عنوان

چراغ کابینتی یکی از انواع چراغ های مدرن به شمار می رود که این نمونه از چراغ های مدرن را مدل های متفاوتی تولید می کنند.

عنوان

انواع چراغ زیر کابینتی

چراغ کابینتی یکی از انواع چراغ های مدرن به شمار می رود که در مدل های متفاوتی این چراغ ها را تولید می‌ کنند. شما زمانی که در کابینت های خود به دنبال یکی از وسیله های تان می گردید به نور نیاز دارید. اگر از چراغ کابینتی در هر یک از کابینت ها استفاده کنید می توانید با خیال راحت تمامی وسیله ها را پیدا کنید. هر یک از مدل ها و طراحی های چراغ های کابینتی با یکدیگر فرق می‌ کنند. برخی از مهم ترین مدل های چراغ کابینتی که کاربرد زیادی دارند عبارت هستند از :

چراغ کابینتی مهتابی

 یکی از انواع چراغ های زیر کابینتی، چراغ کابینتی مهتابی می باشد که طرفداران زیادی دارد.

این چراغ کابینتی نسبت به دیگر چراغ های کابینتی هزینه خریداری اش مناسب تر است. پایه مهتابی را باید دقیقا به جلوی کابینت ها نصب کنید. پایه های مهتابی باید سبک و کوچک باشند. در این صورت اگر با وسیله های متفاوت برخورد داشته باشند مقاومت زیادی از خود نشان می دهند. نصب پایه های مهتابی باید تا حد ممکن به صورت آسان انجام شود.

چراغ کابینتی گرد:

 یکی دیگر از انواع چراغ کابینتی، چراغ گرد می باشد. بسیاری از افراد این نمونه چراغ ها را به نام چراغ توپ هاکی می شناسد. این چراغ ها دارای لامپ زنون و هالوژن هستند. چراغ های گرد زیر کابینتی نور سفید زیبایی را از خود ساطع می کنند. جاذبه طراحی زیبا به عنوان یکی از مهم ‌ترین مزیت‌ های چراغ های گرد شناخته می شود. در واقع باید بدانید که این چراغ ها مقاوم هستند و به راحتی در هر یک از مکان های متفاوت کابینت نصب می شوند.

عنوان

چراغ کابینتی مهتابی باریک

 مهتابی های باریک یکی دیگر از انواع چراغ کابینتی هستند که جایگزین پایه های بزرگتر شده اند. مهتابی های باریک، سبک و کوچک می باشند. این چراغ های زیر کابینتی نسبت به نمونه های دیگر جذاب تر هستند. هر یک از پایه های مهتابی های کوچک مقاوم می باشند. نصب این مهتابی ها آسان است. شما برای ایجاد نور یکدست می توانید چند مدل از این مهتابی ها را در قسمت زیر کابینت نصب کنید.

چراغ کابینتی ال ای دی نواری و دسته ای

 ال ای دی نواری و دسته ای به عنوان یکی دیگر از انواع چراغ کابینتی شناخته می شود. برخی از این چراغ ها به مهتابی های باریک شباهت دارند. البته برخی دیگر از آنها تا حدودی جاگیر هستند. ال ای دی عمر طولانی دارد و کیفیت نوردهی بی نظیری را از خود ارائه می دهد. آنها را در آشپزخانه ها و زیر کابینت می توانید نصب کنید. ال ای دی های نواری زیبا هستند و مقاومت زیادی دارند. بسیاری از این چراغ ها را می توانید برای ایجاد نور یکدست در آشپزخانه نصب کنید.

 ال ای دی ریسمانی و ریسه ای

 ال ای دی های ریسمانی و ریسه ای به عنوان یکی دیگر از انواع چراغ کابینتی شناخته می‌ شوند. این چراغ‌ ها باریک می باشند و شما به راحتی می توانید آنها را در قسمت زیر کابینت ناپدید کنید. در گوشه ای که بین قفسه پایینی و قاب روکار است این چراغ ها را جاسازی می کنند. تنها نوری که از این چراغ کابینتی ساطع می شود را می توانید مشاهده کنید. در واقع چراغ از آنجایی که پنهان می شود به هیچ عنوان دیده نخواهد شد. نور آن نسبت به بسیاری از دیگر چراغ های زیر کابینتی زیادتر نیست. اما از آنجایی که این چراغ کابینتی را به صورت متوالی نصب می کنند نور بیشتری را ایجاد می کند.

عنوان

چراغ زیر کابینتی سنسوردار

یکی از انواع چراغ کابینتی که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است چراغ سنسور دار می باشد. در واقع بسیاری از افراد با نبود سیستم روشنایی در کابینت مشکل دارند. چراغ کابینتی سنسور دار به عنوان یکی از چراغ های مدرن شناخته می‌ شود. با باز کردن هر یک از کابینت ها می توانید سنسور این چراغ ها را به کار بیندازد. در واقع این چراغ ها را به گونه ‌ای تنظیم می‌ کنند که پس از باز شدن درب، روشن می شوند. چراغ‌ های سنسوردار کاربردی و جذاب هستند. صرفه جویی در انرژی به‌ عنوان یکی از مهم‌ ترین مزیت ‌های این چراغ ها شناخته می شود. سنسور این چراغ ها با حرکت درب روشن می گردد و همین مسئله موجب صرفه ‌جویی در سیستم روشنایی خواهد شد.

هالوژن زیر کابینتی

چراغ کابینتی هالوژن یکی از بهترین چراغ هایی می باشد که به عنوان چراغ های زیر کابینتی می توانید آن را استفاده کنید.

هالوژن نور گسترده ‌ای دارد و به همین دلیل بسیاری از افراد این چراغ را به دیگر چراغ های کابینتی ترجیح می‌ دهند.  در قسمت بالای کابینت، چراغ کابینتی هالوژن را نصب می کنند چراغ های هالوژنی در گذشته طرفداران زیادی داشتند. البته که امروزه هم از این چراغ ها برای روشنایی کابینت ها استفاده می کنند. اگر می خواهید از قسمت بالای کابینت زیبایی دکوراسیون کابینت ها را افزایش دهید می توانید این چراغ ها را انتخاب نمایید.چراغ های هالوژنی در قسمت های متفاوت کابینت ها نصب می شوند. چراغ کابینتی هالوژن رنگ بندی های متفاوتی دارد. شما طبق نوع کابینت خود می ‌توانید یکی از انواع رنگ های چراغ های هالوژن را انتخاب کنید.

عنوان

اس ام دی زیر کابینتی

چراغ کابینتی اس ام دی بهترین نور مخفی است که می توانید برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه انتخاب نمایید. افراد زیادی هستند که به زیباتر شدن منزل خود اهمیت می دهند. آنها می توانند از چراغ کابینتی اس ام دی استفاده کنند. بسیاری از نورپردازی های پنهان آشپزخانه با استفاده از چراغ کابینتی اس ام دی انجام

چراغ کابینتی اس ام دی بهترین نور مخفی است که می توانید برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه انتخاب نمایید. افراد زیادی هستند که به زیباتر شدن منزل خود اهمیت می دهند. آنها می توانند از چراغ کابینتی اس ام دی استفاده کنند. بسیاری از نورپردازی های پنهان آشپزخانه با استفاده از چراغ کابینتی اس ام دی انجام خواهد شد. اگر شما می خواهید یک سیستم نور مخفی جدید و مدرن را برای کابینت های خود انتخاب کنید این چراغ ها گزینه مناسبی هستند. لامپ های اس ام دی به عنوان منبع نور، دارای شکل و طراحی خاصی می باشند. در واقع منابع نوری آنها باریک و دراز است. این چراغ ها را در تمامی بخش های کابینت ها نصب می کنند. به عنوان نور مخفی در هر یک از کابینت ها می توانید از لامپ های اس ام دی نواری استفاده کنید.

عنوان

سوالات متداول 

انواع چراغ زیر کابینتی را نام ببرید؟

چراغ کابینتی مهتابی
چراغ کابینتی گرد
چراغ کابینتی مهتابی باریک
چراغ کابینتی ال ای دی نواری و دسته ای
ال ای دی ریسمانی و ریسه ای

چراغ زیر کابینتی سنسوردار چیست؟

یکی از انواع چراغ کابینتی که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است چراغ سنسور دار می باشد. در واقع بسیاری از افراد با نبود سیستم روشنایی در کابینت مشکل دارند. چراغ کابینتی سنسور دار به عنوان یکی از چراغ های مدرن شناخته می‌ شود.

هالوژن زیر کابینتی چیست؟

چراغ کابینتی هالوژن یکی از بهترین چراغ هایی می باشد که به عنوان چراغ های زیر کابینتی می توانید آن را استفاده کنید. هالوژن نور گسترده ‌ای دارد و به همین دلیل بسیاری از افراد این چراغ را به دیگر چراغ های کابینتی ترجیح می‌ دهند.  در قسمت بالای کابینت، چراغ کابینتی هالوژن را نصب می کنند.

ثبت نظر