عنوان

چراغ تو کار

عنوان

چراغ تو کار یکی از مهم ‌ترین چراغ هایی می باشد که برای زیبایی دکوراسیون داخلی ساختمان های متنوع استفاده می شود.

عنوان

انواع چراغ های سقفی تو کار

چراغ تو کار یکی از مهم ‌ترین چراغ هایی می باشد که برای زیبایی دکوراسیون داخلی استفاده می شود. هر یک از منازل، ساختمان های اداری و غیره به چراغ سقفی تو کار نیاز دارند. نصب چراغ های سقفی تو کار نسبت به چراغ های روکار تا حدودی دشوار تر می باشد. اما باید بدانید که چراغ های سقفی تو کار زیبایی بیشتری دارند

 اگر قصد خرید انواع چراغ تو کار سقفی را دارید باید به مدل های متفاوت چراغ ها دقت داشته باشید. همچنین قیمت هر یک از انواع چراغ های توکار با یکدیگر فرق می کند. به همین دلیل قیمت انواع آنها را باید بررسی کنید. یکی از انواع چراغ های توکار که کاربرد زیادی دارد چراغ سقفی او بی سی می باشد.

چراغ های او بی سی را در ابعاد متفاوتی تولید می کنند. وزن هر یک از آنها با یکدیگر فرق می کند. نور درون این نمونه از چراغ ها از نوع ال ای دی است. ولتاژ این نمونه چراغ تو کار ۲۲۰ ولت می باشد. همچنین باید بدانید که شکل این نمونه از چراغ‌ های توکار به صورت دایره‌ ای است.ظشما روی هر یک از انواع سقف های فروشگاه ها، مغازه ها، باشگاه ها و غیره می توانید این چراغ تو کار را مورد استفاده قرار دهید. چراغ های ال ای دی به عنوان یکی دیگر از انواع چراغ های توکار شناخته می شوند. چراغ تو کار ال ای دی در مدل های متفاوت مربعی، دایره ای و غیره تولید می گردد. این نمونه از چراغ ها ابعادشان با یکدیگر فرق می کند. ولتاژ آنها از ۱۸۰ تا ۲۴۰ متغیر است. وزن هر یک از آنها نیز طبق ابعادی که دارند با یکدیگر متفاوت می باشد.

عنوان

چراغ اس ام دی تو کار

شما می توانید انواع چراغ تو کار را برای زیبایی ساختمان خود خریداری کنید و نصب نمایید. بسیاری از سقف ها برای چراغ های توکار طراحی می شوند. به همین دلیل شما روی این نمونه از سقف ها نمی توانید از چراغ های رو کار استفاده کنید. بین انواع چراغ تو کار که شما می توانید برای محیط های متنوع مورد استفاده قرار دهید، چراغ اس ام دی کاربرد زیادی دارد. برای تولید این نمونه از چراغ ها، تکنولوژی خاصی را به کار گرفته اند. بنابراین باید به خوبی بدانید که این چراغ های توکار کاربرد خاصی دارند.

چراغ تو کار اس ام دی در انواع متنوعی تولید می شود. بنابراین شما برای اینکه چراغ توکار اس ام دی را خریداری کنید باید مدل های چراغ را بررسی کنید. برخی از چراغ های اس ام دی به صورت نواری می باشند که روی برد آلومینیومی قرار می گیرند.

یکی از دیگر چراغ های اس ام دی نمونه هالوژنی می باشد. برای نورپردازی های تاکیدی و عمومی از این چراغ تو کار استفاده زیادی می شود. نمونه های اف پی ال از دیگر چراغ ها اس ام دی هستند. مصرف انرژی این چراغ ها بسیار پایین است و نوردهی بالایی دارند.

عنوان

چراغ COB  تو کار

جدیدترین چراغ تو کار که با استفاده از تکنولوژی ال ای دی تولید شده است، چراغ سی او بی می باشد. هر یک از اتصالات این نمونه از چراغ ها فشرده می باشد. این نمونه از چراغ ها نور بیشتری را در مساحت بالا توزیع می کنند. خیرگی هر یک از انواع چراغ تو کار سی او بی کمتر از دیگر چراغ ها می باشد.

این چراغ ها مزیت زیادی دارند و به پوشش خارجی نیاز پیدا نمی کنند. این امر موجب جلوگیری از هدردهی نور خواهد شد. راندمان بالای چراغ توکار سی او بی یکی از مهمترین مزیت آن می باشد. چیپ درون چراغ تو کار را نسبت به دیگر چراغ ها فشرده تر کرده اند.

چراغ تو کار سی او بی گرمای زیادی تولید نمی کند و به همین دلیل از وزن کلی اش کم می شود. طول عمر بالایی که این نمونه از چراغ های تو کار دارند یکی از مهمترین مزیت های آنها می باشد. برای ساخت چراغ تو کار سی او بی از بهترین متریال ها استفاده شده است. به همین دلیل شما مدت زمان زیادی می توانید از چراغ های تو کار اس او بی استفاده کنید. کیفیت بالایی که چراغ تو کار سی او بی دارد به دلیل استانداردهای تولید اش می باشد. شما می توانید زمان خریداری چراغ، استانداردهای آن را به خوبی مورد بررسی قرار دهید.

عنوان

قیمت چراغ پنلی تو کار

هزینه ای که نیاز است برای خرید چراغ تو کار پرداخت کنید به فاکتورهای متنوعی بستگی دارد. بنابراین شما زمان خرید انواع چراغ های تو کار باید هزینه خریداری آنها را بررسی کنید. برخی از اصلی ترین و مهمترین فاکتورهایی که روی قیمت خریداری این چراغ ها تاثیر زیادی دارد عبارت است از :

 مدل چراغ تو کار

یکی از مهمترین مواردی که قیمت چراغ تو کار را تعیین می کند مدل چراغ می باشد. چراغ های توکار که برای سقف خریداری می شوند، مدل های زیادی دارند.

هر یک از آنها ویژگی هایشان با یکدیگر فرق می کند. بسته به نوع متریالی که برای تولید چراغ تو کار به کار گرفته می شود هزینه خریداری آن تعیین خواهد شدشما باید به خوبی نوع سقف ساختمان تان را بررسی کنید و سپس یکی از بهترین چراغ ها را خریداری کنید. در صورتی که اطلاعاتی در مورد انواع چراغ های توکار ندارید بهتر است که با کارشناسان فروش چراغ های توکار مشورت کنید. فروشگاه صنعت برق ارائه دهنده مدل های متنوعی از چراغ تو کار می باشد و هزینه مناسبی را بابت خرید چراغ ها از مشتری دریافت می کند.

برند چراغ تو کار

از دیگر فاکتورهایی که روی قیمت چراغ تو کار تاثیر زیادی می گذارد، برند تولیدی چراغ می باشد. چراغ های تو کار با برندهای خارجی و ایرانی به فروش می رسند. هر یک از آنها که با استفاده از بهترین متریال ها تولید شده اند، هزینه خریداری شان بالا است. بنابراین شما باید به خوبی این مسئله که کیفیت چراغ تو کار چیست را بررسی کنید. در این صورت می توانید بهترین برند تولیدی چراغ های توکار را بررسی کنید. برای خرید انواع چراغ سقفی توکار با برندهای متنوع باید گارانتی آنها را بررسی نمایید.

عنوان

سوالات متداول

انواع چراغ های سقفی تو کار را نام ببرید؟

چراغ تو کار یکی از مهم ‌ترین چراغ هایی می باشد که برای زیبایی دکوراسیون داخلی استفاده می شود. هر یک از منازل، ساختمان های اداری و غیره به چراغ سقفی تو کار نیاز دارند. نصب چراغ های سقفی تو کار نسبت به چراغ های روکار تا حدودی دشوار تر می باشد. اما باید بدانید که چراغ های سقفی تو کار زیبایی بیشتری دارند.

چراغ اس ام دی تو کار چیست؟

شما می توانید انواع چراغ تو کار را برای زیبایی ساختمان خود خریداری کنید و نصب نمایید. بسیاری از سقف ها برای چراغ های توکار طراحی می شوند. به همین دلیل شما روی این نمونه از سقف ها نمی توانید از چراغ های رو کار استفاده کنید.

چراغ COB تو کار چیست؟

جدیدترین چراغ تو کار که با استفاده از تکنولوژی ال ای دی تولید شده است، چراغ سی او بی می باشد. هر یک از اتصالات این نمونه از چراغ ها فشرده می باشد. این نمونه از چراغ ها نور بیشتری را در مساحت بالا توزیع می کنند. خیرگی هر یک از انواع چراغ تو کار سی او بی کمتر از دیگر چراغ ها می باشد. این چراغ ها مزیت زیادی دارند و به پوشش خارجی نیاز پیدا نمی کنند.

ثبت نظر