عنوان

چراغ استخری

عنوان

قیمت چراغ استخری

چراغ استخری را در مدل های متفاوتی تولید می کنند. هر یک از مدل های چراغ های استخری هزینه خریداری شان با یکدیگر فرق می کند. شما می توانید این چراغ ها را در دو نوع توکار و روکار تهیه کنید. تمامی چراغ های استخری ضد آب هستند و زمانی که در معرض برخورد با آب قرار بگیرند دچار فرسودگی نمی شوند. شما اگر قصد خرید هر یک از انواع چراغ استخری را دارید باید قیمت آنها را به خوبی بررسی کنید.

 این نمونه از چراغ ها در توان های متفاوتی تولید می شوند. بر همین اساس میزان توان هر یک از آنها، یکی از دیگر فاکتورهایی به شمار می ‌رود که قیمت آنها را تعیین می کند. سایز هر انواع چراغ استخری با یکدیگر متفاوت است. هرچه که سایز چراغ های استخری بزرگتر باشد هزینه خریداری بیشتری دارند.

بر همین اساس شما باید در مورد این مسئله که انواع چراغ های استخری در چه سایزی تولید می شوند اطلاعات بیشتری به دست بیاورید. قیمت چراغ استخری ال ای دی با قیمت چراغ های هالوژنی فرق می کند. برخی از انواع چراغ های ال ای دی از نوع روکار هستند که آنها را در قسمت بالای استخر جهت زیبایی استخر نصب می کنند. برخی دیگر از چراغ های استخر توکار هستند که آنها را در قسمت زیر آب نصب می نمایند. چراغ های هالوژنی که از نوع روکار هستند در بین انواع چراغ ها، بیشتر مورد محبوبیت قرار گرفته اند. چراغ های هالوژنی روکار به عنوان چراغ های پرنور شناخته می شوند. این نمونه از چراغ های استخری نور زیادی دارند ولی هزینه خریداری شان کمتر است. اگر می خواهید چراغ های استخری با کیفیت و ارزان را خریداری کنید این چراغ ها گزینه مناسبی هستند.

عنوان

چراغ استخری چیست ؟

چراغ استخری یکی از چراغ های آبنما به شمار می ‌رود که مسئولیت ویژه‌ ای برای نورپردازی بر عهده دارد. زیبایی محیط استخر یکی از مهم ترین نکاتی است که افراد به آن توجه می کنند. بر همین اساس از چراغ های مناسبی برای زیبایی استخر استفاده می کنند. پروژکتورهای ال ای دی یا پروژکتورهای هالوژنی از جمله چراغ هایی هستند که در استخر ها مورد استفاده قرار می گیرند. اصول نورپردازی با استفاده از چراغ های استخری باید طبق استانداردهای مشخص شده باشد.

 با نورپردازی استخر می توانید محیط استخر را زیباتر کنید. اگر استخرتان در نقطه ای از منزل واقع شده می توانید از چراغ استخری دفنی استفاده نمایید. همچنین شما برای اینکه بلندی اطراف استخر را نورانی کنید بهتر است که از چراغ استخری هالوژنی استفاده نمایید.

 مدل های متفاوتی از چراغ استخری تولید می شود که برخی از آنها پایه دار و برخی دیگر از آنها بدون پایه هستند. به طور معمول چراغ های استخری را در مدل های توکار و روکار خریداری می کنند. طول عمر بالای هر یک از انواع چراغ های استخری به عنوان ویژگی و مزیت مهم آنها شناخته می‌ شود.ضد آب بودن چراغ استخری بسیار مهم می باشد. چرا که چراغ های هالوژنی و ال ای دی استخری همیشه در معرض آب هستند. سیم استفاده شده برای هر یک از چراغ های استخری باید بر اساس فاصله آنها انتخاب شود. هر چه فاصله ترانس از انواع چراغ استخری روکار بیشتر باشد سیم ها ضخیم تر می گردند. کابل های مفتولی به عنوان کابل های با کیفیت برای نصب چراغ های استخری شناخته می شوند. شما برای خرید انواع چراغ استخری می توانید مدل های متفاوت چراغ ها را مشاهده کنید. سپس بین انواع چراغ ها یکی از چراغ هایی که استخر تان را زیباتر می‌ کند انتخاب نمایید.

عنوان

نحوه نصب چراغ استخری

نصب چراغ استخری دشوار نمی باشد و در یک فرآیند ساده انجام می گردد. شما می توانید سیم کشی استخر را به صورت اصولی انجام دهید. سپس چراغ های استخری را در بخش های متفاوت نصب کنید. پیچ گوشتی، سیلیکون، چاقو و انبردست به عنوان مهمترین وسیله هایی شناخته می شوند که برای نصب چراغ های استخری نیاز دارید. پیش از اینکه نصب انواع چراغ های استخری را انجام دهید باید چراغ های قبلی را باز کنید.

 چراغ استخری ال ای دی به عنوان بهترین چراغ استخر شناخته می‌ شود. نور ال ای دی نسبت به نور هالوژن انرژی بیشتری دارد. چراغ های ال ای دی مصرف انرژی شان کمتر از چراغ های هالوژن می باشد. اگر شما از چراغ هالوژن در استخر خود استفاده می کنید باید بدانید که نورپردازی اقتصادی و شفاف ال ای دی را از دست داده اید.

به طور کلی بهترین چراغی که می توانید برای استخر استفاده کنید چراغ ال ای دی می باشدالبته که هر یک از افراد بر اساس سلیقه و همچنین و فاکتورهای دیگر یکی از انواع چراغ ها را می توانند انتخاب کنند. برای نصب چراغ استخری باید ابتدا برق تجهیزات استخر را قطع کنید. قلاب محل اتصال چراغ را باید به طور کامل بررسی نمایید. کابل را از قسمت پشت چراغ جدا کنید و و سپس قلابی که پیش از آن چراغ را روی دیوار نگه داشته بود بردارید. سپس با پیچ گوشتی کابل را به چراغ وصل کنید. پس از وصل شدن کابل به چراغ استخری باید آن را  بار درون آب قرار دهید. اگر اتصالی وجود داشته باشد باید متوجه شوید و از آن جلوگیری کنید.

عنوان

چراغ استخری شعاع

چراغ استخری شعاع یکی از بهترین چراغ هایی به شمار می رود که برای روشنایی استخر می توانید خریداری کنید. چراغ های استخری شعاع دارای  ال ای دی آبی، قرمز و سبز می باشند. شدت نور با استفاده از این رنگ ها افزایش پیدا خواهد کرد. چراغ استخری شعاع جهت نورپردازی آبنما و آکواریوم استفاده خواهد شد. این نمونه چراغ استخری را در مدل روکار،  توکار و همچنین پروژکتوری تولید می کنند

 جنس بدنه چراغ استخری شعاع از پلاستیک، آلومینیوم و استیل است. درجه حفاظت هریک از انواع چراغ های استخری بسیار بالا می باشد. هزینه خریداری چراغ های استخری شعاع بسیار مناسب و به صرفه می باشد. چراغ های شعاع در مدل های متفاوتی تولید می گردند. جنس هر یک از آنها با یکدیگر فرق می کند.

طیف رنگی هر یک از آنها بر اساس مدل روکار، توکار و همچنین مدل پروژکتوری که دارند با یکدیگر فرق خواهد کرد.

عنوان

سوالات متداول

چراغ استخری چیست ؟

چراغ استخری یکی از چراغ های آبنما به شمار می ‌رود که مسئولیت ویژه‌ ای برای نورپردازی بر عهده دارد. زیبایی محیط استخر یکی از مهم ترین نکاتی است که افراد به آن توجه می کنند. بر همین اساس از چراغ های مناسبی برای زیبایی استخر استفاده می کنند. پروژکتورهای ال ای دی یا پروژکتورهای هالوژنی از جمله چراغ هایی هستند که در استخر ها مورد استفاده قرار می گیرند. اصول نورپردازی با استفاده از چراغ های استخری باید طبق استانداردهای مشخص شده باشد.

نحوه نصب چراغ استخری به چه صورت است؟

نصب چراغ استخری دشوار نمی باشد و در یک فرآیند ساده انجام می گردد. شما می توانید سیم کشی استخر را به صورت اصولی انجام دهید. سپس چراغ های استخری را در بخش های متفاوت نصب کنید. پیچ گوشتی، سیلیکون، چاقو و انبردست به عنوان مهمترین وسیله هایی شناخته می شوند که برای نصب چراغ های استخری نیاز دارید

چراغ استخری شعاع چیست؟

چراغ استخری شعاع یکی از بهترین چراغ هایی به شمار می رود که برای روشنایی استخر می توانید خریداری کنید. چراغ های استخری شعاع دارای  ال ای دی آبی، قرمز و سبز می باشند. شدت نور با استفاده از این رنگ ها افزایش پیدا خواهد کرد. چراغ استخری شعاع جهت نورپردازی آبنما و آکواریوم استفاده خواهد شد. این نمونه چراغ استخری را در مدل روکار،  توکار و همچنین پروژکتوری تولید می کنند.

ثبت نظر