منبع تغذیه فونیکس کنتاکت

منبع تغذیه فونیکس کنتاکت دستگاهی است که می تواند با گرفتن یک ورودی مشخص،که عموما ولتاژ متناوب می باشد،ولتاژ های قابل تنظیم مختلفی را با سطوح جریان متفاوت تولید کند.

منبع تغذیه فونیکس کنتاکت چیست؟

منبع تغذیه فونیکس کنتاکت یکی از تجهیزات بسیار کاربردی و مهم در سیستم های برقی می باشد. در هر مجموعه صنعتی استفاده از منابع تغذیه امری مهم و غیر قابل انکار می باشد. نمی توان انرژی الکتریکی را به صورتی که در نیروگاه ها تولید و توزیع می شود مورد استفاده قرار داد. باید در نظر داشت که تمامی وسایل و تجهیزات الکترونیکی باید از یک منبع تغذیه جهت راه اندازی و کار کردن استفاده کنند. این منابع تغذیه به طور معمول عمل تبدیل را انجام می دهند. منابع تغذیه یا پاور ساپلای ها وسایلی هستند که با استفاده از مدارات خود انرژی الکتریکی گرفته شده از منبع ورودی را به شکلی که مناسب مصرف کننده باشد انتقال داده و یا تبدیل می کنند. در تمامی مدارات الکترونیک با توجه به طراحی های صورت گرفته، دستگاه به جریان و ولتاژ در سطح معینی نیازمند می باشد.

این منابع تغذیه به طور معمول عمل تبدیل را انجام می دهند. منابع تغذیه یا پاور ساپلای ها وسایلی هستند که با استفاده از مدارات خود انرژی الکتریکی گرفته شده از منبع ورودی را به شکلی که مناسب مصرف کننده باشد انتقال داده و یا تبدیل می کنند.

منبع تغذیه فونیکس کنتاکت-صنعت برق

در تمامی مدارات الکترونیک با توجه به طراحی های صورت گرفته، دستگاه به جریان و ولتاژ در سطح معینی نیازمند می باشد. منبع تغذیه فونیکس کنتاکت دستگاهی است که می تواند با گرفتن یک ورودی مشخص،که عموما ولتاژ متناوب می باشد، ولتاژ های قابل تنظیم مختلفی را با سطوح جریان متفاوت تولید کند.

منابع تغذیه را می توان در دو دسته سوئیچینگ و خطی دسته بندی کرد. منبع تغذیه سوئیچینگ یک وسیله تغذیه کننده است که توان را به روش سوئیچینگ تولید می کند.

عنوان

خرید منبع تغذیه فونیکس کنتاکت

منبع تغذیه فونیکس کنتاکت یکی از تجهیزات بسیار کاربردی و مهم در سیستم های برقی می باشد. در هر مجموعه صنعتی استفاده از منابع تغذیه امری مهم و غیر قابل انکار می باشد. نمی توان انرژی الکتریکی را به صورتی که در نیروگاه ها تولید و توزیع می شود مورد استفاده قرار داد. باید در نظر داشت که تمامی وسایل و تجهیزات الکترونیکی باید از یک منبع تغذیه جهت راه اندازی و کار کردن استفاده کنند. این منابع تغذیه به طور معمول عمل تبدیل را انجام می دهند. منابع تغذیه یا پاور ساپلای ها وسایلی هستند که با استفاده از مدارات خود انرژی الکتریکی گرفته شده از منبع ورودی را به شکلی که مناسب مصرف کننده باشد انتقال داده و یا تبدیل می کنند. در تمامی مدارات الکترونیک با توجه به طراحی های صورت گرفته، دستگاه به جریان و ولتاژ در سطح معینی نیازمند می باشد. منبع تغذیه فونیکس کنتاکت دستگاهی است که می تواند با گرفتن یک ورودی مشخص،که عموما ولتاژ متناوب می باشد، ولتاژ های قابل تنظیم مختلفی را با سطوح جریان متفاوت تولید کند. منابع تغذیه را می توان در دو دسته سوئیچینگ و خطی دسته بندی کرد. منبع تغذیه سوئیچینگ یک وسیله تغذیه کننده است که توان را به روش سوئیچینگ تولید می کند.

عنوان

عنوان

قیمت منبع تغذیه فونیکس کنتاکت

در قیمت گذاری منبع تغذیه فونیکس کنتاکت باید موارد مختلفی را بررسی کرد. می توان اولین مورد را نوع منابع تغذیه فونیکس کنتاکت بیان کرد که می تواند خطی و یا سوئیچی باشد. هریک از این منبع تغذیه فونیکس کنتاکت مزایا و معایب خاص خود را دارند. در بخش بعدی باید به توان مد نظر توجه شود که با توجه به توان خروجی و ورودی، قیمت های مختلفی را بیان می کنند. برای خرید و اطلاع از قیمت این محصولات می توانید با شماره تلفن های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید. بحث بعدی که در تعیین قیمت منابع تغذیه فونیکس کنتاکت تاثیر گذار می باشد تک فاز و یا سه فاز بودن منبع می باشد. منبع تغذیه فونیکس کنتاکت در حالت سه فاز قیمت بسیار بالاتری نسبت به منابع تک فاز دارد.

عنوان

در زمان انتخاب منبع تغذیه فونیکس کنتاکت به چه مواردی باید توجه کرد؟

برای انتخاب منبع تغذیه فونیکس کنتاکت می توان از بررسی تفاوت های موجود بین منابع خطی و سوئیچینگ استفاده کرد و بهترین گزینه را برگزید. در این دو نوع از منابع تغذیه می توان برای ثابت نگه داشتن ولتاژ مستقیم در خروجی استفاده کرد. هریک از این دو نوع یعنی روش رگولاسیون خطی و رگولاسیون به روش سوئیچینگ به کار برده می شود. در منبع تغذیه فونیکس کنتاکت سوئیچینگ یک واحد تغذیه توان وجود دارد که به روش سوئیچینگ عمل رگولاسیون را انجام می دهد. در دستگاه های خطی با استفاده از ترانس و دیگر المان های یکسوساز جریان و فیلتر ها استفاده می شود.

منبع تغذیه فونیکس کنتاکت-صنعت برق

از مشکلات موجود در منبع تغذیه خطی می توان به تلفات بالا و بازدهی پایین اشاره کرد. همچنین باید دقت داشت که عدم دسترسی به رگولاسیون دقیق و نبود کیفیت دلخواه در خروجی نیز از دیگر مشکلات این روش می باشد. سه عامل که در این دو روش باعث ایجاد تفاوت شده اند را می توان اینگونه بیان کرد.

اولین تفاوت در فرکانس کاری می باشد که در روش خطی ۵۰ تا ۶۰ هرتز می باشد. ترانس های فرکانس پایین از اندازه های بزرگی برخوردار هستند.

. در روش سوئیچینگ به دلیل استفاده از فرکانس های بالای ۵۰ تا ۲۰۰ کیلوهرتز حجم بسیار مناسبی را شاهد هستیم. راندمان یا بازده توان در روش سوئیچینگ بسیار بیشتر از روش خطی می باشد. یک منبع خطی با استفاده از روش های مختلف باعث تلف شدن انرژی می شود تا بتواند خروجی مد نظر را بدهد.

در روش سوئیچینگ با تغییر میزان سیکل، سوئیچ ولتاژ و جریان خروجی کنترل می شود. در یک طراحی خوب و بهینه می توان به حدود ۹۰ درصد از بازدهی موجود دست پیدا کرد. در منابع خطی به دلیل فرکانس پایین شاهد نویز نمی باشیم. در روش سوئیچینگ باید برای از بین بردن نویز فرکانس بالا از فیلتر های موجود استفاده کرد.

عنوان

عنوان

انواع منبع تغذیه فونیکس کنتاکت

فونیکس کنتاکت با طراحی عالی و منحصر به فرد خود به شکلی ویژه منابع تغذیه را تولید می کند. منابع تغذیه فونیکس کنتاکت در ۴ نوع طراحی و با تنوع ولتاژ خروجی مختلفی قابلیت نصب و راه اندازی را دارد. منبع تغذیه فونیکس کنتاکت در تمامی مدل های موجود در برابر اتصال کوتاه محافظت شده اند.

منبع تغذیه فونیکس کنتاکت مدل مینی:

منبع تغذیه فونیکس کنتاکت سری مینی اکثر قابلیت های موجود در سری کوئینت را دارا می باشند. می توان تنها تفاوت موجود بین این دو سری را در محدوده ولتاژ و جریان خروجی عنوان کرد. از این منابع تغذیه فونیکس کنتاکت می توان در تابلو های کوچک استفاده کرد. این منبع تغذیه فونیکس کنتاکت تنها برای ولتاژ های تک فاز طراحی شده است.

منبع تغذیه فونیکس کنتاکت مدل کوئینت:

این منبع تغذیه فونیکس کنتاکت می تواند طیف وسیعی از ولتاژ های مستقیم و متناوب را دریافت کند. در هردو حالت تکفاز و سه فاز قابل نصب و بهره برداری می باشد. اگر دمای محیط را زیر ۴۰ درجه سانتی گراد نگه دارید می توانید از ۵۰ درصد جریان مازاد تولیدی این وسیله استفاده کنید. با داشتن این قابلیت می توان افت ولتاژ های موجود در شبکه را به خوبی کنترل کرد و ولتاژی ثابت را داشت. برای افزایش جریان خروجی می توان از امکان موازی شدن این وسیله استفاده کرد. یکی از ویژگی های مثبت این نوع منبع داشتن عمر مفید بالا می باشد.

منبع تغذیه فونیکس کنتاکت مدل استپ:

در این منبع شاهد وجود تمام ویژگی های مدل کوئینت هستیم و تنها تفاوت را می توان در سطح ولتاژ و جریان خروجی مشاهده کرد.

منبع تغذیه فونیکس کنتاکت-صنعت برق

منبع تغذیه فونیکس کنتاکت مدل تریو:

منبع تغذیه فونیکس کنتاکت مدل تریو با دریافت ولتاژ متناوب در دو حالت تک فاز و سه فاز می تواند عملکرد خوبی داشته باشد. درحالت سه فاز این دستگاه، اگر یک فاز قطع شود این دستگاه بدون اختلال با دو فاز می تواند به کار خود ادامه دهد. ولتاژ خروجی این دستگاه را می توان به وسیله پتانسیومتر تغییر داد.

سوالات متداول منبع تغذیه فونیکس کنتاکت

منبع تغذیه فونیکس کنتاکت چیست؟

منبع تغذیه فونیکس کنتاکت یکی از تجهیزات بسیار کاربردی و مهم در سیستم های برقی می باشد. در هر مجموعه صنعتی استفاده از منابع تغذیه امری مهم و غیر قابل انکار می باشد. نمی توان انرژی الکتریکی را به صورتی که در نیروگاه ها تولید و توزیع می شود مورد استفاده قرار داد. باید در نظر داشت که تمامی وسایل و تجهیزات الکترونیکی باید از یک منبع تغذیه جهت راه اندازی و کار کردن استفاده کنند.

قیمت منبع تغذیه فونیکس کنتاکت چقدر است؟

در قیمت گذاری منبع تغذیه فونیکس کنتاکت باید موارد مختلفی را بررسی کرد. می توان اولین مورد را نوع منابع تغذیه فونیکس کنتاکت بیان کرد که می تواند خطی و یا سوئیچی باشد. هریک از این منبع تغذیه فونیکس کنتاکت مزایا و معایب خاص خود را دارند. در بخش بعدی باید به توان مد نظر توجه شود که با توجه به توان خروجی و ورودی، قیمت های مختلفی را بیان می کنند. برای خرید و اطلاع از قیمت این محصولات می توانید با شماره تلفن های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

هنگام انتخاب منبع تغذیه فونیکس کنتاکت به چه مواردی باید توجه کرد؟

برای انتخاب منبع تغذیه فونیکس کنتاکت می توان از بررسی تفاوت های موجود بین منابع خطی و سوئیچینگ استفاده کرد و بهترین گزینه را برگزید.

ثبت نظر