کلید اتوماتیک پارس فانال - صنعت برق

کلید اتوماتیک فیکس ۱۲۵A پارس فانال

کلید اتوماتیک پارس فانال - صنعت برق

کلید اتوماتیک کامپکت پارس فانال ۶۳ آمپر Fix با ظرفیت قطع ۳۵KA مدل PF3N

کلید اتوماتیک پارس فانال - صنعت برق

کلید اتوماتیک کامپکت پارس فانال ۴۰۰ آمپر Fix ظرفیت قطع ۵۰KA مدل PF3N

عنوان

کلید اتوماتیک پارس فانال از جمله تجهیزات پرمصرف و باکیفیت در صنعت برق میباشد. کلید های اتوماتیک با توجه به ویژگی های متعدد خود می توانند بسیار کاربردی عمل کنند.

عنوان

کلید اتوماتیک پارس فانال چیست؟

کلید اتوماتیک پارس فانال از جمله تجهیزات پرمصرف و باکیفیت در صنعت برق می باشد. کلید های اتوماتیک با توجه به ویژگی های متعدد خود می توانند بسیار کاربردی عمل کنند. این محصولات در مقابل بسیاری از عوامل و خطاهای مدار مقاوم می باشند. با توجه به ساختار حفاظتی کلید اتوماتیک باید به منظور حفظ کیفیت به صورت دوره ای این محصولات را در مدار سرویس کرد. تمیز کاری و تعویض سیم های کهنه می تواند در طول عمر این دستگاه موثر باشد. اکثر کلید های اتوماتیک پارس فانال در مدار وظیفه قطع مدار را در صورت بروز مشکل بر عهده دارند. کلید اتوماتیک پارس فانال در مدار های مختلفی از جمله موتور های الکتریکی، مدار های روشنایی، راه انداز های با توان بالا و… بسیار کاربرد دارد.

کلید اتوماتیک پارس فانال

حفاظت از مدار یک بحث بسیار گسترده و مهم می باشد. شما با ایجاد یک حفاظت خوب در مدار های الکتریکی خود می توانید خسارات مختلفی را دفع کنید. خطراتی مانند اضافه بار و اتصال کوتاه می توان به بسیاری از تجهیزات آسیب وارد کند. علاوه بر آسیب به تجهیزات می توان شاهد آسیب های جانی نیز بود.

با یک حفاظت کلی و مناسب می توان به خوبی این خطرات را کنترل کرد. قطع به موقع مدار و خارج کردن جریان از مدار می تواند از آسیب های بعدی جلوگیری کند. در صنعت برق برای حفظ سرمایه و وقت از حفاظت های مختلفی بهره می برند.کلید اتوماتیک پارس فانال می تواند یکی از این حفاظت ها باشد. کلید اتوماتیک پارس فانال با تجهیزات و کلید های دستی تفاوت های بسیاری دارد. با داشتن رله های اضافی می توان کنترل های مختلفی را در این کلید ایجاد کرد. در ادامه مقاله به بررسی ویژگی های کلید اتوماتیک پارس فانال خواهیم پرداخت. با توجه به تنوع موجود در این کلید ها می توانید با توجه به کاربری مد نظر خود از مدل های مختلف این کلید استفاده کنید.

عنوان

کلید اتوماتیک پارس فانال چه ویژگی هایی دارد؟

هر یک از تجهیزات حفاظتی در حوزه برق باید ویژگی های خاص خود را داشته باشند. شما می توانید با مقایسه ویژگی های مختلف از برند های متفاوت به یک نتیجه گیری خوب برسید. با دانستن ویژگی و کاربرد های کلید اتوماتیک پارس فانال می توانید در مکان های مناسب از این کلید استفاده کنید. نصب صحیح و درست یکی از نکاتی است که باید به آن توجه کرد. نصب درست در مدار باعث عملکرد صحیح و بدون خطای تجهیزات خواهد شد. ویژگی های این کلید را می توان در سه مورد به صورت کاملا مختصر بیان کرد.

  1. در صورت قطع مدار به دلایل مختلف این کلید سریعا در حالت آماده به کار قرار می گیرد.
  2. با داشتن کنتاکت های فرعی می تواند وضعیت خود را به اتاق مانیتورینگ اطلاع دهد.
  3. با توجه به ویژگی های خاص این کلید می توان در اتصال کوتاه نیز از آن استفاده کرد.
کلید اتوماتیک پارس فانال

ویژگی های بالا را می توان کوچکترین کارایی های این دستگاه عنوان کرد. از دیگر ویژگی های مثبت کلید اتوماتیک پارس فانال می توان به سرعت قطع آن اشاره کرد. سرعت قطع یکی از بهترین ویژگی های این کلید می باشد. تمامی کلید های اتوماتیک عمل قطع را انجام می دهند. باید توجه داشت که عمل قطع باید در کسری از ثانیه انجام گیرد. اگر زمان قطع مقداری به طول انجامد باعث خرابی های بسیار زیادی در مدار خواهد شد.

عنوان

انواع کلید اتوماتیک پارس فانال

کلید اتوماتیک پارس فانال در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرند. این کلید ها را می توان در دو دسته اتوماتیک های هوایی و اتوماتیک های کامپکت قرار داد. در ادامه به بررسی هریک از این دسته ها خواهیم پرداخت.

اتوماتیک اشنایدر الکتریک

اتوماتیک کامپکت:

به دلیل سایز کوچک این نوع از کلید های اتوماتیک می توان در موارد متعدد از آن ها استفاده کرد. در تابلو های کوچکتر که فضای کمی دارند این کلید یک انتخاب بسیار عالی است. با داشتن بدنه از جنس پلاستیک تزریق شده نمی توان این کلید ها را تعمیر کرد. نسبت به کلید های مینیاتوری قدرت بیشتری از خود نشان می دهند. حداکثر تحمل جریان این کلید ها که می توان در مدار های مختلف به کار برد ۱۲۵۰ آمپر است. این کلید دارای دو نوع حفاظت حرارتی و جریان اتصال کوتاه می باشد. با داشتن دو نوع از حفاظت می توان در تابلو های بسیار زیادی از این کلید ها بهره برد.

اتوماتیک هوایی:

این کلید ها را می توان در فشار ضعیف مورد استفاده قرار داد. با داشتن یک بازه جریانی بسیار عالی که بین ۶۳۰ تا ۶۳۰۰ آمپر است می توان در بسیاری از تابلو ها از این کلید استفاده کرد. کلید اتوماتیک پارس فانال با داشتن قابلیت نصب تجهیزات جانبی بسیار کارآمد تر شده اند. رله های مختلفی که می توان به صورت جانبی در این کلید به کار برد بسیار گسترده می باشند. رله های جانبی شامل رله شنت تریپ، رله افت ولتاژ، کنتاکت کمکی، واحد محدود کننده جریان و… می شوند. با توجه به این رله ها می توان گفت که به کار بردن این کلید ها در مدار می تواند یک حفاظت کامل را ایجاد کند.

قیمت کلید اتوماتیک پارس فانال

در تعیین قیمت کلید اتوماتیک پارس فانال مشخصه های بسیاری دخیل می باشند. می توان مقدار جریان عبوری را از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت نام برد. قیمت را در کلید های حفاظتی در اولویت های دوم و سوم قرار می دهند. به دلیل اینکه کیفیت در این کلید ها بسیار مهم می باشد قیمت را مد نظر قرار نمی دهند. با تمامی این تعاریف باز هم قیمت می تواند جذابیت خاصی را برای خرید ایجاد کند.

کلید اتوماتیک پارس فانال

کلید اتوماتیک پارس فانال قیمت بسیار مناسبی را دارا می باشد. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد قیمت می توانید با شماره تلفن های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید. یکی از عواملی که باعث توجیه قیمت می شود هزینه تجهیزات موجود می باشد

تجهیزات بکار رفته در یک سیستم برق بسیار گران قیمت می باشد. شما با یک هزینه بسیار کم می توانید از این تجهیزات در مقابل بسیاری از عوامل حفاظت کنید. توجه داشته باشید که در هنگام خرید کالای مد نظر را تست نمایید. در خرید خود می توانید از فروشگاه های اینترنتی استفاده کنید. در هنگام خرید به اصالت کالا توجه فرمایید. به دلیل کیفیت بالای کلید اتوماتیک پارس فانال می توان کالا های مشابه بسیاری را در بازار یافت.

عنوان

سوالات متداول 

انواع کلید اتوماتیک پارس فانال نام ببرید ؟

اتوماتیک کامپکت

اتوماتیک هوایی

کلید اتوماتیک پارس فانال چه ویژگی هایی دارد؟

  1. در صورت قطع مدار به دلایل مختلف این کلید سریعا در حالت آماده به کار قرار می گیرد.
  2. با داشتن کنتاکت های فرعی می تواند وضعیت خود را به اتاق مانیتورینگ اطلاع دهد.
  3. با توجه به ویژگی های خاص این کلید می توان در اتصال کوتاه نیز از آن استفاده کرد.

کلید اتوماتیک پارس فانال چیست؟

کلید اتوماتیک پارس فانال از جمله تجهیزات پرمصرف و باکیفیت در صنعت برق می باشد. کلید های اتوماتیک با توجه به ویژگی های متعدد خود می توانند بسیار کاربردی عمل کنند. این محصولات در مقابل بسیاری از عوامل و خطاهای مدار مقاوم می باشند. با توجه به ساختار حفاظتی کلید اتوماتیک باید به منظور حفظ کیفیت به صورت دوره ای این محصولات را در مدار سرویس کرد. تمیز کاری و تعویض سیم های کهنه می تواند در طول عمر این دستگاه موثر باشد. اکثر کلید های اتوماتیک پارس فانال در مدار وظیفه قطع مدار را در صورت بروز مشکل بر عهده دارند

ثبت نظر