عنوان

قیمت کلید و پریز لمسی

کلید و پریز ها از تجهیزات کاربردی و مهم در تمامی منازل محسوب می شوند که در طول روز بسیار مورد استفاده قرار می گیرند، از این رو وجود آن ها بسیار ضروری است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی کلید و پریز لمسی جایگزین بسیار خوبی برای کلید و پریز مکانیکی شده است. این کلید و پریز های لمسی از زیبایی بسیار بالایی برخوردار هستند. اما در مقابل این زیبایی ها، قابلیت های منحصر به فردی نیز دارند. کلید های لمسی با قابلیت یک پل، دو پل تا ۸ پل طراحی شده­اند، که برای خاموش و روشن کردن انواع لامپ ها مورد استفاده قرار می گیرند. عملکرد این کلید ها به صورتی است که رویه آن ها تمام لمسی است، یعنی با لمس کردن یک نقطه از صفحه روی کلید، لامپ ها روشن می شوند. نصب این نوع کلید ها بسیار آسان است، یعنی اگر بخواهید یک کلید مکانیکی را به لمسی تبدیل کنید، نیازی به تخریب دیوار نخواهد بود. پس زمینه این کلید ها در حالت روشن آبی می باشد و در تاریکی نیز پس زمینه آن ها قرمز است که در شب به راحتی کلید ها قابل مشاهده هستند. کلید و پریز های لمسی با هم همسان و هم  رنگ هستند، که یکی از دلایل پر طرفدار بودن آن ها محسوب می شود‌. قیمت کلید و پریز لمسی بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود و نمی توان نرخ ثابتی را برای آن ها در نظر گرفت. با توجه به این که کلید و پریز های لمسی در انواع مختلفی وجود دارند بنابراین قیمت آن ها متفاوت خواهد بود.

 انواع کلید و پریز لمسی

کلید های لمسی معمولی: کلید های لمسی چندان تفاوت خاصی با  دیگر انواع معمولی موجود در بازار ندارند. تنها تفائت آنها با سایر نمونه ها در این است که با لمس دست بر روی آنها، خاموش و روشن می شوند. از مزایای این نوع کلید ها می توان به زیبایی و لمسی بودن آن ها اشاره کرد. هنگام خرید کلید و پریز لمسی در نوع معمولی بایستی به قیمت و کیفیت لمس آن توجه داشته باشید.

کلید های لمسی مجهز به گیرنده رادیویی: این نوع کلید های لمسی مجهز به گیرنده های رادیویی هستند. یعنی داخل آن ها رله ها و گیرند های رادیویی وجود دارد، که موجب آسانی در کارکرد آن ها می شود. بنابراین می توان آن ها را با ریموت نیز کنترل کرد که به راحتی می توان توسط نرم افزار مخصوص آن را بر روی گوشی اجرا کرد. این نوع کلید های لمسی بسیار محبوب و پر طرفدار هستند و می توان آن ها را در همان سیستم سیم کشی قبلی خانه نصب کرد. برای خرید کلید های لمسی با گیرنده رادیویی باید ابتدا به کیفیت این محصول و سپس به ریموت و کنترل از راه دور آن توجه داشته باشید.

کلید های لمسی با کنترل کابلیRS 485 Bus, KNX,: کارایی این نمونه از کلید ها همچون سایر کلید های لمسی می باشد و تنها تفاوت آن با مدل های دیگر، نحوه ارتباطی آن است که به صورت سیمی می باشد. بنابراین برای نصب کردن و راه اندازی کلید های لمسی با کنترل کابلی، بایستی سیم کشی قبلی خانه را تغییر دهید. به طور کلی می توان گفت که تغییر دادن سیستم سیم کشی خانه، می تواند کمی زمان بر و همچنین هزینه آور باشد. از مزایای این نوع کلید ها می توان به امنیت بالا تر و سرعت بیشتر اشاره کرد.

کلید های لمسی مجهز بهZWAVE,ZIGHBEE  Wifi,: این مدل کلید های لمسی، به جای گیرنده های رادیویی از امواج Wifi, zwave,zighbee پشتیبانی می کنند. شما در گوشی خود می توانید توسط نرم افزار های مخصوص این کلید ها را از راه دور نیز کنترل کنید. این نمونه از کلید ها به راحتی بر روی سیستم سیم کشی قبلی خانه نصب می شوند.

مشخصات کلید و پریز لمسی

در این قسمت از مقاله قصد داریم مشخصات فنی کلید و پریز لمسی را برای شما شرح دهیم.

  • جریان خروجی هر پل ۴ آمپر است.
  • توان مصرفی کلید ها یک وات است.
  • میزان رطوبت مجاز برای کلید و پریز لمسی در محلی که نصب می شود، حداکثر ۷۰ درصد می باشد.
  • ابعاد پنل کلید های هوشمند ۸.۵ سانتی متر است.
  • محدوده دمای کاری هر کلید بین ۱۰- تا ۵۰+ سانتی گراد است.

عنوان

خرید قیمت کلید و پریز لمسی

هنگام خرید کلید و پریز لمسی باید نکات مهمی را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین نوع آن را انتخاب و خریداری کنید. یکی از ویژگی های مهمی که در انتخاب بهترین کلید و پریز لمسی باید به آن توجه داشته باشید، جنس رویه کلید است. جنس رویه کلید ها در نوع کریستال، شبه کریستال، رویه چوب مصنوعی و یا طبیعی موجود می باشد. در میان آن ها کلید لمسی با رویه کریستال، ضد خش است و طول عمر بالایی دارد.

علاوه بر این ویژگی دیگری در انتخاب بهترین کلید لمسی وجود دارد که بایستی آن را در نظر داشته باشید. تکنولوژی به کار رفته در صفحات لمسی کلید بسیار حائز اهمیت است. به طور کلی دو نوع تکنولوژی مقاومتی و خازنی وجود دارد، که تکنولوژی خازنی از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است. بنابراین شما باید در هنگام خرید کلید های لمسی تمامی نکات ذکر شده را در نظر داشته باشید‌ تا بتوانید بهترین و با کیفیت ترین کلید لمسی را خریداری کنید.

فروش قیمت کلید و پریز لمسی

مدل های بسیار متنوعی از کلید و پریز لمسی در بازار موجود می باشد که تنوع کلید و پریز های لمسی را می توان در رنگ و جنس رویه، تعداد پل کلید ها و شکل آیکون مشاهده کرد. امروزه تولید کنندگان این محصول را در مدل های متنوع و متفاوت روانه بازار می کنند، که همین امر سبب شده تا شما به راحتی بتوانید مدل مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. فروشگاه های بسیاری وجود دارند که این کلید های لمسی را به فروش می رسانند، اما پیشنهاد ما این است برای خرید این محصول زیبا و جذاب به سایت فروشگاهی صنعت برق مراجعه کنید. در این سایت می توانید کلید های لمسی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری کنید.

عنوان

سوالات متداول 

مشخصات کلید و پریز لمسی را نام ببرید؟

  • جریان خروجی هر پل ۴ آمپر است.
  • توان مصرفی کلید ها یک وات است.
  • میزان رطوبت مجاز برای کلید و پریز لمسی در محلی که نصب می شود، حداکثر ۷۰ درصد می باشد.
  • ابعاد پنل کلید های هوشمند ۸.۵ سانتی متر است.
  • محدوده دمای کاری هر کلید بین ۱۰- تا ۵۰+ سانتی گراد است.

انواع کلید و پریز لمسی را نام ببرید؟

کلید های لمسی معمولی

کلید های لمسی مجهز به گیرنده رادیویی

ثبت نظر