عنوان

کوماکس وایر، رهبر بازار تجهیزات مربوط به پردازش کابل و سیم است. این مجموعه، خط تولید متنوعی از ماشین‌ها و تجهیزات فرآوری سیم را تولید و به بازارهای جهانی عرضه می‌کند.

نحوه خرید تجهیزات کوماکس

 

کوماکس وایر، رهبر بازار تجهیزات مربوط به پردازش کابل و سیم است. این مجموعه، خط تولید متنوعی از ماشین‌ها و تجهیزات فرآوری سیم ( از ماشین‌های نیمه‌خودکار تا ماشین‌های تمام اتوماتیک ) را تولید و به بازارهای جهانی عرضه می‌کند. در صورت نیاز به خرید تجهیزات و دستگاه‌های پردازش کابل و سیم کوماکس، پیشنهاد می‌کنیم با کارشناسان فروش مجموعه صنعت برق تماس حاصل فرمایید.

عنوان

کابل برق

 

پیش از آشنایی با تجهیزات پردازش کابل کوماکس، لازم است که مروری بر ماهیت کابل داشته باشیم. کابل معمولا به عنوان یک یا چند سیم هسته طراحی شده برای انتقال نیرو در فرکانس‌های صنعتی از تابلوی اصلی یا دستگاه توزیع ورودی به کاربران نهایی برق شناخته می‌شود. کابل برق برای اتصال برق تجهیزات سیار و یا برای نصب دائمی استفاده می‌شود. صرف نظر از محدوده و طراحی، تمام انواع محصولات کابل برق دارای عناصر زیر هستند که اساس آنها را تشکیل می‌دهد:

  • هادی که انتقال جریان را انجام می‌دهد.
  • عایقی که عملکردهای حفاظتی را برای هسته رسانا فراهم می‌کند.
  • پوسته بیرونی، که برای اطمینان از ایمنی تمام سازه‌ها عمل می‌کند.
کوماکس - صنعت برق

لازم به ذکر است که در محصولات کابلی از دو نوع اصلی هسته رسانا استفاده می‌شود، که از سیلت مس یا آلومینیوم ساخته شده‌اند. همچنین می‌توان بین محصولاتی که در شبکه‌های فشار قوی و فشار ضعیف کار می‌کنند تمایز قائل شد. اولی برای استفاده در شبکه های AC و DC از ۱۰۰ کیلو وات و بالاتر طراحی شده است. دومی را می‌توان برای انتقال جریان متناوب از ۱ تا ۵۰ کیلو وات و جریان مستقیم، استفاده کرد.

آشنایی با مجموعه کوماکس

 

از سال ۱۹۷۵، کوماکس از یک تجارت ۳ نفره به گروهی با بیش از ۳۰ شرکت و بیش از ۱۸۰۰ کارمند تبدیل شده است. در سال ۱۹۸۱، بنیانگذار این شرکت، مکس کخ، با تاسیس کوماکس در ایالات متحده آمریکا، شروع به گسترش و توسعه فعالیت خود در خارج از کشور کرد. و از آن زمان تا کنون این توسعه را ادامه داده است. کوماکس در دهه‌های اخیر به لطف توسعه مداوم تجهیزات و راهکارهای نوآورانه و جدید برای پردازش سیم خودکار، جایگاه خود را به عنوان یکی از رهبران بازار و فناوری تثبیت کرده است. در واقع، کوماکس یک شرکت سوئیسی فعال در سطح جهانی با امکانات تولید در اروپا، آمریکای شمالی و جنوبی، آسیا و آفریقا است.

این مجموعه، خدمات فروش محلی و پشتیبانی خدمات محصولات خود را در بیش از ۶۰ کشور از طریق شرکت‌های تابعه و نمایندگان مستقل ارائه می‌دهد. این ویژگی، به کوماکس یک حضور جهانی منحصربه‌فرد داده و به این مجموعه این امکان را داده است که به طور کارآمد و شایسته به مشتریان محلی و جهانی خود در همه زمان‌ها خدمت کند. شایان ذکر است که دستگاه‌های سیم‌کشی کوماکس از مدرن‌ترین فناوری‌ها استفاده کرده و امکان تبدیل سریع و آسان یک کابل از یک کاربرد به کاربرد دیگر را می‌دهد. مجموعه کوماکس، طیف کاملی از تجهیزات از دستگاه‌های برش ساده برای برش انواع مواد مختلف گرفته تا دستگاه های سیم کشی اتوماتیک با کارایی بالا برای مقاطع سیم بزرگ، را به کاربران ارائه می‌دهد.

بنر تماس - صنعت برق

عنوان

مهمترین تجهیزات تولیدی کوماکس

شایان ذکر است که محصولات و تجهیزات پردازش کابل و سیم کوماکس محدود به طیف خاصی نبوده و انواع مختلفی از دستگاه‌ها و تجهیزات را شامل می‌شود. در ادامه به برخی از تجهیزات تولیدی این مجموعه پرداخته می‌شود:

  • Lambda 240 ST : دستگاه تثبیت سپر ولتاژ بالا Lambda 240 ST ، یک دستگاه فشرده و نیمه اتوماتیک است که نوار محافظ خطوط ولتاژ بالا را با استفاده از نوار چسب، ثابت و محکم می کند. این راهکار، به ویژه برای برنامه‌های کاربردی در بخش تحرک الکتریکی طراحی شده است.
  • Lambda 240 SP : دستگاه پردازش سپر نیمه اتوماتیک ولتاژ بالا Lambda 240 SP ، یک دستگاه فشرده و نیمه اتوماتیک برای پردازش نوار محافظ و هادی‌های داخلی کابل‌های HV در زمینه تحرک الکتریکی است.
  • Mira 32 : دستگاه برقی Mira 32 ، مدلی ایده‌آل برای پردازش کابل نیمه خودکار است. این مدل، برای کابل‌های مورد استفاده در بخش های خودروسازی و صنعتی که با تیغه‌های V قابل جدا شدن هستند، طراحی شده است.  این دستگاه که با دستگیره‌های چرخشی قابل تنظیم است، کابل‌هایی با قطر خارجی تا ۴ میلی‌متر و طول  ۲۵ میلی‌متر را پردازش می‌کند. کابل های تک و هسته‌های کابل‌های روکش دار را می‌توان به طور کامل یا جزئی جدا کرد.
  • Mira 230 : دستگاه Mira 32 ساخته شده توسط کوماکس، پاسخی به خواسته های امروزی در پردازش سیم با ترکیبی وسیع از محصولات است. این دستگاه با طیف وسیعی از کاربردها، حمل آسان و افزایش بهره وری، نیازهای صنایع پیشرفته را برآورده می‌کند. این دستگاه را می‌توان نخستین انتخاب برای پردازش چند هادی به دلیل مناسب بودن برای پردازش توالی، دانست.
  • Mira 230 Q : دستگاه Mira 230 Q دارای تمام عملکردهای Mira 230 به علاوه مانیتورینگ قطع الکترونیکی ACD (Automatic Conductor Detector) می‌باشد.  این سیستم نظارت، کوچکترین تماس بین تیغه و هادی را تشخیص داده و سیگنال می دهد. Mira 230 Q همچنین از فناوری ACD به عنوان کمکی برای انجام تنظیمات خودکار استفاده می کند. در این دستگاه، مقادیر برش بر اساس قطر هادی اندازه گیری شده، تنظیم می شود.

Mira 440 / Mira 440 SF : در دستگاه استریپ کابل های کواکسیال و سه محوره Mira 440 / Mira 440 SF ، تیغه‌های تخت چرخان، دقت بالایی را هنگام پردازش کابل‌های کواکسیال یا سه محوری تضمین می‌کنند. Mira 440 می‌تواند تا ۹ لایه هادی را در یک توالی پردازش کرده و به لطف ویژگی‌های اضافی مانند اسکن بارکد، درجه بالایی از بهره وری را تضمین می‌کند.

کوماکس - صنعت برق

بهترین مرکز فروش تجهیزات کوماکس

در پایان لازم به ذکر است که در صورت نیاز به تهیه تجهیزات پردازش سیم کوماکس، می‌توانید با کارشناسان مجموعه صنعت برق تماس بگیرید. این مجموعه از جمله مراکز خوشنام در عرضه و توزیع بهترین برندهای  تجهیزات پردازش کابل از جمله تجهیزات کوماکس است. پیشنهاد می‌کنیم در خرید از این مجموعه تردید نداشته و با اطمنیان خاطری تمام از کیفیت و قیمت تجهیزات این مجموعه، سفارش خرید خود را ثبت نمایید. همچنین در صورت مواجه شدن با هر گونه چالشی در طی فرایند خرید آنلاین تجهیزات کوماکس، می‌توانید با کارشناسان بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

بنر تماس - صنعت برق

عنوان

سوالات متداول

نحوه خرید تجهیزات کوماکس چگونه است؟

کوماکس وایر، رهبر بازار تجهیزات مربوط به پردازش کابل و سیم است. این مجموعه، خط تولید متنوعی از ماشین‌ها و تجهیزات فرآوری سیم را تولید و به بازارهای جهانی عرضه می‌کند. در صورت نیاز به خرید تجهیزات و دستگاه‌های پردازش کابل و سیم کوماکس، پیشنهاد می‌کنیم با کارشناسان فروش مجموعه صنعت برق تماس حاصل فرمایید.

بهترین مرکز فروش تجهیزات کوماکس کدام است؟

در پایان لازم به ذکر است که در صورت نیاز به تهیه تجهیزات پردازش سیم کوماکس، می‌توانید با کارشناسان مجموعه صنعت برق تماس بگیرید. این مجموعه از جمله مراکز خوشنام در عرضه و توزیع بهترین برندهای  تجهیزات پردازش کابل از جمله تجهیزات کوماکس است.

ثبت نظر