عنوان

چراغ ریلی

عنوان

چراغ ریلی یکی از چراغ های مدرن به شمار می‌ رود که در دسته بندی های متنوع تولید می شود و در مکان های گوناگون نصب می گردد.

عنوان

انواع چراغ ریلی

چراغ ریلی یکی از چراغ های مدرن به شمار می‌ رود که در مکان های متفاوت استفاده می شود. این نمونه از چراغ ها برای نصب به سیم کشی جداگانه نیازی ندارند. در نورپردازی با استفاده از چراغ ریلی تمامی چراغ ها در یک مسیر قرار خواهند گرفت. انرژی آنها از سیم کشی درون ریل تامین خواهد شد. نورپردازی در چراغ های ریلی را می‌توانید در زاویه‌ ای متفاوت تنظیم کنید.این ویژگی به عنوان مزیت مهم چراغ های ریلی شناخته می شود

 ریل های چراغ ها به گونه ‌ای طراحی می ‌شوند که در دیوار، زمین و سقف قابلیت استفاده دارند با توجه به نوع کاربردی که از این چراغ ها دریافت می شود شما می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. چراغ ریلی انواع متفاوتی دارد که هر یک از انواع این چراغ ها دارای ویژگی‌ ها و مشخصات خاصی هستند.

برای انتخاب هر یک از انواع چراغ ریلی باید در مورد ویژگی ها و کاربرد چراغ ها اطلاعات بیشتری به دست بیاورید. زمان انتخاب کردن محل نصب چراغ های ریلی به این موضوع دقت نمایید که ریل ها تحمل چه اندازه‌ ای از لامپ ها را دارند.سیم کشی ساختمان باید به گونه ای باشد که ریل ها هماهنگ در کنار یکدیگر قرار بگیرند. به همین دلیل است که  تامین انرژی چراغ ریلی به خوبی انجام می شود. به جز نورپردازی باید بدانید که چراغ های ریلی برای تغییر زاویه نور و حرکت نور مورد استفاده قرار خواهند گرفت. امروزه بسیاری از افراد از چراغ ریلی در مکان های متفاوت استفاده می کنند. کاربردی که از این چراغ های ال ای دی ریلی دریافت می‌ شود بسیار عالی و بی نظیر است.

عنوان

کاربرد چراغ ریلی

به طور کلی باید بدانید که کاربرد چراغ ریلی در مکان‌ هایی مانند فروشگاه ها، گالری ها، منازل مسکونی و غیره بیشتر است. استفاده از این چراغ ها در شرایطی که می ‌خواهید تابش نور به صورت موضعی باشد بسیار عالی می باشد. در این سیستم شما می توانید چراغ ها را جهات متفاوت بچرخانید. همچنین قادر خواهید بود که برای مکان های خاص و برای نورپردازی ویژه از این چراغ ها استفاده کنید.

در صورت استفاده از چراغ ریلی در فضای گالری می توانید هر یک از تابلوها را به صورت جداگانه با نور اختصاصی زیباتر نمایید. در این صورت توجه بازدیدکنندگان را روی تابلوها افزایش خواهید داد. یکی از ویژگی های جذابی که چراغ های ریلی دارند قابلیت جابجا شدن آنها می باشد.

 هر یک از انواع چراغ ریلی را که درون ریل قرار گرفته است را می توانید جابجا کنید. برای نمونه باید بدانید که راست و چپ بردن هر یک از چراغ های روی ریل جهت به دست آوردن نور مد نظر می باشد. در فضاهای متفاوت شما می توانید از چراغ ریلی استفاده نمایید.امروزه چراغ های ریلی به عنوان روشنایی مدرن شناخته می‌ شود. به همین دلیل چراغ ریلی برای خانه های بازسازی شده گزینه مناسبی می باشد. این چراغ ها را شما می توانید روی هر یک از انواع اثر هنری، آشپزخانه و مکان های دیگری که دوست دارید نصب نمایید. قاب ها و همچنین ریل های رنگی چراغ های ال ای دی ریلی این امکان را به شما می دهند که دکوراسیون داخلی را آن ‌طور که دوست دارید طراحی کنید. ریل چراغ های ریلی در اندازه و ابعاد متنوع طراحی می شوند.

عنوان

ابعاد چراغ ریلی

ابعاد چراغ ریلی متفاوت است و رنگ بندی چراغ ها با یکدیگر فرق می کند. شما می توانید چراغ های ریلی را در ابعاد متفاوت برای مکان‌ های خاص و منحصر به فرد انتخاب کنید. اگر در راهروی خانه تان تابلوهای متفاوتی را نصب کرده‌ اید با نصب چراغ های ریلی با ابعاد گوناگون می توانید راهرو تان را زیباتر نمایید. برای نورپردازی فضای درونی منزل، این چراغ ها کاربرد زیادی دارند. با این چراغ ها تمرکز چراغ ها را روی نقاط متفاوت می توانید افزایش دهید.  در صورتی که سقف خانه تان بیش از حد معمول بلندتر می باشد.

چراغ ریلی را به وسیله کابل هایی که نگهدارنده هستند می توانید از سقف آویزان کنید. به طور کلی باید به خوبی بدانید که چراغ های ریلی را روی یک ریل نصب می‌ کنند. بنابراین مهمترین مسئله ای که در مورد ابعاد چراغ ریلی اهمیت دارد ابعاد ریل می باشد. شما می توانید به صورت سفارشی هر یک از انواع چراغ های ریلی را خریداری کنید. ابعاد استاندارد چراغ ریلی ۱۰۰ سانتی متر است.

البته که ابعاد دیگری از این چراغ ها را در بازار مشاهده خواهید کرد. اگر می خواهید زیبایی دکوراسیون داخلی ساختمان تان چندین برابر شود به شما پیشنهاد می دهیم که از چراغ های ریلی با ابعاد ۱۰۰ سانتی متر استفاده کنید. در این صورت زیبایی هر یک از فضاهای داخلی افزایش پیدا می کند.

عنوان

قیمت چراغ ریلی

یکی از مهمترین نکاتی که افراد زمان خرید چراغ ریلی به آن توجه می‌ کنند قیمت چراغ می باشد. هزینه ای که شما نیاز است برای خرید چراغ ریلی پرداخت کنید به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد. نوع چراغ هایی که روی ریل ها نصب می شود به عنوان مهم‌ ترین فاکتور قیمت‌ گذاری چراغ ها شناخته خواهد شد. همچنین برند چراغ های ریلی یکی دیگر از فاکتورهایی است که هزینه چراغ های ال ای دی ریلی را تعیین خواهد کرد. شما می توانید از فروشندگانی که فروش چراغ های ریلی را با قیمت عمده انجام می دهند این چراغ ها را تهیه کنید.

 فروشگاه صنعت برق هر یک از انواع چراغ ریلی را با قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه می دهد. به طور معمول چراغ های ال ای دی را روی انواع ریل ها نصب می کنند. چراغ های ال ای دی در قیمت های متفاوتی تولید و طراحی می شوند بر همین اساس قیمت چراغ ها به عنوان یکی از مهمترین فاکتورهایی به شمار می ‌رود که روی هزینه کلی تاثیر می گذارد.

هر چه که ابعاد ریل ها بیشتر باشد هزینه خریداری آنها افزایش پیدا می‌ کند. بر همین اساس زمان خرید انواع چراغ ریلی باید به ابعاد چراغ دقت داشته باشید. استاندارد بودن ابعاد چراغ را به خوبی بررسی کنید تا به راحتی آن را در مکان مد نظر نصب نمایید.

عنوان

سوالات متداول

کاربرد چراغ ریلی چیست؟

به طور کلی باید بدانید که کاربرد چراغ ریلی در مکان‌ هایی مانند فروشگاه ها، گالری ها، منازل مسکونی و غیره بیشتر است. استفاده از این چراغ ها در شرایطی که می ‌خواهید تابش نور به صورت موضعی باشد بسیار عالی می باشد. در این سیستم شما می توانید چراغ ها را جهات متفاوت بچرخانید. همچنین قادر خواهید بود که برای مکان های خاص و برای نورپردازی ویژه از این چراغ ها استفاده کنید.

ابعاد چراغ ریلی به چه صورت است؟

ابعاد چراغ ریلی متفاوت است و رنگ بندی چراغ ها با یکدیگر فرق می کند. شما می توانید چراغ های ریلی را در ابعاد متفاوت برای مکان‌ های خاص و منحصر به فرد انتخاب کنید. اگر در راهروی خانه تان تابلوهای متفاوتی را نصب کرده‌ اید با نصب چراغ های ریلی با ابعاد گوناگون می توانید راهرو تان را زیباتر نمایید.

استفاده از چراغ ریلی در فضای گالری به چه صورت است؟

در صورت استفاده از چراغ ریلی در فضای گالری می توانید هر یک از تابلوها را به صورت جداگانه با نور اختصاصی زیباتر نمایید. در این صورت توجه بازدیدکنندگان را روی تابلوها افزایش خواهید داد. یکی از ویژگی های جذابی که چراغ های ریلی دارند قابلیت جابجا شدن آنها می باشد. هر یک از انواع چراغ ریلی را که درون ریل قرار گرفته است را می توانید جابجا کنید.

ثبت نظر