عنوان

چراغ خیابانی به عنوان یکی از وسایل و تجهیزات روشنایی در محیط های باز و خیابان ها کاربرد های بسیار زیادی دارد

بنر تماس - صنعت برق

عنوان

چراغ خیابانی چیست؟

چراغ خیابانی به عنوان یکی از وسایل و تجهیزات روشنایی در محیط های باز و خیابان ها کاربرد های بسیار زیادی دارد. این چراغ ها که منابع نوری بسیار خوبی برای روشنایی هستند در تنوع بسیار عالی تولید می شوند. این چراغ ها از درجه کیفی بسیار بالایی برخوردار بوده و توان های بسیار زیادی را پوشش می دهند. از این چراغ ها به صورت عمده برای تامین روشنایی معابر، خیابان ها، کوچه ها و … استفاده می شود. این چراغ ها دارای نوری کاملا یکنواخت بوده و می توان شدت نور بسیار خوبی را در چراغ خیابانی مشاهده کرد. این منابع نوری بر روی تیر های چراغ برق و یا به شکل های دیگر قابلیت نصب را دارند. در اکثر موارد نور های زرد و سفید را می توان در این محصولات مشاهده کرد. به صورت متداول در پایه چراغ خیابانی می توان دریچه هایی را مشاهده کرد. در این دریچه ها می توان کابل های مربوطه و انواع فیوز ها را مشاهده نمود.

نسل جدید چراغ خیابانی

 چراغ خیابانی به صورت های مختلف کنترل و روشن می شوند. در بسیاری از این محصولات می توان فتوسل های نوری را مشاهده کرد. جنس بدنه این چراغ ها از فلز بوده و می توان دوام و مقاومت بسیار خوبی را از این محصولات مشاهده نمود. با توجه به بدنه فلزی این محصولات می توان به راحتی از آن ها در شرایط آب و هوایی مختلف استفاده کرد

. جنس بدنه چراغ های موجود از نوع ضد آب بوده و می توان به راحتی از آن ها استفاده کرد. توجه داشته باشید که در این چراغ ها می توان انواع لامپ های موجود را نصب کرد. امروزه و برای صرفه جویی در انرژی در چراغ خیابانی لامپ های ال ای دی را به صورت گسترده استفاده می کنند. با توجه به میزان نور دهی چراغ خیابانی می توان طول عمر بسیار خوبی را برای آن ها در نظر گرفت.

عنوان

خرید چراغ خیابانی

چراغ خیابانی را می توان در تنوع طرح و ابعاد بسیار زیادی خریداری کرد. با توجه به نیاز خود می توانید از توان های بسیار متنوع موجود استفاده کنید. در هنگام خرید می توانید به خوبی از تنوع موجود با توجه به بودجه در نظر گرفته شده استفاده کنید. چراغ های گازی قدیمی نور خوبی را دارند اما نمی توانند به صورت مداوم روشن بماند. چراغ های ال ای دی با داشتن رنگ بندی های مختلف می توانند لومن نور بیشتری را به وجود بیاورند. در هنگام خرید چراغ خیابانی می توانید برند های معتبرتر را مد نظر داشته باشید

کیفیت موجود در این محصولات می تواند طول عمر آن ها را تعیین کند. برای خرید برند های مختلف می توانید فروشگاه های معتبر را در نظر داشته باشید. برای پیدا کردن فروشگاه های معتبر می توانید از طریق سایت صنعت برق به این فروشگاه ها دسترسی داشته باشید.

چراغ خیابانی

 این سایت می تواند نمایندگی های مجاز را به شما معرفی کرده تا بتوانید بهترین کیفیت را دریافت نمایید. یکی از بهترین روش های خرید را می توان خرید های اینترنتی معرفی کرد. با توجه به نیاز خود می توانید به خوبی این محصولات را خریداری کنید. در خرید اینترنتی می توانید انواع محصولات را بایکدیگر مقایسه کرده و بهترین انتخاب را داشته باشید. توجه داشته باشید که قیمت در فروشگاه های معتبر بسیار بهتر می باشد

عنوان

انواع چراغ خیابانی

چراغ خیابانی را می توان در تنوع بسیار خوبی خریداری کرد. از انواع چراغ خیابانی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • چراغ خیابانی ال ای دی: این نوع از چراغ ها برای فضاهای بزرگ گزینه بسیار مناسبی بوده و می توان نور دهی بالاتری را از این محصولات مشاهده کرد. این نوع از چراغ خیابانی را می توان در مواردی که به برق در دسترس نباشد مورد استفاده قرار داد. مصرف انرژی این محصولات بسیار کم بوده و می توان در هزینه های جانبی نیز صرفه جویی کرد. به طور متوسط می توان ۵۰۰۰۰ ساعت را برای طول عمر این محصولات در نظر گرفت.
چراغ خیابانی

چراغ خیابانی اس ام دی: این چراغ ها برای روشنایی هم زمان معابر و جاده ها قابل استفاده می باشند. این چراغ ها دارای یک ماژول، چیپ و تعدادی لامپ ال ای دی می باشند. با اندازه بسیار مناسب این محصولات می توان تعداد زیادی از آن ها را در یک چراغ خیابانی نصب کرد. این نوع از چراغ خیابانی را می توان در دو رنگ آفتابی و مهتابی مورد استفاده قرار داد

  • این لامپ ها نیز انرژی کمی را مصرف کرده و بسیار با دوام می باشند. می توان این محصولات را جایگزین مناسبی برای لامپ های پرمصرف در نظر گرفت. این دسته از چراغ خیابانی نیز دارای توان های بسیار متنوعی بوده و با توجه به خیابان های مختلف می توان از آن ها استفاده کرد. پخش نور در این محصولات نسبت به ال ای دی ها بالاتر بوده و می توان در موارد مختلف از آن ها استفاده کرد.
  • چراغ خیابانی سی او بی: در ساختار این چراغ ها می توان تعداد بسیار زیادی ال ای دی را در یک صفحه مشاهده کرد. نحوه قرار گیری ال ای دی های موجود می توانند بازدهی بالاتری را به وجود بیاورد. در این محصولات می توان زاویه پخش نور بسیار بالاتری را نسبت به دیگر لامپ ها مشاهده نمود. طول عمر این محصولات بسیار عالی بوده و می توان به خوبی در شرایط های مختلف از آن استفاده کرد. توجه داشته باشید که چراغ خیابانی برای نور پردازی های مختلف در تمامی خیابان ها قابل استفاده می باشند.

عنوان

چراغ خیابانی گازی

چراغ خیابانی گازی را می توان به عنوان یکی از قدیمی ترین و متداول ترین چراغ های موجود نام برد. این محصولات را می توان به صورت گسترده در موارد مختلف مورد استفاده قرار داد. با توجه به اینکه تمامی پایه چراغ های موجود در خیابان ها قابلیت نصب این محصولات را دارا می باشند می توان این محصولات را هم چنان مفید و کاربردی دانست. بهره نوری چراغ خیابانی نسبت به لامپ های رشته ای بالاتر می باشد. گاز های مختلف را در این نوع از لامپ ها می توان مشاهده کرد. متداول ترین گاز در این لامپ ها گاز جیوه می باشد. می توان لامپ های گازی را به سه دسته تقسیم بندی کرد. لامپ گازی بخار سدیم، لامپ جیوه و لامپ متال هالید در دسته بندی لامپ های گازی قرار می گیرند.

چراغ خیابانی

عنوان

سوالات متداول 

چراغ خیابانی گازی چیست ؟

چراغ خیابانی گازی را می توان به عنوان یکی از قدیمی ترین و متداول ترین چراغ های موجود نام برد. این محصولات را می توان به صورت گسترده در موارد مختلف مورد استفاده قرار داد. با توجه به اینکه تمامی پایه چراغ های موجود در خیابان ها قابلیت نصب این محصولات را دارا می باشند می توان این محصولات را هم چنان مفید و کاربردی دانست. بهره نوری چراغ خیابانی نسبت به لامپ های رشته ای بالاتر می باشد.

انواع چراغ خیابانی کدام است ؟

چراغ خیابانی ال ای دی
چراغ خیابانی اس ام دی
چراغ خیابانی سی او بی

چراغ خیابانی چیست؟

چراغ خیابانی به عنوان یکی از وسایل و تجهیزات روشنایی در محیط های باز و خیابان ها کاربرد های بسیار زیادی دارد. این چراغ ها که منابع نوری بسیار خوبی برای روشنایی هستند در تنوع بسیار عالی تولید می شوند. این چراغ ها از درجه کیفی بسیار بالایی برخوردار بوده و توان های بسیار زیادی را پوشش می دهند.

ثبت نظر