سیم و کابل افشار نژاد از معروف ترین برندهای سیم و کابل در کشور می باشد. شرکت خراسان افشار نژاد از قدیمی ترین شرکت های فعال در حوزه سیم و کابل است. انواع کابل های فشار قوی، فشار ضعیف، کابل های قدرت، کابل های کنترل، کابل های مخابراتی و انواع سیم ها از محصولات این شرکت می باشند.

سیم و کابل افشار نژاد

سیم و کابل افشار نژاد-صنعت برق

سیم و کابل افشار نژاد از معروف ترین سیم و کابل ها در کشور می باشد. کیفیت این سیم و کابل ها، زبانزد خاص و عام است. تمامی افرادی که در صنعت برق و سیم کشی ساختمان فعالیت دارند، با این برند، آشنایی داشته و بر کیفیت درجه یک محصولاتش اذعان دارند.

کیفیت درجه یک هادی ها، روکش و متعلقات این سیم و کابل ها، باعث استفاده گسترده از آن ها در صنایع مختلف شده است.

تولیدات این شرکت، طیف وسیعی از انواع سیم و کابل را در بر گرفته و شرکت افشار نژاد، سهم بزرگی در تامین سیم و کابل مورد نیاز کشور دارد. محصولات افشارنژاد در تمامی گروه های صنعت برق، تولید شده و تنوع بی نظیری دارند.

بنر تماس - صنعت برقانواع سیم و کابل های فشار ضعیف، سیم و کابل های ساختمانی، کابل های افشان، کابل های کنترل و ابزار دقیق، کابل های قدرت، کابل های فشار متوسط و فشار قوی، کابل های خودرو، کابل های مخابراتی، کابل های اعلام حریق و غیره در این شرکت، با عالی ترین کیفیت تولید می شوند. محصولات این شرکت، مطابق با استانداردهای جهانی و با ماشین آلات پیشرفته، تولید و روانه بازار می شوند.

سیم و کابل خراسان افشارنژاد

شرکت صنعتی افشارنژاد که با نام صنایع الکتریک خراسان نیز شناخته می شود، دارای سابقه ای بیشتر از نیم قرن در تولید انواع سیم و کابل در ایران می باشد. این شرکت در سال ۱۳۴۵ در مشهد، تاسیس شد و به عنوان یکی از اولین کارخانه های تولیدی سیم و کابل در ایران شناخته می شود.

سیم و کابل افشار نژاد-صنعت برق

شرکت سیم و کابل افشار نژاد، دارنده استاندارد ISIRI ملی است که مطابق با استاندارد IEC 227 اروپا می باشد. محصولات این شرکت همچنین، گواهینامه ها و استانداردهای مختلفی نظیر VDE، IEC و BS از مراجع معتبر بین المللی کسب کرده اند. تمامی سیم و کابل های افشار نژاد، دارای کد رهگیری ۱۰ رقمی بوده و می توان، از طریق سامانه های مخصوص، استاندارد بودن آن ها را مورد استعلام قرار داد.

این شرکت، به عنوان تولید کننده برتر سیم و کابل از مجهزترین ماشین آلات، تجهیزات و فناوری های به روز برای تولید سیم و کابل استفاده می نماید. بیش از ۴۵۰ نفر پرسنل ماهر و آموزش دیده در فضای بزرگ این کارخانه، به فعالیت مشغول می باشند.

انواع سیم و کابل افشار نژاد

طبقه بندی سیم و کابل افشار نژاد به صورت زیر می باشد:

 • کابل های نصب ثابت

این کابل ها با عایق PVC و یا XLPE تولید می شوند و مشتمل بر کابل های قدرت،کابل های کنترل، کابل های مسلح، کابل های شیلد و کابل های تخت با هادی محافظ می باشند. کابل های نصب ثابت در سیستم های قدرت، توزیع برق، نیروگاه ها و غیره استفاده شده و برای نصب در لوله ها و داخل گچ مناسب می باشند.

 • کابل های افشان

کابل های افشان از سیم هایی با هادی های رشته ای تشکیل شده و انعطاف پذیر می باشند. این کابل ها، برای کنترل و اتصال ماشین آلات، خطوط تولید، تسمه نقاله ها، تجهیزات اتوماتیک و غیره استفاده می شوند.

 • کابل های ضد حریق و هالوژن فری
 • کابل های ضد حریق، از مواد بدون هالوژن و ضد شعله ساخته شده اند و برای جلوگیری از آسیب ها و خطرات جانی و خسارت های مالی آتش سوزی به کار می روند. مشخصات این کابل ها، به گونه ای است که دیرگداز هستند و در مکان های صنعتی، متروها، فرودگاه ها، هتل ها، ساختمان های عمومی و غیره نصب می گردند.
 • کابل های مقاوم در برابر حرارت

کابل های مقاوم در برابر حرارت، دارای دامنه حرارتی تا ۷۰ درجه سانتیگراد هستند و در قسمت هایی از ماشین و اطراف موتورها که حرارت بالایی دارند، به کار برده می شوند.

 • انواع سیم ها

سیم های افشار نژاد، در سه گروه سیم های ساختمانی، سیم های اتومبیل و سیم های سخت هوایی تقسیم بندی می شوند. سیم های ساختمانی، سیم های انعطاف پذیری بوده و افشان هستند. سیم های اتومبیل، در قسمت های مختلف سیم کشی اتومبیل به کار رفته و سیم های سخت هوایی، در خطوط توزیع به کار می روند.

 • کابل های تلفن و ابزار دقیق

کابل های تلفن و ابزار دقیق افشار نژاد، در انواع مختلف زمینی، هوایی و داخلی تولید می گردند.

 • کابل های تلفن و ابزار دقیق

کابل های تلفن و ابزار دقیق افشار نژاد، در انواع مختلف زمینی، هوایی و داخلی تولید می گردند.

 • کابل های کواکسیال

کابل های کواکسیال، در سیستم های مخابراتی استفاده شده و دارای ساختاری هستند که تداخل سیگنال را کاهش می دهند.

خرید سیم و کابل افشار نژاد

کابل افشار نژاد - صنعت برق

برای خرید سیم و کابل افشار نژاد می توان، به مراکز فروش معتبر و نمایندگی های فروش این محصولات مراجعه نمود. اگر از فعالان حوزه صنعت برق و عرصه ساخت و ساز باشید، حتما با سیم و کابل های افشار نژاد به طور کامل آشنایی دارید. کیفیت این سیم و کابل ها، کاملا در بازار شناخته شده است.

به منظور خرید سیم و کابل اصل افشارنژاد و عدم خرید سیم و کابل تقلبی به جای اصل، به مراکز فروش معتبر سیم و کابل مراجعه نموده و از اصل بودن سیم و کابل های خریداری شده اطمینان حاصل نمایید.

 قیمت سیم و کابل افشار نژاد

با این که قیمت سیم و کابل افشار نژاد بالاتر از سایر سیم و کابل های مشابه در بازار است، اما این قیمت بالا، دارای توجیه اقتصادی است، زیرا محصولات این شرکت، دارای دوام بسیار بالا هستند، بنابراین تا سالیان سال احتیاج به سرویس و تعویض ندارند.

کابل افشار نژاد-صنعت برق

سیم و کابل افشار نژاد از هادی مسی خالص تشکیل شده و قیمت آن، با تغییر قیمت جهانی مس، متغیر می باشد. سیم و کابل های افشان، دارای قیمت بالاتری نسبت به سیم و کابل های مفتولی هستند، زیرا تولید آن ها پیچیده تر از کابل های مفتولی است.

سیم و کابل های ساختمانی افشار نژاد از معروف ترین محصولات این شرکت می باشند. این سیم و کابل ها، قیمت گران تری در بازار داشته، اما به دلیل دوام بالا، توسط بسیاری از سازندگان، ترجیح داده شده و خریداری می شوند. سیم های ساختمانی افشارنژاد، در رنگ های استاندارد تولید شده و در سیم کشی ساختمان به کار برده می شوند. سیم قرمز افشار نژاد به عنوان سیم فاز، سیم آبی به عنوان سیم نول و سیم ارت به رنگ زرد و سبز راه راه در بازار موجود می باشند.

سوالات متداول کابل افشار نژاد

سیم و کابل افشار نژاد چیست؟

سیم و کابل افشار نژاد از معروف ترین سیم و کابل ها در کشور می باشد. کیفیت این سیم و کابل ها، زبانزد خاص و عام است. تمامی افرادی که در صنعت برق و سیم کشی ساختمان فعالیت دارند، با این برند، آشنایی داشته و بر کیفیت درجه یک محصولاتش اذعان دارند.

طبقه بندی سیم و کابل افشار نژاد به چه صورت است؟

 • کابل های نصب ثابت
 • کابل های افشان
 • کابل های ضد حریق و هالوژن فری
 • کابل های مقاوم در برابر حرارت
 • انواع سیم ها
 • کابل های تلفن و ابزار دقیق

نحوه خرید سیم و کابل افشار نژاد به چه صورت می باشد؟

به منظور خرید سیم و کابل اصل افشارنژاد و عدم خرید سیم و کابل تقلبی به جای اصل، به مراکز فروش معتبر سیم و کابل مراجعه نموده و از اصل بودن سیم و کابل های خریداری شده اطمینان حاصل نمایید.

ثبت نظر