پارس شعاع توس

آشنایی با مجموعه تولیدی بزرگ پارس شعاع توس

پارس شعاع توس، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات روشنایی و الکتریکی در ایران می باشد. این شرکت از مراجع اصلی، در حیطه برق ساختمان بوده و بیش از ۲۰ سال سابقه مفید و موثر در حوزه روشنایی دارد. مجموعه بزرگ پارس شعاع توس، در شهرک صنعتی توس مشهد و در سالنی به بزرگی ۴۲۰۰۰ متر مربع قرار دارد. بیش از ۷۵۰ نفر، پرسنل آموزش دیده و ماهر در این شرکت، مشغول به کار می باشند.

این گروه بزرگ صنعتی، شامل بخش هایی از قبیل واحد تحقیق و توسعه، واحد کنترل کیفیت، بخش تولید و بخش فروش می باشد. واحد تحقیق و توسعه، متشکل از مهندسین باتجربه الکترونیک و مکانیک است که در زمینه طراحی و توسعه محصولات، فعال هستند. تخصص و دانش مهندسان این مرز و بوم، در تولید و ارتقای کیفیت محصولات این شرکت، نقش اساسی دارد.

بخش تولید، قسمت اصلی کارخانه است که تولید محصولات و تجهیزات روشنایی از قبیل چراغ های گوناگون و تجهیزات برق ساختمان، در این قسمت از کارخانه انجام می شود. این بخش، دارای امکاناتی به روز، از قبیل خطوط SMT، تزریق پلاستیک افقی و عمودی، دستگاه های برش CNC، رنگ الکترواستاتیک، پرس و فلزکاری، دایکات و سالن های بزرگ مونتاژ می باشد.

وظیفه بخش کنترل کیفیت یا آزمایشگاه، بررسی و سنجش کیفیت محصولات است. تمامی محصولات این شرکت، به دقت توسط کارشناسان بخش کنترل کیفیت، مورد تست و آزمایش قرار می گیرند و در صورت وجود کوچکترین ایراد، جهت بررسی های بیشتر، به بخش مربوطه، ارجاع داده می شوند. بخش فروش پارس شعاع توس، از تعداد زیادی نمایندگی در سراسر کشور تشکیل شده است که وظیفه توزیع عمده محصولات و تجهیزات الکتریکی تولیدی این مجموعه را بر عهده دارند.

محصولات گروه صنعتی پارس شعاع توس

پارس شعاع توس

در این جا می خواهیم، به برخی از محصولات شرکت پارس شعاع توس، اشاره نماییم:

انواع لامپ

شرکت پارس شعاع توس از پیشگامان تولید انواع لامپ در کشور است. این گروه صنعتی بزرگ، به مدد تجهیزات پیشرفته و خط تولید مجهز و با بهره گیری از پرسنل توانمند و مهندسین خلاق، بهترین و باکیفیت ترین انواع لامپ را تولید می نماید.

بنر تماس - صنعت برق

انواع لامپ های تولیدی این مجموعه عبارتند از :

  • لامپ های ال ای دی حبابی ۷، ۹، ۱۲ و ۱۵ وات
  • لامپ های ال ای دی اشکی و شمعی ۶ وات، با سرپیچ کوچک مناسب لوستر
  • لامپ های ال ای دی استوانه ای با نوردهی فوق العاده زیاد و با توان مصرفی ۲۰، ۳۰، ۴۰ و ۵۰ وات
  • لامپ های کم مصرف یا CFL
پارس شعاع توس

انواع چراغ های خطی

چراغ های خطی از چراغ های نوین هستند که جایگزین مناسبی برای لامپ های مهتابی می باشند. چراغ های خطی پارس شعاع در چهار مدل اکورن(ECOREN)، سورنکو(SORENCO)، سوهیکو(SOHIKO) و کاپیا(KAPIA) تولید می شوند. تکنولوژی مورد استفاده در این چراغ ها، دیودهای ساطع کننده نور یا ال ای دی می باشند که عمر مفید بالاتری نسبت به لامپ های مهتابی معمولی داشته و در عین حال مانند مهتابی های فلورسنت، اشعه ماوراء بنفش، از خود ساطع نمی کنند. چراغ های خطی با توان های مصرفی گوناگون و طول های متفاوت در این شرکت، تولید شده و روانه بازار می شوند.

چراغ های پنلی و سقفی توکار

کارخانه بزرگ پارس شعاع توس، انواع پنل ها و چراغ های ال ای دی توکار را با کیفیت عالی تولید می کند. چراغ های پنلی تولیدی در این شرکت، دارای راندمان نوری فوق العاده بوده و بیش از ۸۵ درصد، در مصرف برق صرفه جویی می کنند.

نور ایجاد شده توسط این چراغ ها، بدون لرزش و سوسو بوده و باعث خستگی چشم نمی گردند. پنل های سقفی در سایزها و مدل های گوناگون مربعی و گرد تولید می گردند. چراغ های سقفی توکار در مدل های آرامیس، میناب، سولاریس، فولایت، گلاریس، هارمونیک، هایلایت و چشمی در گروه پارس شعاع توس تولید می گردند.

چراغ های پنلی سقفی روکار

نوع دیگر از محصولات پارس شعاع توس، چراغ های روکار سقفی هستند که بر روی سقف، متصل می گردند و در مدل های آوش، آبتین، آوا، آویسا، آوین، رونا و لاوان و با توان های مصرفی گوناگون تولید می گردند. چراغ های روکار، در شرایطی که جای چراغ، در داخل سقف، تعبیه نشده باشد، استفاده می شوند.

چراغ های سنسوردار

چراغ های سقفی سنسوردار، در مکان هایی مانند مشاعات ساختمان ها و پارکینگ ها استفاده می شوند. این چراغ ها، دارای سنسوری حساس به حرکت می باشند و کوچکترین حرکت را تشخیص داده و چراغ را روشن می نمایند. چراغ های سقفی سنسوردار در مدل های متنوع و گوناگون تولید می گردند.

پارس شعاع توس

چراغ های ریلی COB

گروه دیگر از محصولات این مجموعه، چراغ های ریلی می باشند که با تکنولوژی COB تولید می شوند.  در تکنولوژی COB، کل قسمت نورانی، در یک چیپ قرار داده شده و نور شفاف و پرقدرتی تولید می شود. چراغ های ریلی، دارای یک ریل، برای حرکت چراغ بوده و به راحتی می توان، چراغ ها را در جهت های مختلف حرکت داد.

پروژکتورهای پارس شعاع توس

پروژکتورها، چراغ های پرقدرتی هستند که نوردهی فوق العاده زیادی دارند و برای فضاهای بزرگ مناسب می باشند. پروژکتورهای تولیدی توسط این مجموعه، در انواع LED، SMD و COB تولید می گردند.

پارس شعاع توس تولید کننده کلیدهای خودکار

امروزه استفاده از کلید محافظ جان یا کلید RCCB در جعبه فیوز ساختمان ها، جزو مقررات ملی ساختمان است و سازندگان، موظف به قرار دادن کلید محافظ جان، در ورودی برق واحدهای آپارتمانی و مشاعات ساختمان می باشند. عملکرد کلیدهای محافظ جان، به این صورت است که میزان جریان های ورودی و خروجی در این کلیدها، اندازه گیری می شود و اگر اختلافی بین آن ها باشد، جریان نشتی، شناسایی شده و مدار الکتریکی قطع می گردد تا علاوه بر محافظت از وسایل و تجهیزات برقی، از جان افراد نیز حفاظت صورت گیرد.

کلیدهای RCCB، تولیدی شرکت پارس شعاع توس در دو گروه ۲ پل و ۴ پل تولید می شوند. کلید محافظ جان دو پل در سه نوع ۲۵ آمپر و ۳۲ آمپر تک فاز و ۴۰ آمپر سه فاز طراحی و ساخته می شوند. کلید محافظ جان چهار پل نیز در دو نوع ۲۵ آمپر سه فاز و ۴۰ آمپر تولید شده اند. کلیدهای محافظ جان این مجموعه، محصولاتی ایمن هستند و از متریال باکیفیت و درجه یک ساخته شده اند.

پارس شعاع توس

سوالات متداول

پارس شعاع توس چه مجموعه ای است؟

پارس شعاع توس، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات روشنایی و الکتریکی در ایران می باشد. این شرکت از مراجع اصلی، در حیطه برق ساختمان بوده و بیش از ۲۰ سال سابقه مفید و موثر در حوزه روشنایی دارد.

محصولات گروه صنعتی پارس شعاع توس کدام است؟

انواع لامپ ، انواع چراغ های خطی ، چراغ های پنلی و سقفی توکار ، چراغ های پنلی سقفی روکار ، چراغ های سنسوردار ، چراغ های ریلی COB ، پروژکتورهای پارس شعاع توس

کلیدهای خودکار پارس شعاع توس کدام است؟

کلیدهای RCCB، تولیدی شرکت پارس شعاع توس در دو گروه ۲ پل و ۴ پل تولید می شوند. کلید محافظ جان دو پل در سه نوع ۲۵ آمپر و ۳۲ آمپر تک فاز و ۴۰ آمپر سه فاز طراحی و ساخته می شوند.

ثبت نظر