عنوان

کلید و پریز هوشمند لمسی

کلید و پریز هوشمند لمسی ، وسیله‌ای است که با استفاده از آن می‌توانید میزان مصرف برق و عملکرد دستگاه‌ها را کنترل نمایید.

عنوان

مقدمه‌ای بر کلید و پریز هوشمند لمسی

اگر از آن دسته افرادی هستید که قبل از خروج از منزل چندین بار چک می‌کنید که همه دستگاه‌ها از برق جدا شده باشند، به طور حتم، مجموعه کلید و پریز هوشمند لمسی  ارائه شده در وب سایت https://sanatbargh.com برای شما مفید خواهد بود! کلید و پریزهای هوشمند ارائه شده در این وب سایت، کنترل لوازم خانگی در خانه را حتی زمانی که بیرون هستید آسان می‌کند. کنترل این دستگاه از راه دور بوده و بسیار آسان است. برای این کار به یک گوشی هوشمند و یک اپلیکیشن نصب شده روی آن نیاز دارید. تنها یک کلیک به شما این امکان را می‌دهد تا از کودک خود در برابر اثرات جریان الکتریکی محافظت کنید! جهت آشنایی بهتر با کارکرد کلید و پریز هوشمند لمسی ، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای مطلب ما را همراهی بفرمایید.

بنر تماس - صنعت برق

عنوان

ماهیت کلید و پریز هوشمند لمسی

کلید و پریز هوشمند لمسی ، وسیله‌ای است که با استفاده از آن می‌توانید میزان مصرف برق را کنترل کرده و یا دستگاه‌ها را در هر زمانی که لازم بود روشن / خاموش کنید. با کمک یک کلید و پریز «هوشمند»، می‌توانید یک ساعت خاصی را جهت کار کردن یک دستگاه مثلا روشن کردن یک کتری، تنظیم کنید.

و یا با استفاده از آن برق اصلی دستگاه را قطع کنید. تمام این کارها را می‌توان مستقیما از تلفن یا تبلت برنامه ریزی کرد.  مدیریت چنین خروجی تا حد امکان ساده است. کافی است یک تلفن هوشمند در دست داشته باشید و یک برنامه ویژه را در Google Play یا App Store دانلود کنید.

عنوان

عملکرد کلید و پریز هوشمند

با خرید چنین فناوری جدیدی ، مطمئنا باید از عملکردهای آن آگاه باشید! برخی از مدل‌ها عملکرد محدودی دارند و مواردی وجود دارد که سازنده،  هر آپشنی را که می‌توانسته به اصطلاح به محصول “دوخته” است!  بنابراین، پیش از خرید حتما تعیین کنید که هدف شما از خرید کلید هوشمند چه می‌باشد. از میان عملکردهایی که تقریبا برای همه مدل‌های کلید و پریز هوشمند لمسی، در دسترس هستند، می توان موارد اصلی زیر را متمایز کرد:

  • کنترل بر عملکرد وسایل برقی و کنترل از راه دور آنها.
  • توانایی کنترل و تنظیم دمای خانه: سنسور تعبیه شده در خروجی این کلید، نسبت به افزایش دما هشدار داده و ایمنی اتاق را در برابر آتش بهبود می‌بخشد.
  • نظارت بر داده‌های مصرف برق توسط دستگاه‌های متصل از طریق چنین کلید و پریزهای هوشمندی، امکان پذیر است.
  • امکان تنظیم زمان روشن/خاموش کردن شبکه دستگاه‌ها: این ویژگی برای کسانی که خانه را ترک کرده و به خاطر نمی آورند که آیا دستگاه از پریز برق جدا شده است یا خیر! بسیار ایده‌آل می‌باشد.
  • راه اندازی مجدد دستگاه ها از راه دور.

لازم به ذکر است که وظیفه اصلی یک کلید و پریز هوشمند لمسی ، کنترل عملکرد تجهیزات متصل به آن از فاصله دور است. در میان انواع مدل‌های “پریزهای هوشمند”، بیشترین تقاضا برای آن دسته از کلیدهایی است که از اتصال WiFi استفاده می‌کنند.

عنوان

مزایا و معایب کلید هوشمند

در میان تمام مزایایی که کلید و پریزهای هوشمند دارند، دو مزیت عمده قابل تشخیص است:

  • توانایی کنترل مصرف لوازم الکتریکی
  • و کنترل پریز از راه دور از طریق شبکه.
بنر تماس - صنعت برق

عنوان

چگونه باید از کلید و پریز هوشمند لمسی استفاده کرد؟

تولید کنندگان کلید و پریزهای هوشمند، دستورالعمل‌های کاربر واضحی را برای محصولات خود ارائه می‌دهند. اگر چه این دستورالعمل‌ها تا حد زیادی جهانی بوده و تفاوت قابل توجهی ندارند! مهم ترین تفاوت بین مدل‌ها و برندهای مختلف کلید و پریزهای هوشمند، عملکردهای اضافی و کیفیت قطعات بدنه است. اما، لازم نیست نگران باشید که خروجی یک برند از یک برند دیگر تفاوت قابل توجهی داشته باشد!  زیرا همه آنها از پلاستیک بادوام و مقاوم در برابر دما ساخته شده‌اند!

عنوان

چگونه یک کلید و پریز هوشمند راه اندازی کنیم؟

به منظور راه اندازی عملکرد یک کلید “هوشمند”، اولین گام این است که کیت شروع (سوکت + دروازه) برنامه مربوطه را از Google Play یا App Store روی ابزار خود نصب کنید. دستورالعمل های دانلود روی جعبه همراه دستگاه چاپ شده یا در قسمت داخلی قرار دارد. برای راحتی بارگیری برنامه، بسیاری از برندها، یک کد QR روی جعبه قرار می‌دهند که باید آن را اسکن کرده و بلافاصله به صفحه دانلود بروید.

 برای اینکه کلید و پریز کار کند، باید از اینترنت پایدار و وای فای بدون وقفه و همچنین سلامت روتر اطمینان حاصل کنید. پس از نصب برنامه، باید آن را باز کنید و تمام عملکردهای دستگاه را بررسی کنید.

برای اتصال یک پریز به یک ابزار و یک شبکه بی سیم، آن را از لیست انتخاب کنید. پس از چنین تنظیماتی، سوکت “هوشمند” آماده کار بوده و می‌توان دستگاه‌ها را به آن متصل کرد. لازم به ذکر است که برای نظارت بر عملکرد پریز ، می‌توانید بر روی چراغ نشانگر روی کیس تمرکز کنید.

عنوان

نحوه استفاده صحیح از کلید و پریز هوشمند لمسی

کلید و پریز هوشمند لمسی ، در محدوده ولتاژ تغذیه ۱۰۰-۲۴۰ ولت کار می‌کند. قدرت دستگاه نیز  باید از ۲ تا ۴ کیلو وات باشد. این امر به شما امکان می‌دهد در یک زمان معین؛ نه تنها سیستم‌های ساده مانند سیستم‌های روشنایی محیط را روشن کنید.  بلکه بتوانید سیستم‌های گرمایش یا تهویه مطبوع قدرتمند را نیز راه‌اندازی نمایید.

بنر تماس - صنعت برق

عنوان

مرکز خرید معتبر کلید و پریز هوشمند لمسی

اگر پس از مطالعه این مطلب هنوز با این سوال مواجه می‌باشید که سوکت هوشمند چیست و این دستگاه را از کجا می‌توانید بخرید؟ پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت مشاوره و دریافت پاسخ تمامی سوالات خود با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید. مدیران این مجموعه با کمال میل، تمام اطلاعات لازم را را در اختیار شما قرار می دهند.

لازم به ذکر است که مدیران مجموعه صنعت برق، در زمینه «خانه های هوشمند» تخصص داشته  و چندین سال است که در این زمینه فعالیت می‌کنند. محصولات عرضه شده در این وب سایت، دارای گواهینامه‌های کیفی لازم بوده و تولیدکنندگان آن‌ها از جمله تولیدکنندگان قابل اعتماد و شناخته شده در بازارهای جهانی می‌باشند.کلیه دستگاه های سازنده،

،  مشمول ۱۲ ماه گارانتی و پشتیبانی فنی در خصوص نصب و راه اندازی دستگاه می باشند. با وجود تمام این مزایا در خرید از این مجموعه تردید نداشته و با اطمینان خاطری تمام از کیفیت و قیمت محصول ، سفارش خرید خود را ثبت نمایید!

عنوان

سوالات متداول 

ماهیت کلید و پریز هوشمند لمسی چیست ؟

کلید و پریز هوشمند لمسی ، وسیله‌ای است که با استفاده از آن می‌توانید میزان مصرف برق را کنترل کرده و یا دستگاه‌ها را در هر زمانی که لازم بود روشن / خاموش کنید. با کمک یک کلید و پریز «هوشمند»، می‌توانید یک ساعت خاصی را جهت کار کردن یک دستگاه مثلا روشن کردن یک کتری، تنظیم کنید.

چگونه باید از کلید و پریز هوشمند لمسی استفاده کرد؟

تولید کنندگان کلید و پریزهای هوشمند، دستورالعمل‌های کاربر واضحی را برای محصولات خود ارائه می‌دهند. اگر چه این دستورالعمل‌ها تا حد زیادی جهانی بوده و تفاوت قابل توجهی ندارند! مهم ترین تفاوت بین مدل‌ها و برندهای مختلف کلید و پریزهای هوشمند، عملکردهای اضافی و کیفیت قطعات بدنه است.

چگونه یک کلید و پریز هوشمند راه اندازی کنیم؟

به منظور راه اندازی عملکرد یک کلید “هوشمند”، اولین گام این است که کیت شروع (سوکت + دروازه) برنامه مربوطه را از Google Play یا App Store روی ابزار خود نصب کنید. دستورالعمل های دانلود روی جعبه همراه دستگاه چاپ شده یا در قسمت داخلی قرار دارد. برای راحتی بارگیری برنامه، بسیاری از برندها، یک کد QR روی جعبه قرار می‌دهند که باید آن را اسکن کرده و بلافاصله به صفحه دانلود بروید. برای اینکه کلید و پریز کار کند، باید از اینترنت پایدار و وای فای بدون وقفه و همچنین سلامت روتر اطمینان حاصل کنید.

ثبت نظر