مصارف خانگی

یکی از موراد بسیار مهم در تعیین قیمت را می توان سرعت عملکرد بیان کرد. این وسایل در مدت زمان های مختلفی عمل می کنند. هرچه سرعت عملکرد بالاتر باشد قیمت نیز بالاتر می رود. برای اینکه دقت اندازه گیری بالا رود در ساختار محافظ ولتاژ شیواامواج از اندازه گیری های الکترونیکی استفاده می کنند.

. استفاده از قطعات الکترونیک می تواند علاوه بر دقت، در سرعت عملکرد نیز تاثیر گذار باشد. برای دریافت قیمت های دقیق محافظ ولتاژ شیواامواج می توانید با شماره تماس های موجود در سایت ارتباط برقرار کنید.

عنوان

خرید محافظ ولتاژ شیواامواج

در خرید محافظ ولتاژ شیواامواج باید ابتدا نیاز مدار خود را شناسایی کنید. اگر در مصارف خانگی نیاز به حفاظت از یک وسیله خاص را دارید می توانید از جریان های پایین تر استفاده کنید. محافظ ولتاژ شیواامواج با توجه به داشتن ظرفیت های مختلف می تواند به خوبی نیاز های شما را برآورده کند. در مصارف صنعتی باید با توجه به تجهیزات مختلف جریان های بیشتری را در نظر گرفت. خرید خود را می توانید از فروشگاه های اینترنتی و حضوری انجام دهید. خرید از فروشگاه های معتبر می تواند کیفیت بالاتری را برای شما به همراه داشته باشد. در هنگام خرید به اصالت کالا توجه نمایید. در هنگام خرید با توجه به نیاز مدار خانگی و یا صنعتی موجود از مدل های مختلف این برند استفاده کنید. در خرید محافظ ولتاژ شیواامواج قیمت را می توان یکی از بهترین ویژگی ها عنوان کرد.

شمای فنی در مصارف خانگی

عنوان

ویژگی های محافظ ولتاژ شیواامواج

در انتخاب یک محافظ ولتاژ مهم ترین بخش شناخت ویژگی های موجود می باشد. شما با شناخت ویژگی های موجود می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. ویژگی های محافظ ولتاژ شیواامواج می تواند نشان دهنده کارایی های مختلف این وسیله باشد. در ادامه به چند ویژگی جامع که در تمامی مدل های موجود وجود دارد خواهیم پرداخت.

شمای فنی در مصارف خانگی
  • قابلیت تنظیم و کنترل ولتاژ قطع بالا و پایین
  • قابلیت تنظیم و کنترل میزان تاخیر موجود برای وصل شدن دوباره برق
  • حفاظت عالی و جامع در برابر افزایش یا کاهش ولتاژ
  • دارای نشانگر وصل، تاخیر در وصل، خطای افزایش و کاهش ولتاژ

با داشتن این ویژگی های جامع و خوب می توان استفاده های گوناگونی از محافظ ولتاژ شیواامواج کرد. کاربرد های هر وسیله و دستگاه با توجه به ویژگی های موجود در آن تعیین و معرفی می شود.

راهنمای نصب محافظ ولتاژ شیواامواج

در ابتدای کار محافظ ولتاژ را توسط ریل یا قالب پنلی موجود در جای خود نصب می کنند. محافظ ولتاژ شیواامواج را می توان بعد از کنتاکتور ورودی و یا قبل و بعد جعبه های مینیاتوری موجود نصب کرد. باید قبل از این محافظ حتما یک کلید مینیاتوری وجود داشته باشد. برای اتصال مطمئن و دقیق برای هر پایه خروجی موجود دو ترمینال قرار داده شده است. در زمان سیم کشی حتما دو ترمینال را توسط سیمی مناسب به یکدیگر وصل کنید. اندازه و سایز سیم های متصل به ترمینال های N و PH چندان مهم نمی باشد اما سیم های متصل به ترمینال های دیگر باید حداقل سایز ۲٫۵ را داشته باشند.

عنوان

سوالات متداول 

راهنمای نصب محافظ ولتاژ شیواامواج چیست ؟

در ابتدای کار محافظ ولتاژ را توسط ریل یا قالب پنلی موجود در جای خود نصب می کنند. محافظ ولتاژ شیواامواج را می توان بعد از کنتاکتور ورودی و یا قبل و بعد جعبه های مینیاتوری موجود نصب کرد. باید قبل از این محافظ حتما یک کلید مینیاتوری وجود داشته باشد. برای اتصال مطمئن و دقیق برای هر پایه خروجی موجود دو ترمینال قرار داده شده است.

ویژگی های محافظ ولتاژ شیواامواج نام ببرید ؟

  • قابلیت تنظیم و کنترل ولتاژ قطع بالا و پایین
  • قابلیت تنظیم و کنترل میزان تاخیر موجود برای وصل شدن دوباره برق
  • حفاظت عالی و جامع در برابر افزایش یا کاهش ولتاژ
  • دارای نشانگر وصل، تاخیر در وصل، خطای افزایش و کاهش ولتاژ

محافظ ولتاژ شیواامواج چیست؟

محافظ ولتاژ شیواامواج یک محصول حفاظتی می باشد که برای تجهیزات و وسایل مختلفی قابل استفاده است. از جایی که وسایل و تجهیزات برقی از حساسیت خاصی برخوردار می باشند باید از این وسایل به شکل ویژه ای حفاظت کرد. ایمنی سیستم باعث بالا رفتن طول عمر وسایل و تجهیزات مورد استفاده شما خواهد شد. از این محافظ ها می توان در موارد مختلفی استفاده کرد. از مصارف متعدد این محافظ ها می توان به موارد صنعتی و خانگی اشاره کرد. این تجهیزات در توان های مختلفی قابل استفاده و بهره برداری هستند.

ثبت نظر