کنتاکتور هیوندای ۲۴ آمپر

کنتاکتور هیوندای ۱۲ آمپر

کنتاکتور هیوندای ۳۲ آمپر

کنتاکتور هیوندای - صنعت برق

کنتاکتور هیوندای hgc12 بوبین ۲۲۰ ولت

کنتاکتور هیوندای - صنعت برق

کنتاکتور ( بیشتر از ۱۰۰A ) هیوندای

کنتاکتور هیوندای - صنعت برق

کنتاکتور ۴۰ آمپر با بوبین DC هیوندای اصل کره جنوبی

عنوان

مشخصات فنی کنتاکتور هیوندای Hyundai

کنتاکتور هیوندای در برخی از تجهیزات صنعتی مانند آسانسور‌ها برای قطع و وصل کردن جریان برق از ترکیبی از میدان مغناطیسی و آهنربا استفاده می‌شود. کنتاکتور هیوندای یکی از همین قطع کننده‌ها و وصل کننده‌های جریان برق می‌باشد. از نظر فنی کنتاکتور دارای مشخصات زیر می‌باشد. کنتاکتور دارای ترمینال‌هایی برای کنترل قدرت است. همچنین ترمینال‌های موجود در کنتاکتور هیوندای به دو دسته ترمینال‌های اصلی و ترمینال‌های کمکی تقسیم بندی می‌شوند. از دیگر مشخصات فنی کنتاکتور هیوندای می‌توان به سری کنتاکتور و پارت نامبر آن اشاره کرد. نام کارخانه سازنده معمولاً بر روی کنتاکتور هیوندای نوشته می‌شود و این کنتاکتور دارای درپوش ایمنی میباشد. ریل‌های تابلو برق، مکان‌هایی هستند که  کنتاکتور‌ها بر روی آن قرار می‌گیرند. این قطعه دارای  یک فریم در بالای کنتاکتور میباشد و همچنین کاور نیز در جلوی آن قرار گرفته است. مشخصات فنی کنتاکتور هیوندای معمولا به صورت یک لیبل بر روی آن نصب می‌شود. برای نصب پیچ بر روی آن از یک سوراخ استفاده می‌شود و همچنین سوراخ‌هایی نیز در طرفین کنتاکتور برای نصب کنتاکتور کمکی وجود دارد.

عنوان

کاتالوگ کنتاکتور هیوندای

کنتاکتورها به رله‌ها شباهت زیادی دارند. تفاوت آنها با رله این است که برای کاربردهایی که نیاز به آمپر بسیار بالا می‌باشد مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر قصد خرید این قطعه را داشته باشید باید با کاتالوگ کنتاکتور هیوندای نیز آشنایی پیدا کنی.د شما در درون کاتالوگ کنتاکتور هیوندای میتوانید مشخصات فنی آن مانند بازه آمپر و بازه توان آن را  پیدا کنید.  بازه آمپر کنتاکتورها می‌تواند  از نه تا ۸۰۰ آمپر باشد.  همچنین توان آنها نیز از ۴ کیلووات تا ۴۴۰ کیلووات متغیر است. در درون کاتالوگ کنتاکتور هیوندا می‌توانید کاربردهای آن را نیز بیابید. از آن‌ها در تابلوهای برق می‌توانید استفاده کنید. همچنین صنایع برق، نفت، مخابرات و سیمان نیز از آنها استفاده می‌کنند.

 نصب کنتاکتور هیوندای

برای نصب کنتاکتور هیوندا به زمان زیادی احتیاج ندارید و در کوتاهترین زمان ممکن می‌توانید آن را نصب کنید. از جمله مواردی که در کنتاکتور هیوندای به آسانی در دسترس هستند می‌توان به محل ورود سیم‌ها، محل نصب پیچ و محل قرارگیری ریل‌ها اشاره کرد. همچنین شما می‌توانید با استفاده از یک پیچ گوشتی به راحتی بوبین را از پنل کنترل باز و جدا کنید. پس از اینکه کنتاکتور را نصب کردید عملکرد آن به این صورت است که یک بوبین در درون آن قرار می‌گیرد. سپس با وصل کردن جریان برق به این بوبین، این قطعه حالت آهنربایی به خود میگیرد. باید گفت برای آهنربا شدن آن پس از این که قطعه آهنربا شد یک هسته متحرک فلزی را به سمت خود جذب می‌کند. هسته متحرک باعث می‌شود که یک سری از کنتاکت‌های فلزی داخل کنتاکتور به یکدیگر برخورد نماید.

 لوازم کنتاکتور هیوندای Hyundai

لوازم کنتاکتور Hyundai به چند دسته تقسیم می‌شوند. که یک به یک به بررسی آنها می‌پردازیم. اولین قسمتی که در کنتاکتور وجود دارد یک کاور شیشه‌ای است که بر روی دکمه کنتاکتور قرار گرفته است. کاور شیشه ای کمک می‌کند که از تصادفی فشرده شدن دکمه کنتاکتور جلوگیری شود. بر روی پلاتین‌هایی که در کنتاکتور هیوندای قرار دارد پوششی وجود دارد که سبب جمع قوس‌های الکتریکی میشود. محل اتصال کنتاکت‌های کمکی به سیم‌ها هم این مکان می‌باشد. همچنین بر روی پلاتین‌ها محافظ‌هایی قرار دارد که از برق گرفتگی افراد جلوگیری می‌کند.

برای حفاظت از آرک‌های به وجود آمده در هنگام قطع و وصل جریان نیز یک محفظه قوس الکتریکی در این ابزار وجود دارد. به منظور اتصال ترمینال‌ها در روی کنتاکتور یک محفظه ترمینال پیچی نیز یافت می‌شود. قطعه دیگر به کار رفته در کنتاکتور Hyundai  پل کنتاکتور می‌باشد. از این قطعه برای قطع و وصل کردن جریان استفاده می‌شود. کنتاکتور Hyundai  متحرک است. این هسته متحرک زمانی که برق دار شود به سمت هسته ثابت جذب میشود. همچنین زمانی که جریان برق قطع شود با استفاده از یک فنر برگشتی هسته‌ها از یکدیگر جدا میشوند. سیم پیچی که در کنتاکتور هیوندای به کار رفته است هسته ثابت آن را به یک آهنربای الکتریکی تبدیل می‌کند. همچنین در این قسمت یک کاور محافظ وجود دارد که از لمس کردن سیم پیچ توسط افراد محافظت می‌کند. دیگر قطعه موجود در کنتاکتور هیوندای دمپر لاستیکی است. دمپر تاثیر روشن خاموش شدن بر تماس مغناطیسی را کاهش میدهد. برای ذخیره کردن سیم پیچ و هسته ثابت نیز از یک قاب در قسمت پایین تماس مغناطیسی استفاده می‌شود.

عنوان

نمایندگی کنتاکتور هیوندای 

شرکت صنعت برق، نمایندگی کنتاکتور هیوندای را بر عهده دارد. مزیت خرید از نمایندگی کنتاکتور هیوندای برخورداری از جنس با کیفیت و با دوام می‌باشد که نمایندگی کیفیت آن را تضمین می‌کند. کنتاکتور‌های ارائه شده در نمایندگی کنتاکتور هیوندای همگی دارای ضمانت پس از فروش هستند. شرکت صنعت برق از جمله معتبرترین نمایندگی‌های کنتاکتور هیوندای در کشور ایران می‌باشد. تمامی قطعاتی که در این شرکت فروخته می‌شوند از استانداردهای جهانی تبعیت می‌کند و مشابه آنها را می‌توانید در هر جایی از دنیا پیدا کنید. برای خرید از نمایندگی کنتاکتور هیوندای تنها کافیست که با شماره تلفن‌های شرکت تماس بگیرید یا به آدرس شرکت sanatbargh.com در فضای مجازی سر بزنید.

کنتاکتورهای هیوندای همه تولید کشور کره جنوبی هستند و برای تولید آنها از مواد درجه یک و با کیفیت استفاده شده است. کنتاکتورهایی که در نمایندگی کنتاکتور هیوندای صنعت برق به فروش می‌رسد همگی دارای طول عمر بالایی هستند و بدون آسیب دیدگی میتواند تا سالیان دراز مورد استفاده قرار گیرند. علت تمایز برند هیوندای با سایر برندهای کنتاکتور در این است که این قطعه می‌تواند با آمپرهای مختلف کار کند و با آنها سازگاری داشته باشد. در نتیجه افراد تمایل بیشتری به خرید این برند دارند.

عنوان

قیمت کنتاکتور هیوندای 

برای اطلاع از قیمت کنتاکتور هیوندای می‌توانید به آدرس سایت sanatbargh.com مراجعه کنید تا بتوانید از نزدیک قطعات را مورد بررسی قرار دهید. درست است که خرید کنتاکتور هیوندای Hyundai بصورت حضوری می‌تواند مزایای زیادی برای شما داشته باشد اما باید معایب آن که صرف وقت و هزینه زیاد میباشد را نیز در نظر بگیرید. شما برای استعلام قیمت کنتاکتور هیوندای تنها کافیست با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید و در هر شهری از کشور ایران قرار داشته باشید این قطعات برای شما ارسال خواهد شد. قیمت کنتاکتور هیوندای در شرکت صنعت برق که نمایندگی این قطعه می‌باشد بسیار مقرون به صرفه است. البته باید بدانید که قیمت ‌گذاری این قطعه توسط این شرکت انجام نمی‌شود و از آنجایی که این قطعه وارداتی می‌باشد عوامل زیادی مانند قیمت دلار و نوسانات بازار ارز بر روی قیمت آن تاثیر زیادی دارد. همچنین با خرید کنتاکتور HYUNDAI از شرکت صنعت برق شما می‌توانید از خدمات پس از فروش نیز برخوردار شوید. همانطور که گفته شد این قطعه همراه با ضمانت فروخته می‌شود. البته باید ذکر کرد که اگر شما از نمایندگی این شرکت اقدام به خرید کنید با وجود خدمات پس از فروش قیمت کنتاکتور هیوندای برای شما تفاوت چندانی نخواهد کرد و در عوض می‌توانید در صورت آسیب دیدگی آن را به ‌راحتی تعمیر و یا تعویض نمایید.

عنوان

سوالات متداول کنتاکتور هیوندای

معرفی کنتاکتور هیوندای

کنتاکتور هیوندای در برخی از تجهیزات صنعتی مانند آسانسور‌ها برای قطع و وصل کردن جریان برق از ترکیبی از میدان مغناطیسی و آهنربا استفاده می‌شود

نصب کنتاکتور هیوندای به چه صورت است؟

برای نصب کنتاکتور هیوندای به زمان زیادی احتیاج ندارید و در کوتاهترین زمان ممکن می‌توانید آن را نصب کنید. از جمله مواردی که در کنتاکتور هیوندای به آسانی در دسترس هستند می‌توان به محل ورود سیم‌ها، محل نصب پیچ و محل قرارگیری ریل‌ها اشاره کرد. همچنین شما می‌توانید با استفاده از یک پیچ گوشتی به راحتی بوبین را از پنل کنترل باز و جدا کنید. پس از اینکه کنتاکتور را نصب کردید عملکرد آن به این صورت است که یک بوبین در درون آن قرار می‌گیرد.

لوازم کنتاکتور هیوندای به چند دسته تقسیم می‌شوند ؟

لوازم کنتاکتور Hyundai به چند دسته تقسیم می‌شوند. که یک به یک به بررسی آنها می‌پردازیم. اولین قسمتی که در کنتاکتور وجود دارد یک کاور شیشه‌ای است که بر روی دکمه کنتاکتور قرار گرفته است. کاور شیشه ای کمک می‌کند که از تصادفی فشرده شدن دکمه کنتاکتور جلوگیری شود. بر روی پلاتین‌هایی که در کنتاکتور هیوندای قرار دارد پوششی وجود دارد که سبب جمع قوس‌های الکتریکی میشود.

ثبت نظر