نمایندگی ABB

نمایندگی ABBیکی مهمترین فروشگاه های تجهیزات صنعت برق می باشد. در صنعت برق تجهیزات با کیفیت اهمیت ویژه ای دارند.

عنوان

نمایندگی ABBیکی مهمترین فروشگاه های تجهیزات برق می باشد. در صنعت برق تجهیزات با کیفیت اهمیت ویژه ای دارند. کیفیت بالای تجهیزات می تواند بهترین کارایی سیستم را به دنبال داشته باشد. یک مجموعه برق برای انجام بهترین عملکرد خود باید قطعات مختلفی را در کنار یکدیگر مورد استفاده قرار دهد. داشتن بهترین تجهیزات می تواند برای شما از نظر اقتصادی نیز بسیار به صرفه باشد. محصولات با کیفیت شرکت ای بی بی را می توان در دسته بندی های مختلف مورد استفاده قرار داد. شرکت ABB با سابقه بسیار درخشان در تولید و عرضه تجهیزات و قطعات الکتریکی می باشد. این شرکت با سابقه ۱۳۰ ساله خود در این صنعت فعالیت گسترده ای را داشته است. با توجه به سابقه و کیفیت محصولات می توان این شرکت را از پرچم داران فناوری دانست. این شرکت یکی از تاثیر گذاران در عرصه صنعت برق می باشد. این شرکت در ۴ حوزه عمده فعالیت می کند.

این ۴ حوزه عبارت اند از برق، اتوماسیون صنعتی، حرکت و رباتیک که در سطح جهان فعالیت خود را دنبال می کنند. این شرکت در ۱۰۰ کشور جهان نمایندگی ABB را تاسیس کرده است. این نمایندگی ها به عنوان دفتر فروش و کارخانه های زیر مجموعه مشغول فعالیت می باشند. این شرکت با ۱۴۷۰۰۰ کارمند در زمینه های مختلف فعالیت می کند.

نمایندگیABB- sanatbargh.com

بنر تماس - صنعت برق

عنوان

لیست محصولات نمایندگی ABB

محصولات ABB تنوع بسیار زیادی را داشته و در حوزه برق بسیار محبوب می باشند. محصولاتی که در نمایندگی ABB به صورت تعداد و عمده عرضه می شوند را می توان به صورت زیر عنوان کرد.

 1. کلید های اتوماتیک
 2. کلید های مینیاتوری در جریان های مختلف
 3. کلید های نشت جریان و محافظ جان ها
 4. رله های حرارتی و بی متال ها
 5. سافت استارتر ها و درایور ها
 6. کنتاکتور های قدرت و فشار ضعیف

در ادامه به بررسی هر یک از این محصولات پرداخته و آن ها را برای شما شرح خواهیم داد. با شناخت کلی می توانید به صورت کلی از این محصولات استفاده کنید.

عنوان

بنر تماس - صنعت برق

عنوان

کنتاکتور ها در نمایندگی ABB

کنتاکتور یک کلید مکانیکی می باشد که با توجه به نوع کاربرد می تواند عملیات قطع و وصل مدار را انجام دهد. این محصول را می توان در بهترین کیفیت از نمایندگی ABB خریداری کرد.

عنوان

کلید های اتوماتیک در نمایندگی ABB

نمایندگیABB- sanatbargh.com

یکی از کلید های الکترومکانیکی فشار ضعیف که کاربرد های فراوانی را می تواند داشته باشد این کلید ها هستند. این کلید ها با باز و بسته کردن کنتاکت های به کار رفته در ساختار آن ها قطع و وصل مدار را امکان پذیر می کنند. این کلید ها را می توان در دو دسته کلید های اتوماتیک کامپکت و کلید های اتوماتیک هوایی قرار داد.

در صنعت برق این محصولات کاربرد های زیادی دارد. شما می توانید به راحتی این کلید ها را از نمایندگی ABBدر تهران تهیه کنید.

عنوان

کلیدهای مینیاتوری

کلید های مینیاتوری یا همان فیوز های مینیاتور که به اختصار با نام MCB نیز نام گذاری می شوند. این وسایل در برابر اتصال کوتاه و عبور جریان اضافی از خود واکنش نشان می دهند. این کلید ها را می توان به عنوان پرکاربرد ترین کلید های موجود عنوان کرد. با استفاده از این کلیدها می توان از وسایل و تجهیزات صنعتی و خانگی محافظت بسیار خوبی را انجام داد.

عنوان

نشت جریان و محافظ جان

کلید های محافظ جان را می توان با تنوع بسیار زیادی تهیه و نصب کرد. این کلید ها را به اختصار با نام های RCCB و RCD معرفی می کنند. این کلید ها اینگونه کار می کنند که با اندازه گیری جریان رفت و برگشتی مدار با شناسایی کوچکترین اختلاف موجود به سرعت عمل کرده و عمل قطع کردن را انجام می دهند.

نمایندگیABB- sanatbargh.com

با داشتن یک کلید بر روی این وسایل می توان به راحتی آن ها را تست کرد. کلید های موجود در نمایندگی ABB سرعت عمل بالایی را از خود نشان می دهند و به راحتی از جان افراد در برابر خطرات متعدد محافظت می کنند. می توان از این کلید ها در خانه های مسکونی و قسمت های صنعتی استفاده کرد.

عنوان

رله حرارتی و بی متال

این تجهیزات به عنوان وسایل حفاظتی شناخته می شوند. ساختار این کلید ها الکترومکانیکی بوده و در مدار اصلی قرار می گیرند. در صورت بروز هرگونه اضافه بار یا خرابی فاز از موتور های مختلف می توانند حفاظت کنند.

عنوان

عنوان

سافت استارتر

دستگاهی می باشد که برای کنترل جریان راه اندازی الکتروموتور ها مورد استفاده قرار می گیرد. می توان این محصولات را از نمایندگی ABBبا کیفیت بالایی تهیه کرد.

عنوان

شماره تماس نمایندگی ABB در تهران

در تهران نمایندگی ABBمحصولات این شرکت را به صورت عمده و تکی به فروش می رساند. شما می توانید شماره تلفن نمایندگی ABB در تهران را که بر روی سایت قرار دارد را یادداشت کنید. با استفاده از این شماره تلفن ها می توانید محصولات مد نظر خود را سفارش دهید. با ثبت سفارش می توانید این محصولات را بدون مراجعه حضوری نیز دریافت کنید.

عنوان

آدرس نمایندگی ABBدر تهران

نمایندگیABB- sanatbargh.com

یکی از راه های خرید از نمایندگی ABB را می توان مراجعه حضوری عنوان کرد. با خرید حضوری می توانید از نزدیک با کیفیت این محصولات آشنا شده و تست های مختلفی را انجام دهید. در تهران شما می توانید به راحتی با نمایندگی ABBدر ارتباط باشید.

آدرس نمایندگی ABBدر تهران را می توانید بر روی سایت مشاهده فرمایید. خرید از نمایندگی و به صورت حضوری می تواند مزایای متعددی را برای شما به دنبال داشته باشد.

قیمت محصولات نمایندگی ABB


نمایندگی ABB محصولات این شرکت را با کیفیت بسیار بالایی در بازار عرضه می کند. یکی از ویژگی های قابل توجه محصولات در نمایندگی ABB را می توان قیمت آن ها بیان کرد. نمایندگی ABB می تواند محصولات این شرکت را بدون هیچ واسطه دیگری در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. بدون واسطه بودن این نمایندگی ها باعث قیمت گذاری بسیار خوب می شود. قیمت را در این نمایندگی ها می توان به عنوان یک ویژگی خاص و منحصر به فرد دانست.

عنوان

سوالات متداول نمایندگی ABB

نمایندگی ABB در چه حوزه هایی فعالیت میکند؟

این شرکت یکی از تاثیر گذاران در عرصه صنعت برق می باشد. این شرکت در ۴ حوزه عمده فعالیت می کند. این ۴ حوزه عبارت اند از برق، اتوماسیون صنعتی، حرکت و رباتیک که در سطح جهان فعالیت خود را دنبال می کنند.

نمایندگی ABB چه محصولاتی دارد؟

 1. کلید های اتوماتیک
 2. کلید های مینیاتوری در جریان های مختلف
 3. کلید های نشت جریان و محافظ جان ها
 4. رله های حرارتی و بی متال ها
 5. سافت استارتر ها و درایور ها
 6. کنتاکتور های قدرت و فشار ضعیف

کنتاکتور چیست؟

کنتاکتور یک کلید مکانیکی می باشد که با توجه به نوع کاربرد می تواند عملیات قطع و وصل مدار را انجام دهد. این محصول را می توان در بهترین کیفیت از نمایندگی ABB خریداری کرد.

ثبت نظر