پاورمتر سوکومک

پاورمتر سوکومک، از ابزارها و تجهیزات اندازه گیری محبوب در دنیا و ایران است. پاورمترها، برای اندازه گیری پارامترهای مختلفی چون توان، ولتاژ و جریان به کار می روند. پاورمترهای سوکومک، در مدل های گوناگون و با قابلیت های متنوع تولید می گردند. این دستگاه ها، برای اندازه گیری کمیت های انرژی در سیستم های فشار ضعیف و فشار قوی به کار می روند.

خرید پاورمتر سوکومک

پاورمتر سوکومک (socomec)، دستگاهی چند منظوره است که برای اندازه گیری توان اکتیو، توان راکتیو، ولتاژ و جریان به کار می رود. بیشترین کاربرد پاورمتر، در تابلوهای برق صنعتی برای اندازه گیری توان است. سوکومک، از بزرگترین شرکت های صنعتی در دنیا است و در زمینه تولید انواع تجهیزات توزیع و کنترل فعالیت دارد. پاورمترهای این شرکت، در مدل های مختلف تولید می شوند.

قبل از خرید پاورمتر سوکومک، باید ابتدا مشخصات انواع پاورمترها را تحلیل کرده و نسبت به خریداری این وسیله اندازه گیری از مراکز معتبر اقدام نمود. پاورمترهای سوکومک در بازار ایران، به صورت گسترده ای به فروش می رسند. برای جلوگیری از خرید کالای تقلبی، توصیه ما، خرید این تجهیزات اندازه گیری، از نمایندگی های سوکومک و مراکز معتبر است.

یکی از پرفروش ترین پاورمترهای سوکومک، دستگاه DIRIS A-40 است. این دستگاه، وسیله ای برای مانیتورینگ برق است و برای اندازه گیری، نظارت و تست توان و انرژی الکتریکی طراحی شده است. این دستگاه، طیف گسترده ای از عملکردها را برای اندازه گیری ولتاژ، جریان، توان و انرژی ارائه می دهد. امکان بررسی بارهای تک فاز و سه فاز نیز، در این دستگاه فراهم می باشد.

مدل دیگر از پاورمترهای سوکومک که بسیار پرفروش است، دستگاه DIRIS A-60 می باشد که یک کنتور چند منظوره است که بر روی پنل قرار می گیرد. این مدل، تمامی امکانات مدل DIRIS A-40 داشته و علاوه بر آن، عملکردهای پیشرفته دیگری، همچون ثبت منحنی ها و ثبت عملکردها را ارائه می کند. تمامی اطلاعات این دستگاه را می توان، از طریق نرم افزار Analysis که از سایت سوکومک، قابل دانلود است، تجزیه و تحلیل کرد.

بنر تماس - صنعت برق

کلید چنج اور دستی سوکومک

SIRCO M نیز از دیگر کلیدهای چنج اور سوکومک است که جریان های ۲۵ تا ۱۲۵ آمپر را پشتیبانی می کند. کلیدهای  SIRCO M دارای فناوری پیشرفته ای هستند که عملکرد ایمن و بهینه، در سیستم های فشار ضعیف را فراهم آورده است. به لطف فرمت ماژولار، کلیدهای چنج اور SIRCO M را می توان، به انواع ریل های DIN و پنل های ماژولار متصل نمود.

نوع دیگری از کلیدهای چنج اور، کلیدهای اتوماتیک یا خودکار می باشند. این کلیدها نیز، در مدل های مختلف، توسط شرکت سوکومک تولید شده و کاربردهای گوناگونی دارند. کلیدهای چنج اور اتوماتیک، برای تغییر برق یا جریان الکتریکی، در تابلوهای صنعتی به کار می روند.

کلید چنج اور دستی سوکومک، وسیله ای است که برای تغییر، در ورودی های برق به کار می رود. این وسیله در ساختمان هایی که علاوه بر برق شهر، مجهز به دیزل ژنراتور برای برق اضطراری می باشند، استفاده می گردد. در هنگام قطعی برق می توان، این کلید را به حالت دستی، تغییر وضعیت داده و از برق اضطراری استفاده نمود.

SIRCO VM1 یکی از کلیدهای چنج اور سوکومک است که دارای ورودی ۳ تا ۴ قطبی است. این دستگاه وظیفه انتقال بار، در بین دو منبع، برای مدارهای برق را بر عهده دارد. از کاربردهای دیگر کلید چنج اور، تغییر جهت موتور و یا سیستم ارتینگ است. جریان این مدل از کلیدها، ۶۳ تا ۱۲۵ آمپر است.

قیمت پاورمتر سوکومک

پاورمتر سوکومک در بازار ایران، دارای قیمت های متنوعی است. سوکومک، انواع دستگاه های اندازه گیری و پاورمتر را تولید نموده است که دارای امکانات مختلف و قیمت های متفاوتی می باشند. از سوی دیگر، قیمت دستگاه ها و تجهیزات الکتریکی وارداتی، کاملا وابسته به دلار است.

بنابراین نمی توان، قیمت مشخصی برای پاورمتر سوکومک اعلام نمود. اطلاع از لیست قیمت انواع پاورمترها و تجهیزات الکتریکی سوکومک، با مراجعه به مراکز معتبر فروش محصولات سوکومک و یا تماس با این مراکز، امکان پذیر می باشد.

انواع پاورمترهای سوکومک، دارای کاربردهای مختلف می باشند و موارد مصرف جداگانه ای دارند. به طور مثال دستگاه های دایریس A40 و A41 در شبکه های فشار ضعیف و فشار قوی استفاده می شوند و تمامی کمیت های توان و انرژی را در فرمت های مختلف، اندازه گیری کرده و در مانیتور خود، نمایش می دهند.

در حالی که پاورمتر سوکومک مدل دایریس A20، فقط در شبکه های فشار ضعیف استفاده شده و قابلیت های کمتری نسبت به مدل های قبلی دارد و کمیت های کمتری را اندازه گیری می کند. بنابراین قیمت پاورمترهای سوکومک، بستگی به مدل دستگاه و میزان امکانات موجود در آن دارد.

فروش پاورمتر سوکومک

فروش انواع پاورمتر سوکومک مدل های A20، A40، A41، A60 و غیره در مراکز اصلی و نمایندگی های محصولات سوکومک در ایران انجام می شود. از دیگر تجهیزات پرفروش سوکومک در بازار ایران، انواع کلیدهای چنج اور یک طرفه و دو طرفه در مدل های دستی (Sircover ) و اتوماتیک (AtyS) می باشند. این کلیدها، با شدت جریان ۲۵ آمپر تا ۳۲۰۰ آمپر در شرکت سوکومک تولید شده و در بازارهای تجهیزات الکتریکی به فروش می رسند.

برای جلوگیری از خرید دستگاه ها و پاورمترهای تقلبی، به جای مدل اورجینال، همواره اسم دستگاه را به طور کامل جستجو کرده و دستگاه خود را انتخاب نمایید. پاورمترهای تقلبی، دارای کیفیت بسیار پایینی بوده و عمر مفید پایینی دارند. بنابراین برای خریداری یک دستگاه اندازه گیری ایمن و باکیفیت، مطالعه مشخصات و ویژگی های این دستگاه ها، به صورت جداگانه، ضروری می باشد.

نمایندگی پاورمتر سوکومک

شرکت سوکومک، یک گروه بزرگ صنعتی با ۳۲۰۰ نفر پرسنل تمام وقت و ۲۷ شرکت تابعه در جهان است. نمایندگی های این شرکت، در سراسر جهان، به صورت وسیعی، در حال فعالیت می باشند و انواع محصولات این شرکت را به مشتریان و مهندسین برق صنعتی، عرضه می نمایند.

 نمایندگی های پاورمتر سوکومک در ایران، عاملین فروش انواع محصولات سوکومک می باشند که تجهیزات و ابزارهای کنترل و توزیع برق را در سراسر کشور پخش می نمایند. نمایندگی ها، تعامل و ارتباط مستقیم با شرکت سوکومک داشته و تمامی دستگاه و ابزارهای تولیدی این شرکت را با قیمت مناسب تر از بازار، به صورت مستقیم، به مشتریان ارائه می کنند.خرید محصولات سوکومک، به طور مستقیم از نمایندگی ها، علاوه بر این که، خیال شما را از بابت قیمت محصول، راحت می کند، تضمین کننده اصل بودن دستگاه نیز می باشد.

اگر قصد خرید پاورمترهای سوکومک را دارید، اولین موضوع، تحقیق در مورد مدل های مختلف این دستگاه و انتخاب مدل مناسبی است که انتظارات شما را برآورده نماید. بعد از انتخاب مدل، نمایندگی های رسمی پاورمترهای  سوکومک و مراکز معتبر فروش این محصولات را جستجو کرده و به صورت حضوری و یا اینترنتی، سفارش خود را ثبت نمایید.

سوالات متداول 

خرید پاورمتر سوکومک چیست؟

پاورمتر سوکومک (socomec)، دستگاهی چند منظوره است که برای اندازه گیری توان اکتیو، توان راکتیو، ولتاژ و جریان به کار می رود. بیشترین کاربرد پاورمتر، در تابلوهای برق صنعتی برای اندازه گیری توان است. سوکومک، از بزرگترین شرکت های صنعتی در دنیا است و در زمینه تولید انواع تجهیزات توزیع و کنترل فعالیت دارد. پاورمترهای این شرکت، در مدل های مختلف تولید می شوند.

کلید چنج اور دستی سوکومک چیست ؟

کلید چنج اور دستی سوکومک، وسیله ای است که برای تغییر، در ورودی های برق به کار می رود. این وسیله در ساختمان هایی که علاوه بر برق شهر، مجهز به دیزل ژنراتور برای برق اضطراری

قیمت پاورمتر سوکومک چیست ؟

پاورمتر سوکومک در بازار ایران، دارای قیمت های متنوعی است. سوکومک، انواع دستگاه های اندازه گیری و پاورمتر را تولید نموده است که دارای امکانات مختلف و قیمت های متفاوتی می باشند. از سوی دیگر، قیمت دستگاه ها و تجهیزات الکتریکی وارداتی، کاملا وابسته به دلار است. بنابراین نمی توان، قیمت مشخصی برای پاورمتر سوکومک اعلام نمود. اطلاع از لیست قیمت انواع پاورمترها و تجهیزات الکتریکی سوکومک، با مراجعه به مراکز معتبر فروش محصولات سوکومک و یا تماس با این مراکز، امکان پذیر می باشد.

ثبت نظر